Şimdi Ara

Digimon Masters Online Rehberi[Harita Eklendi] (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
600
Cevap
0
Favori
79.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu oyunu joymax çıkartmış... SRO nun yapımcısı düzenlemişve super kalabalık =) Toplanalım dıyorsanız ben hazırım...
  • oyunda baya türk var şuan ne yazık ki ben vizelerden dolayı 2 hafta oynayamıyacağım ama ortam güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuRockTR

oyunda baya türk var şuan ne yazık ki ben vizelerden dolayı 2 hafta oynayamıyacağım ama ortam güzel

bu söylediklerin joymax için mi geçerli ?
  • Evet oyunda Türk'ler eskiye göre kalabalıklar çok denk geliyorum ben de.
    @Aumar Arkadaş yerine ben yanıtlayayım evet joymax için geçerli.
  • arkadaşlar ben oyuna yeni üye olmaya çalışıyorum we sanırım sistem biraz değişmiş biliyorum biraz geç kaldım ama hala bu konuyla ilgilenen biri yardımcı olabilir mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: katil55

arkadaşlar ben oyuna yeni üye olmaya çalışıyorum we sanırım sistem biraz değişmiş biliyorum biraz geç kaldım ama hala bu konuyla ilgilenen biri yardımcı olabilir mi acaba

Oyunun ingilizce versiyonu çıktı, şu anda 1. yıl etkinlikleri var zaten.Lilithmon'da başlamak istersen yardımcı olmaya çalışırım

dmocp.joymax.com
  • oyunu cbt da oynamıştım karakterim duruyo bugün indirip bakıyım dedm bi oynayan varmı varsa hangi severdasınız
  • Ben lilithmondayım nickim : ToroRosso ama Türklere pm attığımda pek cevap gelmiyor.Dayanışma az gibi geldi bana.
  • selam kardeşlerim abilerim bende yeni üye oldum yaklaşık 4-5 günlük üyeyim.Barbamondayım digimonum gao mon ve gabumon Barbamon serverinde Türk varmı varsa lütfen buraya yazsın.
  • Arkadaşlar Digimon'um 11 levelde evrim geçirdi ama kısa bir süre sonra tekrar ilk haline dönüştü. İkinci haline dönüşmesi için ne yapmalıyım?
  • mana pot almalısın
  • Arkadaşlar Şu Inventory nasıl full açabilirim?
    Inventory zaten açık Inventory (extra) iş bunda biraz sıkıntı var sadece 1. kademesi açık diğer 2 kademeyi nasıl açıcam bu Inventory extradan sonra gelen bir ek Inventory daha var onuda nasıl açacağımı söylerseniz sevinirim.
  • Eline sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Strongcold

Arkadaşlar Şu Inventory nasıl full açabilirim?
    Inventory zaten açık Inventory (extra) iş bunda biraz sıkıntı var sadece 1. kademesi açık diğer 2 kademeyi nasıl açıcam bu Inventory extradan sonra gelen bir ek Inventory daha var onuda nasıl açacağımı söylerseniz sevinirim.

Oyunda Inventory Expansion diye bir item var. Onlardan her biri bir kutuluk boş yer açıyor. Iteme pazarlardan ya da silk çekiyorsanız Silk Shoptan elde edebilirsiniz. O Inventory boxlardan en fazla 3 tane oluyor bu arada.
  • hadi bakalım bende başlıyayım bu oyuna
  • Arkadaşlar joymax elinde ne hale gelmiş oyun yahu. Sırf premium itemler falan eski karaktere girdim soğudum vallahi vendorları görünce. onlarca Tbitlik itemler, special gereksizlik abidesi itemlar, yüzde yüz kırılan yumurtalar falan hayal kırıklığı yarattı bende. Ne güzeldi ilk zamanları impmon yumurtası bulsan kraldın falan. Bir vanilla serverda buna lazım bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: xRai

quote:

Oyunda Inventory Expansion diye bir item var. Onlardan her biri bir kutuluk boş yer açıyor. Iteme pazarlardan ya da silk çekiyorsanız Silk Shoptan elde edebilirsiniz. O Inventory boxlardan en fazla 3 tane oluyor bu arada.

peki bu Inventory Expansion nereden alabilirim?Nasıl bulabilirim pazarlarda demiştin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xRai

quote:

peki bu Inventory Expansion nereden alabilirim?Nasıl bulabilirim pazarlarda demiştin.

Ben KDMO'da oynuyorum burada 165m civarı tanesi. GDMO'da fiyatlar biraz daha uçuk olduğundan orda 300m falandır herhalde.
    Itemin resmi şu:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Giftia -- 8 Nisan 2013; 17:13:06 >

• GDMOda ınventory expansion 380M ^^
  • Inventory Expansion'lar 380 M mi oldu? Vışşşş... Baya tozuttular :)
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.