Şimdi Ara

DIGITURK | İptal - Dondurma İşlemleri | Sorularınız (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
909
Cevap
6
Favori
320.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tahaddüt bitiş tarihi ne zaman oluyor acaba ?

kurulum 8.12.2012
    fatura kesim tarihi 3.1.2013

Aralığın ilk haftası mı kapatalım ....
  • bende iptal fax'sını yarın çekiyorum
  • tahaddüt bitiş tarihi

kurulum 8.12.2012
    fatura kesim tarihi 3.1.2013

benim tahaddüt 03.01.2015 tarihinde bitecekmiş fatura kesim tarihi önemli herhalde (22 ay ödedik son 2 ay kurtulursam kurban kesecem )

03.12.2014-24.12.2014 tarihleri arasında arayıp bilgi verecekmişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 21 Ekim 2014; 16:07:14 >
  • İptal faxi yarın çekiyorum , dsmart sinema paketi + yan oda 50 tl diyorlar napalım iş görür mü?

Şuan lig tv + giriş hd + yan 100'e yakın ödüyorum.
  • Arkadaşlar dilekçemi göndermiştim. Gün itibari ile üyeliğim iptal edilmiş. (Müşteri hizmetlerinden teyit ettim.)

Yalnız bana ne mesaj geldi ne arayan oldu. Ben Digiturk Plus kutu ile kartı ne zamana kadar nereye teslim edeceğim. Müşteri hizmetlerini arayınca size arkadaşlar dönecek diyorlar. Fakat ne arayan var ne soran...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinerfru -- 3 Kasım 2014; 16:31:49 >
  • 18 aralık 2014 de faks çektim bu gün günlerden 3 şubat 2015 bir arpa boyu yol almamışlar. Allah hepsinin cezasını versin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chagotta

18 aralık 2014 de faks çektim bu gün günlerden 3 şubat 2015 bir arpa boyu yol almamışlar. Allah hepsinin cezasını versin

Akşam saat 21:00 civarı 0212 473 9999 a iptal faksı çektim.Bugün öğlen civarı 0212 473 7373 ten iptal bölümünü arayıp durumu sordum,tamam iptal talebiniz onaylandı ay sonu yayınınız kesilecek dediler.Bu kadar kolay olacağını hiç düşünmemiştim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iptal fax ı çektim arayıp silik çıktı dediler 4 kere arka arkaya çektim bugün arayıp teyit ettirdim . bakalım teklif için döneçeklermi
  • Arkadaslar ıptal faxı cekmıstım ve 3 subat ıtıbarıyle eutelsat dıgıturk kanalları kapandı ama ulusal kanallar hala acık onlarında kapanması gerekmıyormuydu ? Uyelık ıptalı mı gerceklestı yoksa dondurdular mı anlamadım
  • hyasin61 H kullanıcısına yanıt
    dostum baslangıc paketi yanı ulusal kanallar ücretsiz 2-3 ay açık kalıyor sebebi ise size dönüş sağlayıp ikna etmeye çalışıyorlar. ama bi ara sor istersen 2-3 kişi ile görüş dondurmuş olabilirler eğer iptal olmuş diyorlarsa sıkıntı yok demektir ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: theunforgettable

iptal fax ı çektim arayıp silik çıktı dediler 4 kere arka arkaya çektim bugün arayıp teyit ettirdim . bakalım teklif için döneçeklermi

evet bazen fax ulaşmıyor olabiliyor ama emin ol sana 3 marta kadar dönüş yapıp güzel bir teklif yapacaklar :)
  • benim sampiyonlar paketi 3 martta bitiyor sanirim en kisa surede fax cekmem gerekiyor dogru mudur?
    bildigim kadariyla su anda bize sunduklari mevcut cazip bir firsat yok eger bu sekilde olursa abonelik bitecek ve ardindan kutu ile karti nereye teslim edecegiz bilgisi olan varsa yardimci olabilir mi?
  • takip ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler MediaMarkt'tan peşin ödeyerek satın almıştım, şimdi iptal işlemleri için ne yapmam ve ne zaman yapmam gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Poyrito -- 7 Şubat 2015; 23:53:31 >
  • http://shiftdelete.net/digiturke-iptal-cezasi-yagdi-40685

btk bunlara ceza yazmış ama hala faks gönderiyoruz arkadaş
  • Next nexstar kampanyasi ile pesin odemeli uyelik acildi... Uyelik dun aktivasyon yapildi.. Acaba uyeligi dondurabilriz mi..

• kutay2455 kullanıcısına yanıt
    1 yılı doldurmayanlarin dondurma hakları yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: gefe16

1 yılı doldurmayanlarin dondurma hakları yok.

Evet oyleymis..Lig tv hd acilsin baska birsey istemiyorum..

• mrsilver M kullanıcısına yanıt
    Abi şimdi ben tam hatırlamıyorum 2009 mu 2010 mu öyle bir tarihte üye oldum ilk önce normal sd yayını izliyordum kutum vesteldi sonra 2012 de hd ye geçtim kutu değişimi yaptılır humax kutu verdiler ben şimdi iptal ettirmek istiyorum şimdi demişsin kutu ve kartı götürün diye ben şimdi kutuyun benim olduğunu düşünüyorum çünkü 3-4 yıldır humax kutusunun parasının bittiğini düşünüyorum kutuyu ne yapayım sadece kartı götürsem iptal ederler mi?
  • s.karasu02 kullanıcısına yanıt
    varmi böyle bir şey 2-3 yıl kullanınca cihazın mülkiyeti bize mi geçiyor ? bende humax kullanıyorum en iyi cihazlarindan... bir de bir şey soracam bunların fiyat teklifi nasıl oluyor? örn; şu an 50tl veriyorum ayda bitince nasıl bir teklifle geliyorlar genelde?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.