Şimdi Ara

Diablo/Hesap ve İçerik Pazarı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
449
Cevap
7
Favori
30.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: undeadftw

Selamlar.
    Oyun CD ve Kutusu mevcuttur, Authenticator'ile beraber satılıktır, Ankara içinden yüzyüze satış yapabilirim..Accountta lvl 60 itemsiz hazır barbar ve demon hunter bulunmaktadır isteyen item yapip oynayabilir.Toplam 2 karakterin oynama süresi 600 saate yakındır.Fiyat gayet makuldür Authenticator içinde oldugunu düsünürsek.

Fiyat : 60 tl

Tel : 0545 465 18 18

Hesap satılmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merdomable

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/CrueL-2268/ hesap budur içerisinde 45M gold + vs vs vardır Tüm itemleri satarsanız istediğiniz karakteri baştan dizebilirsiniz.Şu anda ana karakter Monk ile inferno farm yapabilirsiniz.

İlgilenen arkadaşlar ÖM atabilir.Kutu ve CD oldupu gibi duruyor yükleme bile yapmadım Cd den

Güncel Fiyat 175 TL dir itemleri ve goldları satsanız zaten çıkarır parasını. Üzerine birde tüm charlardan kasılmış halde bulunmakta.İstanbul içi elden teslim.

Gold 40M de bıraktım arkadaşlar kasadaki itemleri golda cevirip satıyorum fiyat değişmeyeceği icin hesapta 40m den fazla gold bırakmayacağım.

Güncel gold 107m.

Monk itemlerini karakterin üzerinde bırakacagım.

Karakteri güncelledim, hesapta 45m gold bıraktım fiyatıda 150 TL yaptım

Güncel.

Pazarlık payı vardır, ÖM atarsanız ordan konuşuruz.

Güncel tutar 45m Gold + itemler oyuna giremedigimden satamıyorum ama getirisi 10-15M gold olan itemler mevcut.

Fiyat 140 TL pazarlık payı vardır.Orijinalden alıntı: Merdomable

Hesap içerisinde her classtan 60 bulunmaktadır (wizard 52 sadece)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/CrueL-2268/ hesap budur içerisinde 45M gold + vs vs vardır Tüm itemleri satarsanız istediğiniz karakteri baştan dizebilirsiniz.Şu anda ana karakter Monk ile inferno farm yapabilirsiniz.

İlgilenen arkadaşlar ÖM atabilir.Kutu ve CD oldupu gibi duruyor yükleme bile yapmadım Cd den.

Profilde bazı özellikler tam görlmüyor çozemedim.

Fiyat 125 TL. Güncel.

Güncel.

Güncel.

• quote:

Orijinalden alıntı: sniper83us

Elimde 2 adet diablo 3 mevcuttur.isteyene kutusunuda kargosunu ödemesi koşuluyla yollayabilirim.Birisinde monk level 60 .diğerinde witch doctor level 60 mevcuttur.

fiyat oyun başına 50 tl dir.

2sinide aldım.. :) ilginiz için teşekkür ediyorum,kutular elime geçti saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Druigard

http://www.diabloprogress.com/hero/druigard-1841/Arwen/7665605
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/druigard-1841/hero/7665605

paragon level 50 demon hunter 126m gold ve üzerindeki tüm karakterlerin üstü item dolu olmak üzere satılıktır karakter üzeri itemleri kaale almıyorum sadece ana karakter üzerinde kullandığı itemlar 350-400m+ gold eder

tekliflerinizi bekliyorum zamanım olmadığı için bırakıyorum
    fiyat 500 tl
    l

güncel

• Arkadaşlar 60 lvl , oyunun tüm bölümlerini açmiş , 32 lvl paragonlu , kendimce tank buildle kurduğum ,full itemli barbar karakteri bulunan battle net acc mi satıyorum.
    Bilmeyenler için alışverişi nasıl yapacağız açıklayayım;
    Öncelikle istediğim bedel 150 tl.Vereceğim iban banka koduma para transferi yapıldıktan sonra , istediğiniz mail adresinizi bana söylüyorsunuz.Battle nette sizin mailinizi hesabıma kaydediyorum.Siz kendi mailinizden onaylıyorsunuz.Şifreyi değiştiriyorsunuz acc sizin oluyor.Oyunu ilk defa alacaksanız 8 gb indirme yapacaksınız , dvd kargo vb. sıkıntılı oluyor.Güven sıkıntısı yaşayan arkadaşlar hiç bu işe girmesin.Karakteri anlatan video hazırladım görüntü kalitesi biraz kötü siz ön görüş için izleyin geri kalan detayları maileşiriz.Her türlü irtibat için :muratcirmik@hotmail.com adresime mail atınız.Forumda fazla bulunamadığım için mail çok daha etkili olur.Charı içeren 10 dakikalık videoyu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.
    http://www.dailymotion.com/video/xu8zvu_karamemet_videogames

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratcirmik -- 11 Ekim 2012; 21:53:40 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İlgilenen arkadaşlar ÖM atabilir.Kutu ve CD oldupu gibi duruyor yükleme bile yapmadım Cd den

Güncel Fiyat 175 TL dir itemleri ve goldları satsanız zaten çıkarır parasını. Üzerine birde tüm charlardan kasılmış halde bulunmakta.İstanbul içi elden teslim.

Gold 40M de bıraktım arkadaşlar kasadaki itemleri golda cevirip satıyorum fiyat değişmeyeceği icin hesapta 40m den fazla gold bırakmayacağım.

Güncel gold 107m.

Güncel.

Güncel tutar 45m Gold + itemler oyuna giremedigimden satamıyorum ama getirisi 10-15M gold olan itemler mevcut.

İlgilenen arkadaşlar ÖM atabilir.Kutu ve CD oldupu gibi duruyor yükleme bile yapmadım Cd den.

Fiyat 125 TL. Güncel.

Güncel.

Güncel.

Karakter güncellendi 10m gold civarı bıraktım.Fiyat 100 TL (Rahat bir şekilde inferno farmlamaktadır.)

Monk - Main karakter 60 LvL (Profilde gozukmuyor 36 CHC + 380 CHD + 1200 Loh 1200 LPS 600-700 arası AR mevcut 1.95 APS bulunmaktadır)
    Barbar - İtemsiz 60 LvL
    Demon Hunter - İtemsiz 60 LvL
    Witch Doctor- İtemsiz 60 LvL
    Wizard - İtemsiz 52 LvL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merdomable -- 12 Ekim 2012; 16:09:59 >

• İtemli charı olan account almak istiyorum, bu haftasonu içinde almaya niyetliyim, Çok yüksek fiyatlarla gelmeyin; öyle 10 snde inf azmodan sololayan char istemiyorum, sınıf farketmez. Teklifler pm ile
  • Arkadaşlar 60 lvl , oyunun tüm bölümlerini açmiş , 32 lvl paragonlu , kendimce tank buildle kurduğum ,full itemli barbar karakteri bulunan battle net acc mi satıyorum.
    Bilmeyenler için alışverişi nasıl yapacağız açıklayayım;
    Öncelikle istediğim bedel 150 tl.Vereceğim iban banka koduma para transferi yapıldıktan sonra , istediğiniz mail adresinizi bana söylüyorsunuz.Battle nette sizin mailinizi hesabıma kaydediyorum.Siz kendi mailinizden onaylıyorsunuz.Şifreyi değiştiriyorsunuz acc sizin oluyor.Oyunu ilk defa alacaksanız 8 gb indirme yapacaksınız , dvd kargo vb. sıkıntılı oluyor.Güven sıkıntısı yaşayan arkadaşlar hiç bu işe girmesin.Karakteri anlatan video hazırladım görüntü kalitesi biraz kötü siz ön görüş için izleyin geri kalan detayları maileşiriz.Her türlü irtibat için :muratcirmik@hotmail.com adresime mail atınız.Forumda fazla bulunamadığım için mail çok daha etkili olur.Charı içeren 10 dakikalık videoyu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.
    ....................................

175 tl ye garantörlü satış sitesi üstünden satılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratcirmik -- 4 Kasım 2013; 17:31:39 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Güncel gold 107m.

Güncel.

Fiyat 125 TL. Güncel.

Güncel.

Güncel.

Karakter güncellendi 10m gold civarı bıraktım.Fiyat 100 TL (Rahat bir şekilde inferno farmlamaktadır.)

Monk - Main karakter 60 LvL (Profilde gozukmuyor 36 CHC + 380 CHD + 1200 Loh 1200 LPS 600-700 arası AR mevcut 1.95 APS bulunmaktadır)
    Barbar - İtemsiz 60 LvL
    Demon Hunter - İtemsiz 60 LvL
    Witch Doctor- İtemsiz 60 LvL
    Wizard - İtemsiz 52 LvL

Güncel...Karakteri oyun içerisinde gösterebilirim.Hesap bilgileri ve CD eksiksizdir.Fiyat 100 TL.

• Güncel, 17m gold + itemler ve satışa devam ediyorum.

Buffları ile şu an ki hali ile 85k dps yi görmektedir.

Not : Alıntı yapmamışım,mesaj olarak düşmüş kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merdomable -- 15 Ekim 2012; 3:30:57 >
  • Arkadaşlar;bir önceki satışını gerçekleştirdiğim 60 lvl full itemli barbar karakterini içeren battlenet hesabımın hemen hemen aynısınından olan bir diğer acc mide 120 tl ye satıyorum.20 lvl paragonu olan 60 lvl barbarımda sağlam itemler mevcut ,mutlaka linkten bakınız.Satışı güven problemleri yüzünden sadece garantörlük yapan satış sitesi üstünden yapacağım.Vereceğim linkte çok ayrıntılı bilgiler bulup karakteri oradan alabileceksiniz.

Not:karakter satıldığı için bilgileri kaldırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratcirmik -- 3 Kasım 2012; 13:42:40 >
  • Arkadaşlar İş saatleri sebebiyle oynayamadığım hesabımı satıyorum.

Hesabımda lvl 60 Demon Hunter ve 60 lvl Wizard vardır. 800k civarı parası var.

Demon Hunter Act 3 te oynayabilecek yapabilecek durumdadır.

Fiyat: 50 Tl dir. Oyun Kutuludur.

İstanbulda ikamet etmekteyim elden satış gerçekleştirebilirim. Kargo ile karşı ödemeli gönderim yapabilirim.

İletişim için : 0534 769 05 59

[sizer]Diablo/Hesap ve İçerik Pazarı

SATILMIŞTIR.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• konu acamıyorum yardım !!
  • selam elimde 3 tane rus account var.

birinin battle tag i degismistir.
    Digerlerinin degistirme hakki vardir.
    ustlerinde item yoktur..
    Hilesiz hurdasiz hesaplardir.2 ay once alindilar.
    Multibox dan vazgecince bosda kaldi 3 hesapta.
    Uc hesaptada monk level 29-30 paragon vardir.

hesap basi 40ytl yada 40 milyon golda satiliktir.
    Tum bilgileri mevcuttur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gelu -- 19 Ekim 2012; 5:01:02 >
  • Slmlar, 60 levlel 33 paragonlevel monk ve 60 level dh içeren eu hesabımı komple itemları ile satmak istiyorum. İstedğim fiyat 350 tldir. Hesapta itemlardan hariç 15m gold vardır.
    Monkun özellikleri şöyledir;
     [sizer]Diablo/Hesap ve İçerik Pazarı
    Acountun özeeliklerini ve itemlarada burdan bakabilirisiniz.
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/MaisAlper-2325/hero/9384874
    Gözken değerler tamamen buffsız halidir, act3 ml5 i bu itmelarla rahat farmlamaktadır, satma nedenim artık oyuna zaman aıyramamdır.
    Herekese iyi forumlar.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Alınık kelepir 10 tane d3 account --> Karakter içerikleri pek önemli değil. Paragon leveli olmayan 60lvl karakter bulunması tercih sebebidir. İlgilenen arkadaşlar pm atabilirler.
  • S.a arkadaşlar/abiler

Diablo 3 hesabı almak istiyorum.İçeriği fazla önemli değil,60 karakter olmasa bile olur.Sadece güvenilir sağlam bi hesap arıyorum ilgilenen arkadaşlar özel mesaj ile yada bu konuya yazarak ulaşıabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratcirmik

Arkadaşlar;bir önceki satışını gerçekleştirdiğim 60 lvl full itemli barbar karakterini içeren battlenet hesabımın hemen hemen aynısınından olan bir diğer acc mide 120 tl ye satıyorum.20 lvl paragonu olan 60 lvl barbarımda sağlam itemler mevcut ,mutlaka linkten bakınız.Satışı güven problemleri yüzünden sadece garantörlük yapan satış sitesi üstünden yapacağım.Vereceğim linkte çok ayrıntılı bilgiler bulup karakteri oradan alabileceksiniz.

Not:karakter satıldığı için bilgileri kaldırdım.
    Arkadaşlar oyunu pre orderla almıştım ve hergün düzenli olarak oynadım.Barbarım Paragon lvl 80 oldu.Ama artık bırakıyorum.Ana itemlerimi sattım yinede oyunu ilk defa oynayacaklarda olabilir diye eldekilerle inferno act 3 mp 5 e kadar ölümsüz şekilde savaşabilecek şekilde giydirdim,stashtede çeşitli malzemeler var,hesaba sabit olan hellfire ring sizin olacak ve bonus olarak 60 lvl wizardla 60 lvl monkunuzda olacak.İstediğim ücret 300 lira.Bu karakterde 6 aylık düzenli ve planlı bir emek olduğunu unutmayınız.Karakteri aşağıdaki linkten görebilirsiniz.

SATILMIŞTIR Alan arkadaşa hayırlı olsun.

Satış olduğu için alıcının haklarını korumak için battletagı sildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratcirmik -- 11 Kasım 2012; 0:43:24 >

• diablo 3 cdsi satıyorum içinde 60 level acc var oyunu bıraktığım için satıyorum
    40tl
    death-nusyu@hotmail.com
    0534 790 81 05
  • surda konu acmistim

giving diablo 3 acc to person upgrade my bloodline champion normal account to champion account ( diablo 3 acc have 60 monk(naked) 60 dh (210k dps)

champion account costs 30 euro

[eu.battle.net]
    dh profile level 16 paragon

monk is naked but level 19 paragon
    StDrake - Community - Diablo III

konu yanlis yerde ise ozel mesajla bilgilendirirseniz sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.