Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

digital uydu reciver alacam.tavsiye..acil.......

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
202
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> digital uydu reciver alacam.tavsiye..acil.......
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    6554 Mesaj
    digital uydu reciver alacam.sifre kartı vs. detekli alacam.bu konuda topic varmı daha onceden acılmıs nelere dikkat etmem lazım.ozellikkle turk kanallarının cok olmasını istiyorum.kart vs olayınada iyi destek versin fiyatta toplamda 400 mil. falan.canak kablo vs dahil.marka model tavsiya edermisiniz.

biliyorum baka bolumde acmalıydım ama acil cunku yarın engec obursu gun almam lazım.

|
    |
  • Yüzbaşı
    383 Mesaj
    Valla ben kartsız 120 milyona aldım içine internetten program attım ve şu anda cine5 dahil neredeyse tüm şifreli yayınları çözüyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    383 Mesaj
    ama iyi bir şey alacam dersen philipsin var.Biraz pahalı ama tavsiye ederim güzel makina.
    |
    |
  • Binbaşı
    1121 Mesaj
    şu aralar kartsız Muw ın dediği gibi şifrelerin elle de girilebildiği cihazlar var.140 milyon civarı cihaz.çanak+lnb+receiver ı 180 e veriyorlar.kullananlar oldukça memnun..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    357 Mesaj
    |
    |
  • Yarbay
    6554 Mesaj
    sagolun ama netx baya iyi gibi kartsızlar nasıl yani guncelleme vs nasıl oluyor onu acıkmı yani upgrade yapma sansı kartlılara gore zormu
    |
    |
  • Yarbay
    6554 Mesaj
    sagolun ama netx baya iyi gibi kartsızlar nasıl yani guncelleme vs nasıl oluyor onu acıkmı yani upgrade yapma sansı kartlılara gore zormu
    |
    |
  • Yarbay
    6554 Mesaj
    |
    |
  • Yüzbaşı
    399 Mesaj
    muw aldıgın receiverın markası nedir. ve nerden aldın 180'e. Kurulum dahilmi.
    |
    |
  • Teğmen
    222 Mesaj
    bence sansui al ya da olmadı olympus marka önerrim. olympuslar pek bilinmez fakat kaliteli ve ucuz markadır. kartlı hem de . kartlı alman daha cok işine gelir.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.