Şimdi Ara

Diablo II: Resurrected | 2021 - ANA KONU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
11
Favori
4.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GTX 760 ve I5 4670k ile eziyet oluyor kesinlikle. Bir 50FPS oluyor bir 15'e düşüyor. Genelde 25'de dolaşıyor zaten. Bu minvalde bir sisteminiz varsa hiç girişmeyin.

Bu arada, oyunda bazı objelere fizik sistemi eklemişler. Mesela varillere tekme atınca bayağı sağa sola dağılıyor parçalar Diablo 3'deki fizik mekaniğinde olduğu gibi. Hatta videosunu çektim;

• quote:

Orijinalden alıntı: GARYOSAVAN

Aynısını bende yaşadım yapacak bir şey yok. Üstelik canlı yayın yaparken oldu, habire o dc ler yüzünden öldüm. Bir kere de oyun çöktü. Full sürümde fixlenmesini bekleyeceğiz.

twitch
    Beta testi yapıyoruz! - garyosavan on Twitch
    https://www.twitch.tv/videos/1117988663

avrupadaki sunucularda sıkıntı vardı. abd serverine geçince dc sorunu düzeldi.

• diablo 2 full sürüm ne zaman çıkacak bileniniz var mı ? @Tinúviel @Teslaman

• 23.09.2021

• quote:

Orijinalden alıntı: GARYOSAVAN

23.09.2021

assasin falan geldi mi peki ?

• Oyunun çıkışında konsol uzerinden coop oynamak isteyen var mi hikaye modunu?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • WildDestiny kullanıcısına yanıt

Ps ise oynayabiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alp1912 kullanıcısına yanıt
    Evet ps 5 sizinki?

• 4 alpozturk1912 ekleyin

• Oyunu alacağüım oynamak isteyen olursa beklerim.

D2 ilk çıktığında deli gibi oynardık 3 kardeş abilerimden sıra geldikçe bende otururdum başına.

Tabi internet yoktu şimdi herkes başka şehirlerde 3 kardeş tekrar oynayacağız co-op

Benim için yeri çok ayrı bir oyun.

Intruder#2281

• Intruder kullanıcısına yanıt

Ekledim. GARYOSAVAN#2707

Ben oyun zaten çok önceden ön sipariş verildi, kasıcağım char ve skill build de planlı. :)

Diablo II: Resurrected | 2021 - ANA KONU
  • Intruder kullanıcısına yanıt
    Ben de ilk gun online in eklerim sizi

• Ben indirmeyi tamamladım. Yayın için sayacımda hazır. Tek eksiğim beraber oynayacak arkadaşlar. Akşama görüşürüz! :)

Diablo II: Resurrected | 2021 - ANA KONUtwitch
    GARYOSAVAN - Twitch
    https://www.twitch.tv/garyosavan
  • 40 euroluk bir oyun değil maalesef. Grafiklerini yenilemeleri ve paylaşımlı sandık olayı güzel olmuş fakat battletnet ile ilgili hiç bir yenilik yok. Arayüz 20 yıl öncekinin aynısı, en azından bir filtre sistemi koymayı akıl edecek kimse yok mu koskoca firmada? Eski Oyunu parlatıp cilalayıp yeni oyun fiyatından satmaları pek etik gelmedi bana. Muhtemelen oyuna içerik yaması da gelmeyecek.

2-3 aya kalmaz eski battlenet gibi botların fink attığı bir platforma dönecektir muhtemelen.

• Diablo2 res i konsolda(ps5) oynayan var mi ? Hell e gectim 65 level cold socrecers im hell icin baska element ya da fiziksel vuran co op biri lazim yoksa bu cold immuneler delirtcek

• Merhabalar,

Diablo 2 Resurrected , Item runes vb ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz.

Herkese iyi oyunlar.

Discord adresimden veya forum üzerinden ulaşabilirsiniz.

Discord kullanıcı adım:Fasco#5656

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fasco Duraner -- 11 Ekim 2021; 13:23:8 >
  • Fasco Duraner kullanıcısına yanıt

Discord ayarlarınızda sadece arkadaşlardan mesaj alma seçeneği aktif olduğundan dolayı özel mesaj atılamıyor. Battle.net TAG: GARYOSAVAN#2707, iyi oyunlar.

Hafta içi 18:00 dan sonra yardıma ihtiyacı olan arkadaşların görevlerine yardım ediyoruz, level 25 ve üstü olan arkadaşları boostluyoruz. Katılmak isteyenler için Discord sunucumuz:

Diablo II: Resurrected | 2021 - ANA KONU
    Diablo II: Resurrected | 2021 - ANA KONUdiscord
    Join the GARYOSAVAN ve Oyun Paylaşımları Discord Server!
    https://discord.com/invite/kg33FzB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GARYOSAVAN -- 13 Ekim 2021; 16:45:26 >
  • Şakaysa eyvallah, bu soruyu sorarken ciddi isen sıkıntı büyük.

The Lord of Destruction Returns

Diablo II: Resurrected includes all content from both Diablo II and its epic expansion Diablo II: Lord of Destruction®. Battle your way through icy caverns, horrific tombs filled with undead abominations, and frozen wastelands to the frigid summit of Mount Arreat and stop Baal, the Lord of Destruction. Raise hell with two Lord of Destruction playable classes—the cunning Assassin, master of traps and shadow disciplines, and the savage Druid, a bold shapeshifter and summoner who commands primal elemental magic.

Classes:

Amazon

Assassin

Necromancer

Barbarian

Paladin

Sorceress

Druid

Kaynak:

Diablo II: Resurrected | 2021 - ANA KONUdiablo2.blizzard.com
    Diablo® II: Resurrected
    https://diablo2.blizzard.com/en-us

• GARYOSAVAN kullanıcısına yanıt

oyunu aldım oynuyorum. o soruyu oyun çıkmadan önce sormuştum. ek pakedi falan sonra getirirler mi acaba diye düşünmüştüm

• Arkadaşlar oyunu bayadır oynuyorum fakat 2 karakterimi sildim çünkü oyunda aşırı derecede ölüyorum. Bunun nedeni nedir? Nasıl kurtulacağım bu durumdan?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.