Şimdi Ara

Digiturk'e devam mı yoksa ccam'e geçişmi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
6.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • selamlar arkadaslar, digiturk uyeligimi bugun iptal ettirdim. tv'mi turksat uydusuna bagladim artik normal kanallar icin ucret odememe gerek kalmadi.

bugun uydu antenci baglantilarimi yaparken artik internet kutulari cikti,maclari izlemeye para vermiyorsun ,yurtdisindan geliyor yayin dedi.sanirim ip tv'den ve ip tv box'tan bahsetti.

simdi sorunum şu; sadece maclari izlemek icin ip tv box kutusu satin alabilirim. bu mumkun mu arkadaslar ? ayrica televizyonum sony ve ethernet kablosuyla internet bagli cihaza.50 mbit hizinda intertenitim mevcut.

yardimci olacak biri var midir burda ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muammer816 M kullanıcısına yanıt
    Tv de Smart iptv veya SS iptv uygulaması varsa tv den, yoksa en az 2gb ramlı güncel android sürümlü bir android tv box ile, satın alacağınız iptv yayınlarını seyredersiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bodysolid B kullanıcısına yanıt
    ingilizce yayın yapan kanalları izleyebilirseniz cccamda çok kaliteli kanallar mevcut. cccam, 4k cihaz vede diseq motor ile kuracağınız sistemde çok güzel kanalları izleyebilirsiniz. şampiyonlar ligi, avrupa ligi, premier lig, motor sporları hepsini takip edebilirsiniz. belgesel ve sinema kanalları çok sayıda var, ancak hepsi ingilizce. ben cccam full server kullanıyorum. son derece memnunum.
  • ulusalonur kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam

• dsmart yıllık modül 80 lira, belgesel kanallarıda türkçe. yapılan masrafa degmez.
  • supreius S kullanıcısına yanıt
    Benim de izlemek istediğim tam da bunlar. Bir cihaz almak istiyorum, hangisini tavsiye edebilirsiniz, IP tv üzerinden mi izlenebiliyor bu yayınlar?
  • 008mesut 0 kullanıcısına yanıt
    cccam kullanacaksanız enigma2 tabanlı cihaz öneririm. bütçeniz uygun ise 4k cihaz tercih edin. iptv de youtube ta video izlediğinizi düşünün sürekli veri indireceksiniz, iyi internet bağlantısı gerekli. cccam da ise şifreli yayının şifre bilgisini internet aracılığı ile server dan alıyorsunuz, yasal abonelik gibi kanalları izleyebiliyorsunuz.

iptv de çok daha fazla kanal olduğunu biliyorum, ancak hiç iptv kullanmadım, pek sıcakta bakmıyorum, yıllardır cccam kullanıcısıyım, son derece memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: supreius

cccam kullanacaksanız enigma2 tabanlı cihaz öneririm. bütçeniz uygun ise 4k cihaz tercih edin. iptv de youtube ta video izlediğinizi düşünün sürekli veri indireceksiniz, iyi internet bağlantısı gerekli. cccam da ise şifreli yayının şifre bilgisini internet aracılığı ile server dan alıyorsunuz, yasal abonelik gibi kanalları izleyebiliyorsunuz.

iptv de çok daha fazla kanal olduğunu biliyorum, ancak hiç iptv kullanmadım, pek sıcakta bakmıyorum, yıllardır cccam kullanıcısıyım, son derece memnunum.
    Hocam merhaba, bende almayı düşünüyorum ama nasıl ve nereden alırım nasıl kurarım bilmiyorum.
    İnternetim hızım çok düşük 1 mbgt bile yok. Yani IP tv alsam da izleyemiyorum.
    Sizin dediğiniz ccam için hızlı internet gerekiyor mu? Ve tv ye ek olarak bir cihaz almam gerekiyor mu?

• kokoll K kullanıcısına yanıt
    Aliexpress de 4$ cccam 1 yıllık bulunuyor.

sahibinden.com da 250 tl civarı dm800hd bulunuyor.
    400 tl civarıda dm800se bulabilirsin. tavsiyem dm800se
    cccam internetten hiç yemez sadece 5 dakikada bir kısa süre bağlanır. o kadar.

ayrıca powervu var ayda bir key güncellemesi yaparsın ücretsizdir. 10 yakın kanal alırsın
  • kokoll K kullanıcısına yanıt
    Aliexpress de 4$ cccam 1 yıllık bulunuyor.

sahibinden.com da 250 tl civarı dm800hd ikinci el bulunuyor.
    400 tl civarıda dm800se bulabilirsin. tavsiyem dm800se
    cccam internetten hiç yemez sadece 5 dakikada bir kısa süre bağlanır. o kadar.

ayrıca powervu var ayda bir key güncellemesi yaparsın ücretsizdir. 10 yakın kanal alırsın.
    Dreambox tavsiyemin nedeni diğer enigma2 cihazlar stream ile çözer. zahmetlidir.
    Dreamboxlar direk çözer streame ihtiyaç duymaz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.