Şimdi Ara

Digitürk hd kanalları öne alma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HD 9102 model cihazımda hd kanalları öne almak istiyorum forumda birkaç öneri vardı ama denedim olmadı kolay kurulum yapmak gibi başka bir çözümü varmıdır acaba ?

• zalogluserdar kullanıcısına yanıt
    SD kanalların yerine geliyor eğer hdsi varsa demekki sizinkiler 300 lere gitti

Müşteri hizmetlerini ara halledeler sinyal yolluyorlar eğer aramakla uğraşamıyorsun digitürk online işlemlere gir canlı destek var oraya yaz hallederler.
  • Evet hocam benim hd ler 300 lerde müşteri hizmetlri halleder diyosunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BonezCrusher

SD kanalların yerine geliyor eğer hdsi varsa demekki sizinkiler 300 lere gitti

Müşteri hizmetlerini ara halledeler sinyal yolluyorlar eğer aramakla uğraşamıyorsun digitürk online işlemlere gir canlı destek var oraya yaz hallederler.

hocam dediğiniz gibi yaptım online işlemlere bağlandım böyle bir işlem olamaz diyorlar
  • zalogluserdar kullanıcısına yanıt
    Telefon et deki benim hd kanallar 300 lere gitti eski yerlerine gelmiyor diyin bakalım ben öyle halletim birde aramadan cihazı 1 nolu kanalda stand-by da bırakın 10 - 15 dk sonra tekrar kolay kurulum yapın olmazsa tekrar telefon edin.
  • hocam online işlemler kıvırmaya başladı oluyo demeye basladılar cihaza yakın olmanız lazım dediler şu an cihaza yakın değilim o zaman deniyecem sağolun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.