Şimdi Ara

diablocular buraya istediğiniz soruşar? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abi bizim buralar da satılsa alcam eskişehirde orjinap diablo satan yer biliyonuzmu
  • sizin oralarda teknosa falan yada gold yokmu bi aralar satıolardı bi bak oralara yada olmadı sipariş ver getirsinler yada blizzard tan satın al kargoyla yolluolar sonuçta !!
  • koymadan edemedim :P

• quote:

Orjinalden alıntı: agni_tr

quote:

Orjinalden alıntı: selcukkk25

kardes ben oyunu sanırım 1.10 cıktıgında bırakmıstım onlıne hıc oynamadım bu konuda bızı bılgılendırırsen sevınırım ne fark oluyor onlıne oynayınca
    + bh run ne ya bırısı solesın onlıne oyunda varmıs
    jardes stone nedir bunuda bılıyorsan solersen sevınırım ayrıca normal oynayıp sayısın 90 + ve 3 tane 99 char yaptım ve arkadasın esya bulma sansını gecmıs olmus olma olasılıgım yuksek zaten rune harflerı yazarsan tavan yaparsı vs vs :D dıablocular olmez vatan bolunmez ehuehe :D ama basbakan kararlı ımıs bu oyunu bıze oynatmamaya sıddet ıcerıklı ımıs ve artık ınternet kafelerde ! oynuyamıyacaksınız burdan duyrulur
    bu cok uzuluyorum :S ama ayrıda bır haz almıyor deılım acı cekıyorsanız muhaha :D ( klasık dıablocu yaklasımı)

bh run= baal run demektir baal dan once çıkan elemanları sayısız defa yeniden kesmektir yaklaşık 1.5 saatte 60 olursun hell e geçince tabi baal rush lazım akabinde baal hell yapmaya başlarsın 3-4 saat sonunda 90 lvl seviyesine gelirsin...

baal rush= act1 den act5 e kadar sadece bolum gecmen icin gerekli isleri yaparsın örn. act 1 direk andy act2 staff questi ve izual act3 direk traya hemen peşine mephisto act4 direk diablo act5 once warior lar peşine baal ..

bu nasıl yapılır online oynamanın yararı 80-90 lvl birini alırsın yanına sen sadece pt lere girip olayları izlersin o keser bir oyunu bitirmek max 10 dakikayı alır..

stone of jordan = oyundaki uniq ring +1 lvl (all skill) verir hell de andy den düşer

1500 magical found yapmak için adamın tüm sülalesini rune donatsan gene yapamazsın... bu tamamen item ve charm işi..

99 lvl adam yaptın ama soj nedir bilmion oda guzel

diabloyu evde oynamak tamam buyuk zevk ama online oynamak çok farklı birşey evde max 2-3k damage vururken aştım ben dersin ama online oynadığında nasıl ezik olduğunun farkına varırsın ilk oynadığımda benim yaşadığım gibi örn. 28k vuran asassin gordugumde benim dibimin düştüğü gibi.. hala aklımda uyuz karı ne hezimet yaşatmıştı bana ilk duel yenilgilerimden biridir unutamam

merak ettiğin bişe varsa soyle yardımcı olurum...

eyvallah cok saol :D super oldu verdıgın bılgıler
    bısey daha sormak ıstıyorum ılk yenıldıgım duel demısısn
    yanı pk olayı player kıll yanı var mı onlıne oyunda bı acıklarsan nedemek ıstedın cok sevınırım

• PK deilde duel odaları açılır online da girersin kim kimi tutarsa artık meydana çıktığın zaman gorursun heryer kesik kulak doludur bazıları özel adamların koleksiyonunu bile yapar..

kesik kulak=duel i kazandığında yendiğin adamın kulağı düşer yere..bazıları toplar çunku ispattır dueli kazandığının
  • abi şimdi bende diablo II 1.00 war şimdi ben bunu nasıl yükseltcem link werebilirmisiniz google da arattım ama wirüssüz bulamadım yardım edin lütfen
  • quote:

Orjinalden alıntı: mrt522

abi şimdi bende diablo II 1.00 war şimdi ben bunu nasıl yükseltcem link werebilirmisiniz google da arattım ama wirüssüz bulamadım yardım edin lütfen

blizzard ın sitesinde var niye sağda solda arıosunki??
  • patch leri buldum ama 1.10 u yükledim oyun çalışmıyo game die bi dosya war atabilirmi biri bana pm den mesaj atsın atabilcek biri
  • oyunu patch lemeden once orjinal exe yi yani game dosyasını kopyala başka biyere patch işlemi bitince geri yapıştır sorunun bu senin!!
  • hiç bi patch i yapmadan önce yedeklemiştim 1.00 ken ama 1.9 a kadar sorun yoktu yapıştırınca giriyodu ama şimdi 1.10 a yükselttim attım game dosyasını(oyuna girdiğim resimsiz dosya) içine ama açmaya çalışıyom nedendir bekliyo bekliyo baya sonra hata weriyo atabilcek olan sölesin pm den msn imi atıyım lütfen exe dosyası lazım açciil
  • inanmıyorum bu gerçekmi diablo 3 yazıyo bide resim warhttp://www.maxfreak.com/diablo2/ burda acaba doğrumu bi bakarmısınız
  • %99 çıkmaz bu ara
  • kalbim duruyodu diablo 3 yazıyo resim war girdim bi sürü şey war :D değişik yani ne diyim he bide bi sorum olcak bu serverlara nasıl gircez nereye ne yazcaz
  • agni_tr madem cok iyi biliyosun bana frame olayını anlat bana ve 7 charında fhr - ias - fcr tüm breakpointlerini istiyorum bide ütm runelerin hangi chardan en yüksek ihtimalle ve % lerini istiyorum..
  • kardeş ne diyon hiç bişi anlamadım zate soru bana diilmiş ama olsun
  • ya ben diablo 2 yükledim onlıne oynamak istiorum bildiğiniz bi kaç server ve nasıl yapabiliceğim hakkında bilgi verıırsenız sevınırım :D exp pack yoq
  • arkadaşlar ben 6 yıldır bu oyunun hastasıyım ama hep singplayer oynadım 68 barbar ve 57 necromancer var
    ben interneti daha yeni eve aldım bende herhez gibi online oynamak istiyom ama nasıl olcak bilmiyom biraz araştırdım
    ama ne bilim bulamadım bende diablo2 online oynamak istiyom lütfen yardımcı olun çoluk çocuk evde aç
  • diabloyu online oynamak için

http://www.mix.gen.tr/

turk server !!
    oyuncu kapasitesini bilmiyorum!!
  • HOCAM BU İK ARMOR LA TAL ARMOR NERDE DÜŞER SIKLIKLA ERKBABA NİCK Lİ ARKADAŞIM HALEN DİABLO 2 L.O.D. OYNUYOR MUSUN EĞER OYNUYOSAN KULLANICI İSMİ VEYA CHAR İSMİNİ YAZARSAN BELKİ DENK GELİRİİZ CHAT ODASINDA VEYA OYUN İÇERİSİNDE TEŞEKKÜRLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARATAHTA -- 4 Mart 2007; 10:03:14 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: KARATAHTA

HOCAM BU İK ARMOR LA TAL ARMOR NERDE DÜŞER SIKLIKLA ERKBABA NİCK Lİ ARKADAŞIM HALEN DİABLO 2 L.O.D. OYNUYOR MUSUN EĞER OYNUYOSAN KULLANICI İSMİ VEYA CHAR İSMİNİ YAZARSAN BELKİ DENK GELİRİİZ CHAT ODASINDA VEYA OYUN İÇERİSİNDE TEŞEKKÜRLER

valla tal armor bana bazen act 1 de düşüo pit veya dışarıda yada baal minions larda düşüo yani bana ole düşüodu ama genel bi düşme yeri yok...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.