Şimdi Ara

Digiturk çanağıyla (yerini değiştirmeden) farklı uydu alıcılar çalışır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 8,5 yıllık Digiturk üyesiyim ve artık Digiturk'un saçmalıklarından gına geldi.
    Apartmanda kullanılan ortak bir çanak var.
    1. Ben çanağın yönünü değiştirmeden ve bir ekleme (LNB, vs) yapmadan farklı bir receiverla yayın izleyebilir miyim?
    2. Eğer izleyebilirsem hangi receiver'ı almamı önerirsiniz?
    3. Böyle bir durumda hangi tv kanallarını seyredebilirim?

Cevaplarınız için çok teşekkürler.

• http://www.lyngsat.com/ew3a.html bu adresten çanağı çevirmeden izleyebileceğin kanalların listesine bakabilirsin fakat türk kanallarının neredeyse hepsi şifreli..tavsiyem 2 tane çanak alarak turksat-hotbird uydusuna çevirmen ve kart paylaşımı yapan bir uydu alıcı almandır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucles -- 6 Ocak 2009; 11:04:17 >
  • Aynı dert bendede var, 8 yıllık aboneliğimi iptal ettim dün receiver'ı teslim ettim.Şimdi çatıda kalan çanağı nasıl değerlendirebilirim diye düşünüyordum. Demekki çanağı aynı konumda bırakmanın bir manası yok, ne yapsamki..
  • hotbirde çevirebilirsin çanak boyutu kaç ? ona göre cevap verebilirim. cok hafif sola çevirir isen sirüs uydusunu bulabilirsin yada 1 cm sağa cevirip çanağı yukarı kaldırıp hotbirdi bulabilirsin.
  • bence thor uydusuna cevir
    sirius ta izlencek kanal sayısı yok hustler tv haricinde.
    ya da hotbird e cevir
    uydudan kart paylaşımlı cihazları araştır bence baff 6000 gold fta gibi mesela
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.