Şimdi Ara

DIGITÜRK 4K-UHD KANALINI AÇTI-Mayıs ayı sonu bayilerde (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
2
Favori
33.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben bu cihazın yazılım güncellemesini yaptım ancak istediğim kanalları favori olarak sıralama yapamıyorum. muhtemelen yazılım desteği gerekecek. ayrıca youtube da bir arkadaş digiturk 4k adında bi video paylaşmış dikkat ettim onda da favori listesi bulunmuyor...
  • Kumandanin en alt sagdaki iki kanal arasi hizli kanal degistirme dugmesi calisan var mi? Bende suan calismiyor gozukuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim çalışıyor ama istem dışı basıyorum bazen çıkış amaçlı bakıyorum eski kanala gitmişim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AHD vs vs TRT HD felan filan için aylık 19.99 istiyo sanki uyduda bu kanallaryokmuş gibi komik firmalar sizi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: LostNdumb

Kumandanin en alt sagdaki iki kanal arasi hizli kanal degistirme dugmesi calisan var mi? Bende suan calismiyor gozukuyor.

O tuş değişti yeni kumandada o tuş çıkıs tuşu eaki kanala geri dönmek için geri tuşuna basman lazım yerleri değişti

• 2160 seçiliyken görüntü akıcı mı? Kullanan arkadaşlar Tv modellerini de yazarsa iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: guguk

quote:

Orijinalden alıntı: LostNdumb

Kumandanin en alt sagdaki iki kanal arasi hizli kanal degistirme dugmesi calisan var mi? Bende suan calismiyor gozukuyor.

O tuş değişti yeni kumandada o tuş çıkıs tuşu eaki kanala geri dönmek için geri tuşuna basman lazım yerleri değişti

Tesekkurler hic dikkat etmemisim kumanda uzerinde yazana resmen😄

• Arkadaşlar şu anda Hm9504hd cihazını kullanıyorum ve cihaz 1080i yayın yapıyor. Görüntü kalitesi ise bence vasat. Yeni çıkan 4K cihazla ilgili sizlere sorum olacak.
    - 4K cihazda 2160i mi yoksa 2160p mi yayın yapılıyor?
    - Hd kanallarda görüntüde iyileşme var mı yeni cihazda?
  • Hd kanallarda bana gore bir iyilesme var gibi duruyor ama hareketli sahnelerde ben takilmalar goruyorum bazen

• Gelen sms e cevap verip dönüş alamayan var mı, ben alamadım. Acaba dağıtım belli bir süreçte mi tamamlanacak, bilgisi olan var mı

• the breaking_point kullanıcısına yanıt
    2160p. 1080i. 1080p ...

• ali119 kullanıcısına yanıt
    seçeceksen 2160p seç en iyi görüntü kalitesi o seçenekte... i ile biten eskidi gitti...
  • 4k kutular ile ilgili mail adresine mail gelen arkadaslardan mail adresini rica edebilirmiyim.önemli.

• Euro 2016 maclari nasil Trt 4K'da kullanan arkadaslar fikirlerini paylasabilir mi? Ben suan sagemcom iq kullanicisiyim, 4K destekleyen kutu alabilir miyim? Yari final ve finali 4k izleme sansim var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur_91

Euro 2016 maclari nasil Trt 4K'da kullanan arkadaslar fikirlerini paylasabilir mi? Ben suan sagemcom iq kullanicisiyim, 4K destekleyen kutu alabilir miyim? Yari final ve finali 4k izleme sansim var mi?

Şuan normal uyelere verilmiyor hocam eylul ocak. Gibi baslanabilir.

• 4k kutunun güzel yanı 4k yayınları 1080p ye düşürüp fhd olarak izleyebilirsiniz. Bu nedemek yani 4k tvnizin olmasına gerek yok 4k tvsi olanda ayarlardan 4k seçince tüm yayınları 4k ya yükselterek 4k izleyebiliyor.
  • Bugün digiturk genel müdürlük ile görüşmede 4k yayın ve cihazlar ne zaman aktif olacak ve dağıtılacak diye sordum. Çok ilginç bana böyle bir acilimlarinin olmadığı hatta 4k cihaz dağıtımınin pek mümkün olmadığı söylendi. İyide o zaman ne diye 399. Kanalda 4k yayın var. 24 saat bu kanal aktif. Kim seyrediyor bu kanalı. İlgincliklerle dolusun digiturk. Ömür törpüsüsün

• brandy79 B kullanıcısına yanıt
    Buyuk ihtimal yilbasinda dagitacaktir. Suan sadece test kullanicilarinda var. 1000 kutu dagitilacak soylenmisti. Kac tanesi dagitli bilmiyorum tabi.

Suan 399 da sadece euro 2016 mac tekrari var. İz tv nin bir iki tane belgeseli vardi ama onu da yayinlamiyorlar suan.

• brandy79 B kullanıcısına yanıt

Çok şükür devir oldu umarım değişirler bütün yetkilileri.

• az önce telefon açtım 4k kutuya başvurmam gerekiyormuş aylıkta 33 tl farkı varmış :D :D :D şaka gibiler bunlar
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.