Şimdi Ara

Digiturk PAKET iptali.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Digiturk'e Şampiyonlar Paketi sebebiyle üye olmuştum. Aynı tarihte HD yayın taahhütüm de başladı. İkisi de 31.12.2015.

Daha sonra yazın maç yayını olmadığı için digiturk lig tv ödemesi yapmak istemediğimi söyledim. Bunun için 6 ay daha taahhüt istediler. Kabul ettim. Aynı zamanda 31.12.2016 tarihinde iptal başvurusunda bulunmadığım için HD paketimin bir yıl daha aynı fiyattan yenilendiğini öğrendim.

Şu an itibariyle;

Lig TV taahhüt bitiş tarih; 31.06.2017
    HD paket taah. bitiş tarihi; 31.12.2017

Normalde haziran ayında digiturk hizmetini tamamen iptal edecektim. Fakat HD taahhütü yenilendiği için sanırım 31.12.2017 tarihinden önce digiturku komple iptal edemem.

Haziran'da sadece LİG TV'yi iptal ettirmeyi düşünüyorum. Paket iptali, normal iptal prosedürü gibi mi? Yani yazılı olarak mı başvurmak zorundayız? Yoksa telefon ile halledebiliyor muyuz?

Bir de HD taahhütüm otomatik yenilendiği için 31.12.2017'ye kadar başlangıç paketini izlemek zorundayım değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefonla arayıp paket iptalini yapabilirsin 5-10 dk sürmez.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Taahhütlü paket içinde aynı di mi hocam?

"Taahhüdüm 31 Haziran'da bitiyor, pakedimin yenilenmesini istemiyorum." diyeceğim olay bitecek...

Komple digiturk istemiyorsam da tüm taahhütlerim bittikten sonra yazılı başvuru yapacağım. Doğru mudur?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Digitürk iptali için yazılı paketler dediğim gibi arıyarak halledebilirsin evet de paketimi iptal etmek istiyorum o gün diyin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.