Şimdi Ara

DIGITURK | İptal - Dondurma İşlemleri | Sorularınız (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
909
Cevap
6
Favori
320.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne kadar uyanıklar bunlar decoderi teslim almayacaklarmış iyi bizde elektrik teknik lisesine giden yiyine veririz 2 ay takılır açar devreleri falan söker öğrenir !
  • merhaba sormak istedigim bazi sorular var

ben bunlara disarda bir internet cafeden faks yolladim ama belge almadim adam ulastigina eminim falan dedi

elimde ulasti belgesi olmazsa sorun yasar miyim ?

digiturk bana ne zaman doner her ayin 3 unde iptal oluyormus yarin iptal olur mu benim uyeligim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sicco

merhaba sormak istedigim bazi sorular var

ben bunlara disarda bir internet cafeden faks yolladim ama belge almadim adam ulastigina eminim falan dedi

elimde ulasti belgesi olmazsa sorun yasar miyim ?

digiturk bana ne zaman doner her ayin 3 unde iptal oluyormus yarin iptal olur mu benim uyeligim ?

bunu arayıp müşteri hizmetlerine sor bugün içinde mutlaka veya digiturk online işlemlerdende bakabilirsin..
  • az önce aradılar 3 ay bedava verelim geri kalan 9 ay ada 39.90 öderseniz 1 yıl taahütlü bende kabul etmedim dedim ailecek paketi vermiştiniz geçen sene onuda verirseniz düşünebilirim o olmaz dedi 6 kanal var sadece dedi bende olabilir natıolnal chorabic var türkmax var ben o kanalları seviyorum dedim olmaz dedi ozaman iptal ediyorum dedim bayan o zaman 2 ay bedava verebilirim dedi olmaz dedim yetkim bu kadar beyfendi diyince bende o zaman yetkinizi zorlamayayım digitürk anlaşılan müşteriye doymuş 450 milyon dolar ödemesini anlaşılan bankaya yatırmış ki bu kadar rahat konuşuyorsunuz İPTAL ETTİM DEDİM KIZ BOZULARAK KIYMETLİ VAKTİNİZİ ALDIĞIMIZ İÇİN KUSURA BAKMAYIN İYİ GÜNLER DEDİ KAPATTI

ŞİMDİ SİZE SORARIM BUNLAR NE KADAR DÜŞÜNCESİZ FİRMA ULAN 3 AY BEDAVA VERİYOSUN 39.90 DİYOSUN DAHA ÖNCE 54 TL ÇEKMİŞLERDİ GEÇEN SENE AİLECEK PAKETİ VERMİŞTİN HEDİYE ONU GERİ ALIYOSUN 3 AY BEDAVA VERİYOSUN UYANIKLAR YA AKILLARINCA KAR EDECEKLER 5 TL PAKET İÇİN 3 SENELİK ABONELİĞİMİ İPTAL ETTİM ŞİMDİ DAHA ARARLARSA KABUL EDİYORUZ DERLERSE Kİ ARAYACAKLAR KESİN TEKLİFİM 34.90 TL ÖDERİM 3 AY BEDAVA VEDE AİLECEK PAKETİ Bİ SÖZ VAR ÖYLE....BÖYLE.... DERLER AYNEN ÖYLE ARKADAŞLAR RİCA EDİYORUM UYANIK OLUN KABUL ETMEYİN TEKLİFLERİNİ BU KAFAYLA BAKALIM NE KADAR DAYANIRLAR

• quote:

Orijinalden alıntı: salihboc

az önce aradılar 3 ay bedava verelim geri kalan 9 ay ada 39.90 öderseniz 1 yıl taahütlü bende kabul etmedim dedim ailecek paketi vermiştiniz geçen sene onuda verirseniz düşünebilirim o olmaz dedi 6 kanal var sadece dedi bende olabilir natıolnal chorabic var türkmax var ben o kanalları seviyorum dedim olmaz dedi ozaman iptal ediyorum dedim bayan o zaman 2 ay bedava verebilirim dedi olmaz dedim yetkim bu kadar beyfendi diyince bende o zaman yetkinizi zorlamayayım digitürk anlaşılan müşteriye doymuş 450 milyon dolar ödemesini anlaşılan bankaya yatırmış ki bu kadar rahat konuşuyorsunuz İPTAL ETTİM DEDİM KIZ BOZULARAK KIYMETLİ VAKTİNİZİ ALDIĞIMIZ İÇİN KUSURA BAKMAYIN İYİ GÜNLER DEDİ KAPATTI

ŞİMDİ SİZE SORARIM BUNLAR NE KADAR DÜŞÜNCESİZ FİRMA ULAN 3 AY BEDAVA VERİYOSUN 39.90 DİYOSUN DAHA ÖNCE 54 TL ÇEKMİŞLERDİ GEÇEN SENE AİLECEK PAKETİ VERMİŞTİN HEDİYE ONU GERİ ALIYOSUN 3 AY BEDAVA VERİYOSUN UYANIKLAR YA AKILLARINCA KAR EDECEKLER 5 TL PAKET İÇİN 3 SENELİK ABONELİĞİMİ İPTAL ETTİM ŞİMDİ DAHA ARARLARSA KABUL EDİYORUZ DERLERSE Kİ ARAYACAKLAR KESİN TEKLİFİM 34.90 TL ÖDERİM 3 AY BEDAVA VEDE AİLECEK PAKETİ Bİ SÖZ VAR ÖYLE....BÖYLE.... DERLER AYNEN ÖYLE ARKADAŞLAR RİCA EDİYORUM UYANIK OLUN KABUL ETMEYİN TEKLİFLERİNİ BU KAFAYLA BAKALIM NE KADAR DAYANIRLAR

hoca senın 1 yıl taahütlü izlediğin paket neydi ???

• quote:

Orijinalden alıntı: vollager

quote:

az önce aradılar 3 ay bedava verelim geri kalan 9 ay ada 39.90 öderseniz 1 yıl taahütlü bende kabul etmedim dedim ailecek paketi vermiştiniz geçen sene onuda verirseniz düşünebilirim o olmaz dedi 6 kanal var sadece dedi bende olabilir natıolnal chorabic var türkmax var ben o kanalları seviyorum dedim olmaz dedi ozaman iptal ediyorum dedim bayan o zaman 2 ay bedava verebilirim dedi olmaz dedim yetkim bu kadar beyfendi diyince bende o zaman yetkinizi zorlamayayım digitürk anlaşılan müşteriye doymuş 450 milyon dolar ödemesini anlaşılan bankaya yatırmış ki bu kadar rahat konuşuyorsunuz İPTAL ETTİM DEDİM KIZ BOZULARAK KIYMETLİ VAKTİNİZİ ALDIĞIMIZ İÇİN KUSURA BAKMAYIN İYİ GÜNLER DEDİ KAPATTI

hoca senın 1 yıl taahütlü izlediğin paket neydi ???

Şampiyonlar paketi vede ailecek paketi ikisi bir 39 tl idi.

• Dün öğle saatlerinde yayınım kesildi..Sadece TRT kanalları kaldı onlara takılıyorum Şimdi kartımı bayiye iade işlemi kaldı...Yarında Tivibu aboneliğine başvuracam..
  • benimde yayınım 3 eylül itibari ile kesildi ... 4-5 gün önce aradılar teklifte bulundular anlaşamadık tam kapatırken diyor ki efendim 2 ay dondurulmuş hakkınız var bunu 3 aya çıkaralım diyor belki kararınızı değiştirirsiniz dedim 2 ay bile fazla direk verecem her şeyinizi dedim ...
  • quote:

benimde yayınım 3 eylül itibari ile kesildi ... 4-5 gün önce aradılar teklifte bulundular anlaşamadık tam kapatırken diyor ki efendim 2 ay dondurulmuş hakkınız var bunu 3 aya çıkaralım diyor belki kararınızı değiştirirsiniz dedim 2 ay bile fazla direk verecem her şeyinizi dedim ...

Benim üyeliğim türksat üzerinden idi uydu alıcısı benim oldu tahadüt sonundada iptal ettiğim için bunların kartlarını verecekmiyiz servise bilginiz varmıdır
  • quote:

quote:

benimde yayınım 3 eylül itibari ile kesildi ... 4-5 gün önce aradılar teklifte bulundular anlaşamadık tam kapatırken diyor ki efendim 2 ay dondurulmuş hakkınız var bunu 3 aya çıkaralım diyor belki kararınızı değiştirirsiniz dedim 2 ay bile fazla direk verecem her şeyinizi dedim ...

Benim üyeliğim türksat üzerinden idi uydu alıcısı benim oldu tahadüt sonundada iptal ettiğim için bunların kartlarını verecekmiyiz servise bilginiz varmıdır

hocam valla benimde 1 yıl taahhütlü oluyordu 4 yıldır üyeydim herkesin şartnamesi farklı oluyormuş biz teklifte anlaşamayınca sordum bayanada napacam neleri verecem diye bunları söyledi mt yi arayın sizi bilgilendirirler dedi ... ama büyük ihtimalle herkesin genellikle çanakları kendinde kalıyor kutu ve kartı iade ediyorlar ..

• hemen en yakın bayii ye ver. Onlardan da kağıt al verdiğine dair.
  • Bugün kartımı da teslim ettim. Teslim ettiğime dair de belge aldım. Artık ilişkimiz resmen bitmiş oldu DT ile :)
  • Bende az önce telefonla 12 senelik üyeliğimi iptal ettirdim. Martta 2011 de 1 yıllık anlaşma yapmıştık sabit fiyat üzerinden. Bu ayki faturama ek bir ücret yansıtmışlar. Yok efendim martta bana spormaxi hediye vermişler bu hediye kalkmış onun fiyatı imiş..Resmen soygunculuk.

Ancak anlamadığım çağrı merkezindeki kız bana hiç faxdan bahsetmedi. Direkt iptal etti. Nasıl oldu bu iş anlamadım. Herkes fax çekmiş okuduğum kadarı ile. Bir bilgisi olan yazabilir mi? Teşekkürler
  • metinhattat iptal etmemiş dondurmuştur 3 ay sonra tekrar açılır :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinhattat

Bende az önce telefonla 12 senelik üyeliğimi iptal ettirdim. Martta 2011 de 1 yıllık anlaşma yapmıştık sabit fiyat üzerinden. Bu ayki faturama ek bir ücret yansıtmışlar. Yok efendim martta bana spormaxi hediye vermişler bu hediye kalkmış onun fiyatı imiş..Resmen soygunculuk.

Ancak anlamadığım çağrı merkezindeki kız bana hiç faxdan bahsetmedi. Direkt iptal etti. Nasıl oldu bu iş anlamadım. Herkes fax çekmiş okuduğum kadarı ile. Bir bilgisi olan yazabilir mi? Teşekkürler

bende aynı sebeble bugün iptal ettirdim benden de belge falan istemediler
    ne spormax hediyesi benim tarifemde spormax vardı zaten zam yapmak için kılıf sinir bozucu
  • 5 yıllık digitürk üyesiyim ,Bende 2 gün önce spormax saçmalığından dolayı iki üyeliğimiz için iptal talebi vermiştim.DÜn geri döndüler 3önce 3 ay ücretsiz izleyin spormaxi felan dediler ok dedim sonrada zaten 34,90 tl olan ligtvli pakediminde önümüzdeki ay 58 tl ye çıkacağını söylediler bende iptal edin ozaman dedim oda ok iptaliniz gerçekleşecek dediSanırım iptal talebim sonuçlanmış oldu.lig tvli paket üyeliğine %80 e yakın zam yapmak nasıl bir zihniyet nasıl bir açgözlülüktür.Ayrıca benden satarken içinde spormax olduğu için daha fazla ücret ödediğim megapaket içinde bu ay 8 tl fazla para kesmişlerdi ,neden dedim ligtv kanallarının sayısı arttı dediler.Spormax in adını değiştir bana sormadan bilgilendirme yapmadan 8 tl de para al yazıklar olsun valla iyice soyguncu olmuşlar.Neyseki kurtuluyorum bunlardan sonunda....
  • mrhbalar fax çekme işlemi için uyelıgımı dondurdum fakat benım aklımda 2 ay dondurmak olarak kalmış onlar 1 ay dondurmuş sorun şuki ben 1 aydan sonra gönderdim ve otamatik kullanmadıgım ayında parasını fatura etmişler.ben size inanmıyorum ses kaydımı dınlemek ıstıyorum dedım böle bir imkanımız yok dediler.Sorun şuki yasal hakkım nedir ne yapmam gerekli
  • quote:

Orijinalden alıntı: RIME

mrhbalar fax çekme işlemi için uyelıgımı dondurdum fakat benım aklımda 2 ay dondurmak olarak kalmış onlar 1 ay dondurmuş sorun şuki ben 1 aydan sonra gönderdim ve otamatik kullanmadıgım ayında parasını fatura etmişler.ben size inanmıyorum ses kaydımı dınlemek ıstıyorum dedım böle bir imkanımız yok dediler.Sorun şuki yasal hakkım nedir ne yapmam gerekli

ses kayıtları var siz başka müşteri temsilcini arayarak şikayetinizi aktarın mecburlar ses kayıtlarını incelemeye sizi söyleyen yanlış bilgi yada hatayı yapan eleman dır ondan çıkar diye ortaya öyle demiştir mail atın dahada olmadı eminseniz hakem heyetine başvurun bu aralar mağlum firmanın şikayetleri üst seviyede
  • biri bana tel noları verebilir mi arıyorum 73 73 ü herşeyi dinletiyor ancak bir türlü müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum numaralı yönlendirmede yok bu seçenek. rakamın değişmeyeceğine dair aldığım teklif üzerine 1 yıl taahhüt te bulundum 8. ayıda 68 olan rakam 76 ya çıktı. bu ne iş lanet okuyorum hepsine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanh

biri bana tel noları verebilir mi arıyorum 73 73 ü herşeyi dinletiyor ancak bir türlü müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum numaralı yönlendirmede yok bu seçenek. rakamın değişmeyeceğine dair aldığım teklif üzerine 1 yıl taahhüt te bulundum 8. ayıda 68 olan rakam 76 ya çıktı. bu ne iş lanet okuyorum hepsine.

Önce 2 yi tuşlayın sonra 0
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.