Şimdi Ara

[[[ DIGIMON BATTLE DİGİMON RESİMLERİ]]] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
21.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hunter17

valla helal olsn ellerine sağlık kardeşim spr yapmışsın
    Efecan yaptıklarımı beğendin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: djefecan

valla iyi hatırlattın şimdi aklıma geldi akşama eklerim

Alıntıları Göster
    LABRAMON

İsmi:Paomon | Sınıf: In-Training | Tip: None | Sıradaki Evrim: Labramon (Lv 11)

İsmi: Labramon | Sınıf: Rookie | Tip: Vaccine | Sıradaki Evrim: Seasermon (Lv 21

İsmi: Seasermon | Sınıf: Champion | Tip: Vaccine | Sıradaki Evrim: Cerberusmon (Lv 31)

İsmi: Cerberusmon | Sınıf: Ultimate | Tip: Vaccine | Sıradaki Evrim: Anubismon (Lv 41)

İsmi: Anubismon | Sınıf: Mega | Tip: Vaccine | Sıradaki Evrim: Yok

[[[ DIGIMON BATTLE DİGİMON RESİMLERİ]]]

KERAMON

İsmi:Kuramon | Sınıf: In-Training | Tip: None | Sıradaki Evrim: Keramon (Lv 11)

İsmi:Keramon | Sınıf: Rookie | Tip: None | Sıradaki Evrim: Kurisarimon (Lv 21)

İsmi: Kurisarimon | Sınıf: Champion | Tip: None | Sıradaki Evrim: Infermon (Lv 31)

İsmi: Infermon | Sınıf: Ultimate | Tip: None | Sıradaki Evrim: Diaboramon (Lv 41)

İsmi: Diablomon yada Diaboromon | Sınıf: Mega | Tip: None | Sıradaki Evrim: Yok

HAGURUMON

İsmi:MetalKoromon| Sınıf: In-Training | Tip: None | Sıradaki Evrim: Hagurumon (Lv 11)

İsmi: Hagurumon | Sınıf: Rookie | Tip: Virus | Sıradaki Evrim: Guardromon (Lv 21)

İsmi: Guardromon | Sınıf: Champion | Tip: Virus | Sıradaki Evrim: Andromon (Lv 31)

İsmi: Andromon | Sınıf: Ultimate | Tip: Virus | Sıradaki Evrim: HiAndromon (Lv 41)

İsmi: HiAndromon | Sınıf: Mega | Tip:Virus | Sıradaki Evrim: Yok

CANDLEMON

İsmi:DemiMeramon | Sınıf: In-Training | Tip: None | Sıradaki Evrim: Candlemon (Lv 11)

İsmi: Candlemon | Sınıf: Rookie | Tip: Data | Sıradaki Evrim: Wizardmon (Lv 21)

İsmi: Wizardmon | Sınıf: Champion | Tip: Data | Sıradaki Evrim: Phantomon (Lv 31)

İsmi: Phantomon | Sınıf: Ultimate | Tip: Data | Sıradaki Evrim: Dynasmon (Lv 41)

İsmi: Dynasmon | Sınıf: Mega | Tip: Data | Sıradaki Evrim: Yok

Umarım işinize yarar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Piyi 3 Alınız -- 25 Mart 2010; 21:04:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: /!\MHERTY/!\

bayıldım eline sağlık knk

rahab sanada çok teşekkürler ekledim hepsini
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: /!\MHERTY/!\

bayıldım eline sağlık knk

rahab sanada çok teşekkürler ekledim hepsini

Alıntıları Göster
    Diğer 11 Digiyi Dört Gözle Bekliorum Arkdaşlar Herkeze TşK....

• quote:

Orijinalden alıntı: Arch Enemy`

quote:

Orijinalden alıntı: F-G

hatalar var. Blackmegagargomon ve kuzuhamon yok.

Ayrıca şu kazuhamon gene 91 lv eventi olursa kötü olur.Şu 91 lv eventları 50-60 falan olmalı bence çok yüksek bu şekilde.Ama bu oyunda değişik olur umarım.

Bugün Sakuyamon'u 70 lv yaptım ve bu postum aklıma geldi de sanırım gene 91 lv olmasının bi sakıncası yok.Yanlız evo kartıda bulmak lazım eğer gelirse.Admin gene tuzlar bi güzel öyle koyar shop'a.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sexxx Dreams

quote:

Orijinalden alıntı: Arch Enemy`

quote:

Orijinalden alıntı: F-G

hatalar var. Blackmegagargomon ve kuzuhamon yok.

Ayrıca şu kazuhamon gene 91 lv eventi olursa kötü olur.Şu 91 lv eventları 50-60 falan olmalı bence çok yüksek bu şekilde.Ama bu oyunda değişik olur umarım.

Bugün Sakuyamon'u 70 lv yaptım ve bu postum aklıma geldi de sanırım gene 91 lv olmasının bi sakıncası yok.Yanlız evo kartıda bulmak lazım eğer gelirse.Admin gene tuzlar bi güzel öyle koyar shop'a.

Alıntıları Göster
    Oyuna yeni başladım, kusura bakmayın

Bu yakalanabilir digimonları yakalayabilmek için net mi gerekiyor? Şimdi hatırlayamadım ama, gene bu forumda okumuştum; 11 Level'den sonra 11 level altı digimonları yakalayabiliyormuşuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sirkadyen

Oyuna yeni başladım, kusura bakmayın

Bu yakalanabilir digimonları yakalayabilmek için net mi gerekiyor? Şimdi hatırlayamadım ama, gene bu forumda okumuştum; 11 Level'den sonra 11 level altı digimonları yakalayabiliyormuşuz ?

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bu konun amacı nedir söyleye bilirmisiniz.bi ara bende bu digimonları çok seviyodum böyle görünce bi an izleyesim geldi.konun amacı nedir neyapıyoruz biri açıklarsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: yamitarukannochi

arkadaşlar bu konun amacı nedir söyleye bilirmisiniz.bi ara bende bu digimonları çok seviyodum böyle görünce bi an izleyesim geldi.konun amacı nedir neyapıyoruz biri açıklarsa sevinirim.

Alıntıları Göster
    konunun amacı digimon evolarını evo sırasına göre vererek digimonlar hakkında bilgilendirmek
    eksikler var şuan zmn bulamıyorum tamamlayamaya en yakın zmnda hepsi bitecek ins

• quote:

Alıntıları Göster
    :::BEARMON:::
    İsmi: Zurumon | Sınıf: In-Training | Tip: None | Sıradaki Evrim: Bearmon (Lv 11)

İsmi: Bearmon | Sınıf: Rookie | Tip: Vaccine | Sıradaki Evrim: Grizzlymon (Lv 21)

İsmi: Grizzlymon | Sınıf: Champion | Tip: Vaccine | Sıradaki Evrim: GrapLeomon (Lv 31)

İsmi: GrapLeomon | Sınıf: Ultimate | Tip: Vaccine | Sıradaki Evrim: DinoTigermon ( Lv 41)

İsmi: DinoTigermon | Sınıf: Mega | Tip: Data | Sıradaki Evrim: Yok

_______________________________________________________________________________
    :::KOTEMON:::
    İsmi: Kapurimon | Sınıf: In-Training | Tip: None | Sıradaki Evrim: Kotemon (Lv 11)

İsmi: Kotemon| Sınıf: Rookie | Tip: Data | Sıradaki Evrim: Dinohumon (Lv 21)

İsmi: Dinohumon | Sınıf: Champion | Tip: Data | Sıradaki Evrim: Knightmon (Lv 31)

İsmi: Knightmon | Sınıf: Ultimate | Tip: Data | Sıradaki Evrim: LordKnightmon ( Lv 41)

İsmi: LordKnightmon | Sınıf: Mega | Tip: Data | Sıradaki Evrim: Yok

:::KOTEMON2:::
    İsmi: Kapurimon | Sınıf: In-Training | Tip: None | Sıradaki Evrim: Kotemon (Lv 11)

İsmi: Kotemon| Sınıf: Rookie | Tip: Data | Sıradaki Evrim: Dinohumon (Lv 21)

İsmi: Musyamon | Sınıf: Rookie | Tip: Vaccine | Sıradaki Evrim: Asuramon (Lv 31)

İsmi: Asuramon | Sınıf: Rookie | Tip: Virus | Sıradaki Evrim: Zanbamon (Lv 41)

İsmi: Zanbamon | Sınıf: Rookie | Tip: Vaccine | Sıradaki Evrim: Yok
    :::GOMAMON:::
    İsmi: Bukamon | Sınıf: In-Training | Tip: None | Sıradaki Evrim: Gomamon (Lv 11)

İsmi: Gomamon | Sınıf: Rookie | Tip: Vaccine | Sıradaki Evrim: Ikkakumon (Lv 21)

İsmi: Ikkakumon | Sınıf: Champion | Tip: Vaccine | Sıradaki Evrim: Zudomon (Lv 31)

İsmi: Zudomon | Sınıf: Ultimate | Tip: Vaccine | Sıradaki Evrim: Vikemon (Lv 41)

İsmi: Vikemon | Sınıf: Mega | Tip: Vaccine | Sıradaki Evrim: Yok
    :::ELECMON:::

İsmi: Zurumon | Sınıf: In-Training | Tip: None | Sıradaki Evrim: Elecmon (Lv 11)

İsmi: Elecmon | Sınıf: Rookie | Tip: Data | Sıradaki Evrim: Leomon (Lv 21)

İsmi: Leomon | Sınıf: Champion | Tip: Vaccine | Sıradaki Evrim: Panyjamon (Lv 31)

İsmi: Panyjamon | Sınıf: Ultimate | Tip: Vaccine | Sıradaki Evrim:SaberLeomon (Lv 41)

İsmi: SaberLeomon | Sınıf: Mega | Tip: Vaccine | Sıradaki Evrim: Yok
    :::ARMADILLOMON:::

İsmi: Upamon | Sınıf: In-Training | Tip: None | Sıradaki Evrim: Armadillomon (Lv 11)

İsmi:Armadillomon|Sınıf:Rookie|Tip:Vaccine|Sıradaki Evrim:Ankylomon (Lv 21)

Kapsül Evrim: İsmi:Digmon | Sınıf: Rookie | Tip: Vaccine |Sıradaki Evrim: Ankylomon (Lv 21) | Gereken Kombinasyon: Kapsül + Digi Egg Of Knowledge

Kapsül Evrim: İsmi: Sepikmon | Sınıf: Rookie | Tip: Data |Sıradaki Evrim:Ankylomon (Lv 21) | Gereken Kombinasyon: Kapsül + Digi Egg Of Friendship

İsmi: Ankylomon | Sınıf: Champion | Tip: Vaccine | Sıradaki Evrim: Shakkoumon (Lv 31)

İsmi: Shakkoumon | Sınıf: Ultimate | Tip: Data | Sıradaki Evrim: Yok
    :::WORMMON:::
    İsmi: Minomon | Sınıf: In-Training | Tip: None | Sıradaki Evrim: Wormmon (Lv 11)

İsmi: Wormmon | Sınıf: Rookie | Tip: Virus | Sıradaki Evrim: Stingmon (Lv 21)

Kapsül Evrim: İsmi: Kongoumon | Sınıf: Rookie | Tip: Data| Sıradaki Evrim: Stingmon (Lv 21) | Gereken Kombinasyon: Kapsül + Digi Egg Of Miracle

İsmi: Stingmon | Sınıf: Champion | Tip: Virus | Sıradaki Evrim: JewelBeemon (Lv 31)

İsmi: JewelBeemon | Sınıf: Ultimate | Tip: Vaccine | Sıradaki Evrim: GrandKuwagamon (Lv 41)

İsmi: GrandKuwagamon | Sınıf: Mega | Tip: Virus | Sıradaki Evrim: Yok

:::LOPMON:::

İsmi: Kokomon(Evil) | Sınıf: In-Training | Tip: None | Sıradaki Evrim: Lopmon(Evil) (Lv 11)

İsmi: Lopmon(Evil) | Sınıf: Rookie | Tip: Data | Sıradaki Evrim: Wendigomon (Lv 21)

İsmi: Wendigomon | Sınıf: Champion | Tip: Virus | Sıradaki Evrim: Antylomon(Evil) (Lv 31)

İsmi: Antylomon(Evil) | Sınıf: Ultimate | Tip: Virus | Sıradaki Evrim: Kerpymon(Evil) (Lv 41)

İsmi: Kerpymon(Evil) | Sınıf: Mega | Tip: Virus | Sıradaki Evrim: Yok
    :::GOBURİMON:::

İsmi: Pagumon | Sınıf: In-Training | Tip: None | Sıradaki Evrim: Goburimon (Lv 11)

İsmi: Goburimon | Sınıf: Rookie | Tip: Virus | Sıradaki Evrim: Fugamon (Lv 21)

İsmi: Fugamon | Sınıf: Champion | Tip: Virus | Sıradaki Evrim: Etemon (Lv 31)

Kapsül Evrim: İsmi: Mummymon | Sınıf:Ultimate | Tip: Virus | Sıradaki Evrim: Pharaohmon | Gereken Kombinasyon: Kapsül + Mummymon Card

İsmi: Etemon | Sınıf: Ultimate | Tip: Virus | Sıradaki Evrim: MetalEtemon (Lv 41)

Kapsül Evrim: İsmi: Pharaohmon | Sınıf: Mega | Tip: Virus | Sıradaki Evrim: Yok | Gereken Kombinasyon: Kapsül + Pharaohmon Card + Mummymon

İsmi: MetalEtemon | Sınıf: Mega | Tip: Virus | Sıradaki Evrim: Yok

:::MONODRAMON:::

İsmi: Hopmon | Sınıf: In-Training | Tip: None | Sıradaki Evrim: Monodramon (Lv 11)

İsmi: Monodramon | Sınıf: Rookie | Tip: Vaccine | Sıradaki Evrim: Devidramon (Lv 21)

İsmi: Devidramon | Sınıf: Champion | Tip: Virus | Sıradaki Evrim: Cyberdramon (Lv 31)

Kapsül Evrim İsmi: Fujinmon | Sınıf: Mega | Tip: Vaccine | Sıradaki Evrim: Yok | Gereken Kombinasyon: Kapsül + Fujinmon Card

İsmi: Justicemon | Sınıf: Mega | Tip: Vaccine | Sıradaki Evrim: Yok
    :::AGUMON X:::

İsmi: Koromon | Sınıf: In-Training | Tip: None | Sıradaki Evrim: Agumon X (Lv 11)

İsmi: Agumon X | Sınıf: Rookie | Tip: Vaccine | Sıradaki Evrim: GeoGreymon (Lv 21)

İsmi: GeoGreymon | Sınıf: Champion | Tip: Vaccine | Sıradaki Evrim: RiseGreymon (Lv 31)

İsmi: RiseGreymon | Sınıf: Ultimate | Tip: Vaccine | Sıradaki Evrim: ShineGreymon (Lv 41)

İsmi: ShineGreymon | Sınıf: Mega | Tip: Vaccine | Sıradaki Evrim: Yok

Sanırım bitti efecan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HunterDeaN -- 27 Mayıs 2010; 14:22:15 >

• quote:

Alıntıları Göster
    veemonun yyeni dragon modu felan var onlarida ekleyebilirsin
  • quote:

Alıntıları Göster
    Arkdaşım Ne Zaman Ekliyeceksin Sabırsızlanıyyorum....
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0q

Alıntıları Göster
    tamamdır hepsi eklenmiştir oyuna yeni digimonlar geldiğinde onlarıda eklicem

• quote:

Alıntıları Göster
    Omnimon artık card-evo ile yapılıyor
  • quote:

Alıntıları Göster
    tmmdır saol düzelttim peki en az kaç level gerekli 41 olması yetiyor mu
  • quote:

tmmdır saol düzelttim peki en az kaç level gerekli 41 olması yetiyor mu

Alıntıları Göster
    Evet direk o evrim açıldığı gibi yapılabiliyor Bu arada eksik olan (Imperialdramon DM, Grandiskuwagamon vb.) ekleyebilirsen sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: b0q

Digimon resimleri için neden bu kadar sabırsızlandın
  • quote:

Alıntıları Göster
    düzelttim sagol
    bu arada konu üst konu olmuş hayırlı olsun elbirliğinle konuyu tamamladık

• quote:

düzelttim sagol
    bu arada konu üst konu olmuş hayırlı olsun elbirliğinle konuyu tamamladık

Alıntıları Göster
    kapsülü nerden edinebiliriz acaba ? Birde Digi Egg Of Miracle 'i kaça satabilirim ? Konuyu biraz hortlattım galiba =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerfİrellia -- 11 Temmuz 2010; 15:27:16 >

• quote:

Alıntıları Göster
    GrandKuwagamonu nasıl GrandisKuwagamon yapıcaz
  • Kart evrimiyle
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.