Şimdi Ara

Diablo 4'ten Büyük Başarı: Blizzard'ın En Hızlı Satan Oyunu Oldu!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bugün itibarıyla tüm oyunculara sunulan aksiyon rol yapma oyunu Diablo 4 büyük bir başarıya imza attı. Beta testleriyle beraber oyuncu akınına uğrayan Diablo 4, Blizzard Entertainment tarafından oyunculara sunulan yapımlar arasında tüm zamanların en hızlı satan oyunu oldu. Oyunun hem konsolda hem de PC'de büyük satış sayılarına ulaştığı bildirildi.

Diablo 4 oyuncular tarafından oynanmaya devam ediyor

Diablo IV bugün itibarıyla PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Battle.net üzerinden PC için resmi olarak piyasaya sürüldü. Ancak oyunun Deluxe veya Ultimate sürümünü ön sipariş veren oyuncular oyuna 1 Haziran'da erişti ve oynamaya başladı. 1 Haziran'dan bu yana geçen süre içinde oyun 94 milyon saatin üzerinde oynandı.

Bu başarıyla ulaşan oyun için ekip içerisinde yer alan kişiler memnuniyetini dile getirdi. Bu kapsamda Diablo genel müdürü Rod Fergusson mutluluğunu dile getirerek şunları aktardı: "Diablo IV ekibimizin için ayrı bir dönüm noktası oldu. Oyunculara bir Diablo oyununda olması gerekenleri sunduğumuzdan ve zengin hikaye içeriğini aktardığımızdan dolayı son derece gururluyuz."   

Şu anda satış sayısı açıklanmayan Diablo 4 platformlar arası oyun ve çapraz ilerleme desteğine sahip olarak karşımıza çıkıyor. Bunun yanı sıra oyunu konsollarda co-op olarak oynayabiliyor ve bu zorlu macerada yerinizi alabiliyorsunuz. 

• Blizzard oyunları kolay kolay indirime girmiyor. Ayrıca torrentle filan indiremezsin. İndirsen bile giriş ekranını geçemezsin çünkü online olmanı istiyor ve lisans doğrulaması yapıyor. Firmanın layığı diyeceğine paranın değerini bu hale getirenleri eleştir. Ben İngilteredeyim burada ultimate sürümü 90 sterlindi gittim türkiyeden aldım 65 e. Adamlar tam karşılığını bile yapmamışlar hala firmaya laf atıyor.
  • Oynayamıyoruz,şak diye yağlı kazık şeklinde zammı geçirdiler.
  • Elbet indirime girer o zamana kadar torrente düşer bu yür firmaların layiği budur.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erellach

Elbet indirime girer o zamana kadar torrente düşer bu yür firmaların layiği budur.

kendini kandır

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Blizzard oyunları kolay kolay indirime girmiyor. Ayrıca torrentle filan indiremezsin. İndirsen bile giriş ekranını geçemezsin çünkü online olmanı istiyor ve lisans doğrulaması yapıyor. Firmanın layığı diyeceğine paranın değerini bu hale getirenleri eleştir. Ben İngilteredeyim burada ultimate sürümü 90 sterlindi gittim türkiyeden aldım 65 e. Adamlar tam karşılığını bile yapmamışlar hala firmaya laf atıyor.

• Oyun tam benlik değil. Oyunu oynayan bir arkadaşa bile rastlamadım. Genelde ön sipariş veren arkadaşlardan da oynayan görmedim. Nasıl bu kadar satmış merak ediyorum. abartı gibi geldi.
  • Torrent te falan düşmeyecek geç bunları

• Senin paranın pul kadar değeri kalmamış ama suçlu yapımcı öyle mi. Adamlar yine TR de 5-10 dolar daha ucuza satıyor. Döviz neden bu kadar yüksek onu sorgulasan, ilgili kişilere hesabını sorsan bugün bunları konuşmuyor olurduk.
  • RocK__StaR kullanıcısına yanıt
    Diablo 3 gelmedi mi? Biraz araştır.

• Dhalsim kullanıcısına yanıt
    Oyun indirime girdiği zaman özel mesaj atarım yada torrente düşünce.

• Fanboylar panikte. Yerel fiyatlandırma yapılabilirdi
    Yurt dışı fiyatı 100USD 290TL altına satılıyor çok güzel olmuş felaket bir indirim var. Parası çok olanların keyfi yerinde herkez kendini düşünüyor . Hem neyin tartışması bu benim için tr altyazılı olmasından dolayı satın alayım dediğim bir oyun yoksa bit değeri yok.
    Diablo 4'ten Büyük Başarı: Blizzard'ın En Hızlı Satan Oyunu Oldu!

• Game Pass'e gelince oynarız.

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Oyun tam benlik değil. Oyunu oynayan bir arkadaşa bile rastlamadım. Genelde ön sipariş veren arkadaşlardan da oynayan görmedim. Nasıl bu kadar satmış merak ediyorum. abartı gibi geldi.

Aslında sorunun cevabını vermişsin, Diablo kült bir seridir ve herkese hitap etmek gibi bir amacı yoktur asla. Blizzard ve oyunlarının her zaman sabit bir kitlesi vardır, o kitle zaten Blizzard'dan ne çıkarsa çıksın alır oynar. Demek ki sen ve senin çevrendeki arkadaşların bu kültürün bir parçası değilsiniz. Diablo III'ün sonrasında Diablo IV çok büyük bir iş yaptı ve seriyi tekrardan köklerine döndürmeyi, üzerine fazlasını koyarak başardı. Satışlar daha da artacaktır şüphesiz.
  • zelda ve diablo rahat kapışacaklar yılın oyun ödüllerinde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de ekonomi kötü derler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diablo şaşırtmadı tabi ki de

• Oh iyi olmuş. Daha da zamlanır inşallah. Herkes seçimini 28 Mayısta yaptı. Sevvve sevve ya alacaksınız ya da kuzu kuzu youtubedan izleyeceksiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Oyun tam benlik değil. Oyunu oynayan bir arkadaşa bile rastlamadım. Genelde ön sipariş veren arkadaşlardan da oynayan görmedim. Nasıl bu kadar satmış merak ediyorum. abartı gibi geldi.

Kaç tane arkadaşın var?

• bu akpli dinsizlerde tahtaya sürülecek akıl yok .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.