Şimdi Ara

Digiturk HD için PVR destegi geldi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
0
Favori
8.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim hala güncellenmedi arıyorum müşteri hizmetlerini otomatik yolluyoruz diyorlar cok saçma bir sistemleri var
  • ya otomatik güncelliyor belki pc bağlayarak falan güncelleyebilir
  • Benim receiverin yazilimi guncellenmisti. Bugun hddyi taktim bicimlendireyimmi dedi. Hddnin 4 parcasindan birini gosteriyordu. Bicimlendirince tum parcalari birlestirmis ve haliyle hdd deki herseyi silmis. Belgelerin yedegi vardi ama filmler gitti:) bu islemi yapacak arkadaslarin bilgisi olsun. Ayrica kayit yaptim gayet guzel. Yarin icinde kayit programladim.

Benim aklima takilan konu ise soyle. Receiverin ethernet girisine internet baglasam iphone uygulamasindan kayit rmri verebilirmiyim? Birde durdur izle biraz garip geldi bana. Durdur deyince bekledi sonra tekrar durdura basinca yayini durdurdu. Hemen yapmadi yani. Pek kullanisli gelmedi bana Siz de durum nedir durdur devam et konusunda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • durdur izlede öyle yapması gayet normal çünkü geçici olarak kayıta başlıyor ilk başladıktan sonrasi gayet güzel. Bugün yapay zekayı kaydettim full hd iki dil dd 7 gb a yakın tuttuyor. Full hd dakikası yaklaşık 50 mb sd yaklaşım 20 mb tutuyor
  • hala yazılım yok...
  • Bende de hala yazılım maalesef guncellenmedi
  • Yazılım geri çekilmiş sadece belirli kişilere dağıtılmış.Ben twitterdan irtibata geçtim benide o belirli kişilerin arasına aldıklarını en yakın zamanda yükleme yapılacağını söylediler.
  • sebep neymiş peki.
  • bence plus üyeleri azalacak diye vazgeçtiler
  • belirli kişiler nasıl bir saçmalıktır yav güncelleme alanlar vip mi anasını satim

• hala yok...
  • Belirli kişiler derken rastgele seçilmiş kişilerdir herhalde bana test amaçlı bazı kişilere yolluyoruz dedi.Sizide o kişilerin arasına eklettim en yakın zamanda yazılım yüklenir falan dedi.Bir gelişme olursa bilgi veririm yine.
  • konuyu açan arkadaşa çok teşekkür ederim haberim yoktu böyle bişe oldğundan dikkatimi çekmemişti şmdi denedim ve kaydedebildim:)
  • arkadaşlar ben yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum bu özelliği ben de cihazın menüsünü kurcalarken farkettim, hemen bir harici harddisk bağladım, 10 numara kaydediyor, normal yayını pause yapıp sonra devam edebiliyorsunuz felan. Peki şimdi Plus kutunun bir farkı varmı bundan extra onu merak ediyorum ben. Tam da plus a geçsemmi diye düşünüyordum. Plus'ın ekstra farkı yoksa daha düşünmem. Yalnız bir sorun var. Bu yeni güncellemeden sonra yayında bir problem var. Önceden receiver'ın görüntü seçeneklerinde tv yi 16:9 seçiyordum, normal kanallar ekrana genişliyor, hd ve 16:9 yayın yapanlarda orjinal haliyle izleyebiliyordum. Şimdi 16:9 yaparsam normal kanallar küçük kalıyor, 4:3 yaparsam da 16:9 yayınlar kırpılıyor. Bu hiç hoşuma gitmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue6205

arkadaşlar ben yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum bu özelliği ben de cihazın menüsünü kurcalarken farkettim, hemen bir harici harddisk bağladım, 10 numara kaydediyor, normal yayını pause yapıp sonra devam edebiliyorsunuz felan. Peki şimdi Plus kutunun bir farkı varmı bundan extra onu merak ediyorum ben. Tam da plus a geçsemmi diye düşünüyordum. Plus'ın ekstra farkı yoksa daha düşünmem. Yalnız bir sorun var. Bu yeni güncellemeden sonra yayında bir problem var. Önceden receiver'ın görüntü seçeneklerinde tv yi 16:9 seçiyordum, normal kanallar ekrana genişliyor, hd ve 16:9 yayın yapanlarda orjinal haliyle izleyebiliyordum. Şimdi 16:9 yaparsam normal kanallar küçük kalıyor, 4:3 yaparsam da 16:9 yayınlar kırpılıyor. Bu hiç hoşuma gitmedi.

Plusin kendi hddsi var birde bir kanali izlerken digerini kaydedebiliyorsun. İphone uygulamasindan kayit emri verebiliyorsun internet uzerinden. Benim bildigim farklar bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ethan

quote:

Orijinalden alıntı: blue6205

arkadaşlar ben yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum bu özelliği ben de cihazın menüsünü kurcalarken farkettim, hemen bir harici harddisk bağladım, 10 numara kaydediyor, normal yayını pause yapıp sonra devam edebiliyorsunuz felan. Peki şimdi Plus kutunun bir farkı varmı bundan extra onu merak ediyorum ben. Tam da plus a geçsemmi diye düşünüyordum. Plus'ın ekstra farkı yoksa daha düşünmem. Yalnız bir sorun var. Bu yeni güncellemeden sonra yayında bir problem var. Önceden receiver'ın görüntü seçeneklerinde tv yi 16:9 seçiyordum, normal kanallar ekrana genişliyor, hd ve 16:9 yayın yapanlarda orjinal haliyle izleyebiliyordum. Şimdi 16:9 yaparsam normal kanallar küçük kalıyor, 4:3 yaparsam da 16:9 yayınlar kırpılıyor. Bu hiç hoşuma gitmedi.

Plusin kendi hddsi var birde bir kanali izlerken digerini kaydedebiliyorsun. İphone uygulamasindan kayit emri verebiliyorsun internet uzerinden. Benim bildigim farklar bunlar

Bir kanalı izlerken diğerinden kayıt yapmak iyiymiş, kayıt emri de iyi tabi. Peki bu görüntü ayarlarıyla ilgili benim gibi sorun yaşayan var mı acaba başka

• benim versiyon 7.2 olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: OBERTAN

belirli kişiler nasıl bir saçmalıktır yav güncelleme alanlar vip mi anasını satim

tekrar merhaba kardeşim..yoğun uğraşlarım sonucu humax receiverimi aldım sonunda:) ama farklı bir servisten aldım..bağlı bulunduğum servis ısrarla hala humax alamıyacağımı söylüyor..abi bu ne cahilliktir anlamadım gitti..bir de lafa gelince biz bu işin uzmanıyız diyorlar..te allahım yaa..bu arada receiver 10 numero..arkadaşım yardımın için tekrar teşekkürler..sağlıcakla..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetal2

quote:

Orijinalden alıntı: OBERTAN

belirli kişiler nasıl bir saçmalıktır yav güncelleme alanlar vip mi anasını satim

tekrar merhaba kardeşim..yoğun uğraşlarım sonucu humax receiverimi aldım sonunda:) ama farklı bir servisten aldım..bağlı bulunduğum servis ısrarla hala humax alamıyacağımı söylüyor..abi bu ne cahilliktir anlamadım gitti..bir de lafa gelince biz bu işin uzmanıyız diyorlar..te allahım yaa..bu arada receiver 10 numero..arkadaşım yardımın için tekrar teşekkürler..sağlıcakla..

senin adına sevindim kardeşim hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan :)
  • arkadaşlar humax ta ses için ekolayzir var mi
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.