Şimdi Ara

Digiturk Genel Konusu (Teknik Sorunlar, Haberleşme, Paket Fiyatları vs.) (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.144
Cevap
79
Favori
18.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    4 ekran 38 x 9
    3 ekran 34 x 9
    tek takım 3 ekran 28 x 9
    bugünkü fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diegoist

Black Friday
    4 ekran 38 x 9
    3 ekran 34 x 9
    tek takım 3 ekran 28 x 9
    bugünkü fiyat.
    buyur
  • tek takımı almaya çalıştığımda 252 tl yerine 351 tl çıkıyor fakat sezonu seçtiğimde 301 tlye düşüyor. sizde de aynı sorun çıkıyor mu?

https://www.digiturkplay.com.tr/superlig#paket-detayi
  • Avrupa maçları için paket çıkarmadılar hala di mi?
  • 10 liralık eğlence paketini kullanan var mı
  • 4 ekran digitürk play satılıktır arkadaşlar. İsteyenler iletişime geçebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Digi play smart tv uyumlu sezonluk paket için Trabzon sporlu ortak aranıyor fiyat 120 tl. Derbiler gs hariç ev sahibi takım izler. Fiyat 120 lira

• 3 ekran ve 4 ekran olayı nedir bilgi verebilir misiniz? Eskiden kalite seçeneği vardı, şimdi bunlar var? Kalite bilgisi neden verilmiyor?
  • Galatasaraylı taraftarlardan gelen yoğun üyelik iptalleri nedeniyle bugünlerde güzel indirimler oluyor.Üyelik iptali için başvurun en az % 50 indirim isteyin.Bu fırsat kaçmaz.

• Arkadaşlar iyi akşamlar. Ben de 3 aylık spor ekstra paketi alarak Digitürk Play kullanmaya başladım. Ancak görüntüsü Digitürk ün uydu yayınına göre çok kötü. Müşteri hizmetlerini arayıp uydudan 1080p verdiğiniz kanalı Digitürk Playde niye 1080p vermiyorsunuz dedim, kayıt artırdım. Ne geri dönen oldu ne bir şey. Bu kalitesi niye bu kadar kötü bunun. 720p diyor ama sanki 480p gibi. İnternet hizim 50 Mbps, Türksat Kablo kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mnihatgokcek

Arkadaşlar iyi akşamlar. Ben de 3 aylık spor ekstra paketi alarak Digitürk Play kullanmaya başladım. Ancak görüntüsü Digitürk ün uydu yayınına göre çok kötü. Müşteri hizmetlerini arayıp uydudan 1080p verdiğiniz kanalı Digitürk Playde niye 1080p vermiyorsunuz dedim, kayıt artırdım. Ne geri dönen oldu ne bir şey. Bu kalitesi niye bu kadar kötü bunun. 720p diyor ama sanki 480p gibi. İnternet hizim 50 Mbps, Türksat Kablo kullanıyorum.
    O kadar yorum yapılmış acaba hiç mi okumadınız? Ana konuyu okumadınız mı? Yayın kalitesi 1800k.

Digiturk play kalitesi 720p bile değil. Para verilip alınmaz. Ne zaman kalitesi 1920*1080p olur o zaman alınır.
  • 1800k neye denk geliyor tam bilmediğim için yazdım, kusura bakmayın. Haklısınız, alınmaz bu bu kaliteye. Yorumlara bakmaya çok vaktim yoktu mesajı yazarken.

• quote:

Orijinalden alıntı: mnihatgokcek

1800k neye denk geliyor tam bilmediğim için yazdım, kusura bakmayın. Haklısınız, alınmaz bu bu kaliteye. Yorumlara bakmaya çok vaktim yoktu mesajı yazarken.
    Ne kusuru sorun değil.

Saniye başına 1800 kilobit. Bu da günümüz çağında oldukça yetersiz. Hiç kaliteyi arttıralım demiyorlar.
  • Kullanmadığım 3 ekran Digiturk Play süper lig sezonluk paket bulunan hesabımı uygun fiyata devretmek istiyorum. İlgilenen arkadaşlar özelden mesaj atabilir.

Edit: Satılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fblimelih -- 7 Aralık 2018; 13:35:20 >
  • UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi Spor Extra paketine dahil oldu. İşte fiyatlar;

Digiturk Genel Konusu (Teknik Sorunlar, Haberleşme, Paket Fiyatları vs.)

Digiturk Genel Konusu (Teknik Sorunlar, Haberleşme, Paket Fiyatları vs.)

Sezonluk spor extra paketi 4 ekran 384 lira
    Sezonluk spor extra paketi 3 ekran 300 lira

=====

Sezonluk süper lig paketi 4 ekran 495 lira
    Sezonluk süper lig paketi 3 ekran 441 lira

Hem süper ligi izleyeyim, hem de şampiyonlar ligini vs. derseniz şuan ki fiyat ile sezonluk 4 ekran olan pakete toplam 879 lira, 3 ekranlı olan pakete ise 741 lira para vereceksiniz.

Hemen hemen liglerin yarısının bittiğini ise unutmayın.

• tutkulu420 kullanıcısına yanıt
    İyi niyetle yazmışsınız teşekkür ederim. Ben de 520 liraya aldım zaten. Dediğiniz fiyatlar doğrudur. Ancak şu anki fiyat da 495 lirayken gidip de 350 lira yazmak bana enayilik gibi geliyor. İsteyen siteden de alabilir. Şu son GS-KONYA maçından sonra soğudum memleketteki futboldan. Satılmasa da sorun değil paraya ihtiyacım olduğundan satmıyorum. İyi forumlar...

• Gs lıyım. Ortak girebileceğim hesap arıyorum.

• 20:00 BJK-GS
    DİGİTURKPLAY KİRALIK
    25 TL

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • donanıMüdavim kullanıcısına yanıt
    geçen hafta 24.25.26 kasım da 39×9 a satıldı kendi sitesinde blackfridaye özel.

• quote:

Orijinalden alıntı: gestapooo

geçen hafta 24.25.26 kasım da 39×9 a satıldı kendi sitesinde blackfridaye özel.
    Biliyorum, o zaman 320 lira demiştim soranlara. Satılacağı beklentisi yok zaten bende artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanıMüdavim -- 6 Aralık 2018; 11:36:42 >
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.