Şimdi Ara

Digiturk Genel Konusu (Teknik Sorunlar, Haberleşme, Paket Fiyatları vs.) (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.144
Cevap
79
Favori
18.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, ne olduğunu anlamadım ama eve gelip TV açmaya çalışınca digitürk kutusu açılmıyor birtürlü. "Stby" yazıyor ön ekranda.
    Fişini söktüm taktım değişen bir şey yok kanal gelmiyor görüntü hiç yok. Açma tuşuna basınca stby yazıyor bir daha basınca o da yazmıyor. Başına gelen oldu mu bu olay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antalyalı.

Doğru...box office kanalları da eklenirse,aylık toplam 130 tl yani full+full 4k kutu dahil
    o zaman ben 12 yıllık üye olarak pek bir avantajlı izlemiorum desenize
  • Biraz once digiturkle konustuk bu ay sonu uyeligim bitior. Kredi kartina 119tl istio. Gecen yil 12taksit 99 odedim 3ay da hediye verdi 79a gelmisti. Ve ustelik film kanallari hediyeydi. Bu yil direk 119istior.ve fransayla sozlesme bitmis. Muhtemelen de yenilenmicekmis. Ha ben fra izlemiom ve bu mereti sirf samp ligi icin aliyorum. Ayrica ispanya ligi de yok.. yani cok pahali bisey bu. Aylik 99tl den bi kurus fazla vermem. Maddi durumum olmadigindan degil.. ederi bu arkadas

• Arkadaşlar kamu kampanyası varmış. Şu an ilk 3 ay 45 tl, sonra 99 tl olarak. Konu olarak da açtım. Kamu da çalışan arkadaşlar düşünebilir. Aylık 85 tlye geliyor sporun yıldızı

• İngiltere liginin önemli maçları artık ssport plusta mı yayınlanır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironmaster17

İngiltere liginin önemli maçları artık ssport plusta mı yayınlanır?

• S sporttaki ingiltere ve almanya ligi maçlarında yayında ve formalarda flulaşma ve bulanıklaşma oluyor sizde de var mı bu sorun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Baytilki

S sporttaki ingiltere ve almanya ligi maçlarında yayında ve formalarda flulaşma ve bulanıklaşma oluyor sizde de var mı bu sorun ?
    City maçının ilk 30 dakikasını izledim sorun göremedim. Uydu yayını için konuşuyorum. S sport plus için değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 25 Haziran 2020; 23:46:2 >
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Yakın çekimlerde formalarda bulanıklaşma oluyor dikkat bakın anlarsınız

• Baytilki B kullanıcısına yanıt
    S Sportta maçlarda hala forma bulanıklaşması, renk kaymaları devam ediyor mesela Trt Spordaki premier lig maçlarında hiçbir sorun yok fakat S Sportta dediğim şeyler oluyor siz de fark ettiniz mi ?

• Merhabalar. Ben turksat üzerinden üyelik almak istiyorum. Sitemizde eutelsat yok. Fiyat bilgisi bulamadım. Daha uygun olur mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vural_kral kullanıcısına yanıt
    Bende Türksat üzerinden izliyorum,fiyat olarak farketmiyor,aynı,ancak Türksat'ta Digitürk'ün birçok kanalı yok(19 kanal+box office kanalları yok)

Arçelik-Beko üzerinden satış Sporun yıldızı aylık ortalama 77 tl

Ailenin yıldızı+Dizi paketi aylık ortalama 16 tl

N11 üzerinden satış Sporun yıldızı+Film paketi aylık ortalama 92 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 13 Temmuz 2020; 18:39:55 >
  • Merhabalar. Uzun zamandır dt üyesiyim. 2006 dan beri. Yine uzun zamandır dt 5103hd kutusu kullanıyordum. Üyelik yenileme zamanında yeni kutu istedim. 2 gün önce dt 9104 hd kutusunu taktılar. Kanal geçişi ve beinconnect bağlantı hızı bir tık yavaşladı. Ama görüntü kalitesi sanki daha iyi. Yani bu kadar sene üstüne taktıkları kutudan daha fazla şey beklerken sanki daha yavaşlaması içime sinmedi. Bu dt 9104hd için ne derseniz? Güncel bir decoder midir takmaları normal mi? Hm 9505 öneriliyor keşke daha önce inceleseydim kutu marka modellerini.

• sloopycan S kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Online işlemlerden tüketici şikayetleri bölümünden şikayet kaydı oluşturun durumu anlatın. Kutu kullanılmayacak kadar yavaş deyin. Hatta 2 gün önce yenileme yaptığınız kişiye arama kaydı oluşturun durumu anlatın.

Humax 9506 öneririm dahili wifi aparat dahil. En yeni model.

• Teşekkürler hocam cevap yazdığın için. Hocam peki bu kutu ''dt 9104 hd'' normalin altında düşük özellikli bir kutumudur. Kanal geçişi olsun, internet bağlantı hızı, sinyal hızı kalitesi falan... Yoksa ideal olarak bu kutuyu mu dağıtıyorlar. Yıllar geçti, decoder değişimi istedim vere vere bunu mu verdiniz dedirtecek bir kutumudur bu?
    Birde hocam sıralama yaparmısınız ilk üç önerebileceğiniz decoderi. Humax 9506 istediğimde elimizde yok dediklerinde alternatif olsun diye. (bu arada servis elemanından rica ettim modemden decodere kablo çekebilirmisiniz diye. Koronadan sebep, çinden ürün tedariği için zorlanıyoruz. Elimizde kablo yok dedi.) Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sloopycan -- 13 Temmuz 2020; 12:48:54 >
  • sloopycan S kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar.

Fena değildir fakat çokta iyi değil.

Humax 9506
    Humax 9505
    Vestel 9104 (sıfır ve Arızasız Olursa fena değil.

• sporun yıldızı paketi üyeliğim 1 ay sonra bitiyor.
    aboneliğimi sonlandırmak istiyorum.
    1 yıllık üyeliğim 12 ay taksitle kredi kartımdan her ay çekiliyordu.
    ne kadar süre önce iptal için başvuru yapmam gerekiyor ?
    google aramasında baktığımda faks filan isteniyormuş, bu doğru mu ? bu çağda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar.

Fena değildir fakat çokta iyi değil.

Humax 9506
    Humax 9505
    Vestel 9104 (sıfır ve Arızasız Olursa fena değil.
    Değerli Metin hocam nasılsın?

Yeni sezonda zam beklentileriniz nasıl? :)
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

İyiyim teşekkür ederim siz nasılsınız? :)

İçerik yok ki zam olsun. Şuanda bile ütopik fiyatlar.

• por favor kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

En kısa faks çekmeniz lazım. Evet doğrudur maalesef.

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.