Şimdi Ara

Digitürk Pişmanlıktır Birdaha Asla

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar yıllarca digitürk kullanmıştım ve kapatmıştım bu sene dayanamadım tek zevkimiz futbol dedim ve spor extra paket abone oldum modül üyelike geçen senden kalma decodeeli üyeliğimde vardı onu diğer oda kullanıyordum digiavantajda 1400₺ hediyem vardı boşa gitmesin diye decoserli üyeliği aveupanın yıldızı paketini aldım 588₺ 1 ay dolmadan seneye kullanıyım hediyeyi dedim müşteri hizmetlerini aradım, paketimi değiştirmek istiyorum dedim giriş pakete alalım sizi dedi müşteri temsilcisi peki cezası var mı dedim hayır kullandığınız ayın ündirimi olur dedi.Peki o zaman griş pketine geçeyim dedim.Bugün tesadüfen online işlemlere bakayım dedim.418₺ Digitürke borcum olmuş 12₺ de faiz eklemişler.Müşteri hizmetlerini aradım pletiniz abrupanın yıldızı giriş paketi değil dedi.Kayıt oluşturmuştum dönüş yaptınız paketimi giriş paketine çevirmiştiniz dedim.Kayıt oluşturalım dedi müşteri temsilcisi.Benim Digiavantajda 1400₺ param var size nasıl borçlu oluyorum diyorum inceleyip sönüş yapalım diyorlar.Böyle firmamı olur arkadaşlar soruyorum size?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kağnıcıoğluteknoloji38 -- 7 Aralık 2020; 22:39:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fazla kurcalamıycan kullancan işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • digitürk pişmalıktır sakın bulaşmayın...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.