Şimdi Ara

Digital ocean hakkında bir soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar merak ediyorum da digital ocean üzerin de droplet başına mı para alıyorlar istesigim zaman yok edip yenisini açabilir miyim yoksa her droplets farklı farklı sayılıp tek tek para mı alıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kedroid -- 18 Ağustos 2016; 16:37:27 >

• up
  • quote:

Orijinalden alıntı: kedroid

up

Selamlar. Öncelikle firma hakkında detayları burada öğrenebilirsiniz:www.incele.co/digitalocean-vps-ve-10-kupon-kodu/

Sorunuza gelecek olursak, dropleri istediğiniz zaman silip kurabilirsiniz ki bunla beraber olarak dropletleri sadece kullandığınız süre kadar ödemesi olur. Onun dışında kurulum vs ücreti olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakgxg2

quote:

Orijinalden alıntı: kedroid

up

Selamlar. Öncelikle firma hakkında detayları burada öğrenebilirsiniz:www.incele.co/digitalocean-vps-ve-10-kupon-kodu/

Sorunuza gelecek olursak, dropleri istediğiniz zaman silip kurabilirsiniz ki bunla beraber olarak dropletleri sadece kullandığınız süre kadar ödemesi olur. Onun dışında kurulum vs ücreti olmaz.

Teşekkürler hocam ben bunu bilmiyordum ger seferinde ayrı bir ücret alıyorlar sanıyordum yani bir ayda istediğim kadar droppet siler geri yüklerim 5 dolarlık ama ay sonu 5 dolar kesim olur değil mi 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kedroid -- 22 Ağustos 2016; 14:12:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sunucuları kaldırım yeni oluşturabilirsiniz. Saatlik ücret yazıyor ay sonunda 5 dolar kesiyor.https://m.do.co/c/09a102260bc2 bu linkten 5 $ alırsanız 10 $ da ekstradan yükler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DigitalOcean'da $10 yanında şu an $25 lik bir kupon olanağı da var. Toplam $35 lik kredi ile başlayabilirsiniz.
    Kullanmak isteyenler için bir kılavuz hazırladım
    http://www.cazda.com/digitaloceanda-nasil-35-tutarinda-indirimli-vps-hosting-acilir/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snowbird -- 5 Mart 2017; 10:46:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.