Şimdi Ara

Diablo 3 Vardiyasına Varmısın (Hesap Kullanım Dışı) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
0
Favori
8.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, ben çekilişi yaparken battle.net şifresini değiştirmek için gizli cevap gerektiğini zannediyordum ve daha da önemlisi, kimsenin böyle bir adilik yapacağını tahmin etmedim! O yüden e-mail şifresiyle, battle.net şifresini tamamen farklı yapma ihtiyacı duymadım; 1-2 haneyi değiştirdim sadece. Bu değişiklikler de deneyerek bulunabilecek cinstendi. Yani eğer tonimotto arkadaşımız, hesabı çalan(!) insancıktan önce battle.net şifresini değiştirmemişse ve hesabı çalan insancıkta da biraz beyin varsa, e-mail şifresine ulaşabilir bu şekilde. Yani, biraz ihmalimden biraz da yanlış bilgimden kaynaklanmış olabilir bu durum. Kusura bakmayın, başka bir beta hesabı geçerse elime, yine paylaşırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CRAZY Hero

Blackworms TheExecutioner Fasttimes87 SuRmert Yûiji Manatox celtic_frost GoStoP

Yukarıda adı olan arkadaşlar burada bildiklerini paylaşırlarsa hepimiz adına iyi olacak.Suçlama adına değil ama,sorunun suistimal mi yoksa başka bir şey mi olduğunu anlamak için en iyi seçenek bu.

Özellikle tonimotto'ya ve Bögüalp'e çok ayıp oldu çünkü.

bende yeni gördüm şimdi son olayları benden önceki arkadaş bana pm attı işte login şifre falan 11e 5 kala girebilirsin dedi bende iki saat oynadım betayı falan bitirdim barbarla aynı nickle açtığım karakter sonra saat 1 gibi Yûiji ye pm attım gerekli bilgileri verdim sonrada cevap falan beklemeden yattım direk malum iş vardı sabah
    ondan sonrada ne girmeyi denedim nede başka bişey yaptım bildiklerim bu kadar yani

• Slm dostlar ,

Bögüalp arkadaşımızdan hesabı aldıktan sonra hiçbir değişiklik yapmadım hesap bilgileri nasıl PM kutuma gelmiş ise aynı şekilde kopyalayıp yolladım. İlk sorun meydana geldikten sonra BLİZZ forumlarda ufak bir araştırma yaptım bazı kullanıcılar şifreyi değiştirdikten sonra girebildiğini söylemişler. Hesap bilgileriyle zaten , battle.net girilmiyordu o dakikalarda bende değişiklik olmuşmu olmamış mi diye MAİL hesabına girmeye çalıştım ama maalesef orayada giremeyince TERS'lik olduğunu anlayıp postun başına HESAP KULLANIM DIŞI İBARESİNİ DÜŞTÜM.

İşim dolayısıyla 3 lv anca kastım onu geçtim buradaki arkadaşlara bile gider yaptım liste yaptık sıra bittikten sonra veririm 1'er 2'şer gün oynarsınız diye. Zaten benim öyle oynayacak zamanımda olmayacaktı bunu çekilişe katılırken belirtmiştim. En azın 5-6 arkadaşın kısada olsa işini gördük. Bunun D4'üde var unutmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: Bögüalp

Arkadaşlar, ben çekilişi yaparken battle.net şifresini değiştirmek için gizli cevap gerektiğini zannediyordum ve daha da önemlisi, kimsenin böyle bir adilik yapacağını tahmin etmedim! O yüden e-mail şifresiyle, battle.net şifresini tamamen farklı yapma ihtiyacı duymadım; 1-2 haneyi değiştirdim sadece. Bu değişiklikler de deneyerek bulunabilecek cinstendi. Yani eğer tonimotto arkadaşımız, hesabı çalan(!) insancıktan önce battle.net şifresini değiştirmemişse ve hesabı çalan insancıkta da biraz beyin varsa, e-mail şifresine ulaşabilir bu şekilde. Yani, biraz ihmalimden biraz da yanlış bilgimden kaynaklanmış olabilir bu durum. Kusura bakmayın, başka bir beta hesabı geçerse elime, yine paylaşırım.

Ne demek,asıl sen kusura bakma.Bazı zavallılar iyi niyetten çıkar sağlama gafletine düşüyor işte.

Bunu yapan arkadaşın da aklı başına gelirse eğer tonimotto ya da Bögüalp'e teslim etsin.Zararın neresinden dönersen kârdır.

Mevcut yaptığım listeden,oynayanlar yorum yaptıkça üzerlerini çiziyorum.Umarım yorum yapmayanlar da zaman ayırıp bir-iki şey yazarlar da biraz olsun sonuca yaklaşırız.

• Arkadaşlar gizli cevap gerekiyor e-mail değişimi için. Bunu bilen birisi değiştirmiş demektir.

Diablo 3 Vardiyasına Varmısın (Hesap Kullanım Dışı)
  • E-mail değişmiş mi ki? Anladığım kadarıyla, e-mail adresinin şifresi değişmiş.
  • Mail sahibi, şifreyi sıfırlasın o zaman

Edit: mail adresinin şifresini nasıl degistiriyor ki, aynimiymis sifre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MantarTheGreat -- 16 Nisan 2012; 21:07:40 >
  • Aynı değil de, benzer şifreler koymuştum.
  • Ayıp vallahi
  • Ulan rondo bize bi hesap ayarlamadın ha o kadar hatrın var
  • Paypayım, hesabı kullananlar var. Yoksa ayarlardım sana
  • wowda filan hacklenen arkadaşlarım oldu gizli soruyu ve cevabını yollayıp itemlerini paralarını geri aldılar.
    hesap sahibi arkadaş gizli soruyu hatırlıyorsanız ticket açar mısınız blizzarda. blizzard müşteri hizmetlerinin bir şekilde sonuca ulaşacagını sanıyorum. icabında kimlik fotokopisi filan da isterler.
    ayrıca mail adres şifresi, account şifresi ile ne kadar benzerdi? account şifresini bilen birisinin deneme yanılma metodu ile mail şifresine ulasması cok güç ,eger ufak da olsa bi farklılık varsa.

ayrıca içimden iyi bir his de bu accountun kendiliğinden bloke oldugunu soyluyor. 1 ay kala kimsenin bir betaya bu kadar tamah salacagını düşünmüyorum. hatta betanın oyunun cıkmasına 10-15 gun kala kapatılacagını hesaba katarsak, 1 ay bile değil yani şunun surasında 15 gun var. starcraft 2 de bole oldu cunku.
    acaba coklu ipden giriş yapıldıgı için hatta oyunda birisi varken baska bir kişinin de girmeye calısması sonucu mu hesap kitlendi?. çünkü geçenlerde bir arkadaşım wowda arkadaşının hesabındayken acc sahibinin de girmeye calısması sonucu hesabın kitlendiğini soylemişti.

ayrıca tam sıra bana gelince patladıgı için acc, bir umut diğer arkadaşların da d3 acclerini paylaşmalarını bekliyorum. dota 2 hesabım vardır eğer denemek istiyorsanız diablo 3 beta ile 1-2 günlüğüne değiş tokuş yapabiliriz.

• Hocam şifreler baya benziyordu, tek hane farklıydı sadece. tonimotto arkadaşımız isterse, deneyebiliriz söylediğiniz şeyi.
  • quote:

Aynı değil de, benzer şifreler koymuştum.

Bögüalp aslında müşteri desteğine başvurup mail adresini geri almayı deneyebilirsin.Ayrıca eğer battlenet id'ni hatırlıyorsan yine battlenet support'dan destek alabilirsin.

quote:

Orijinalden alıntı: GoStoP

wowda filan hacklenen arkadaşlarım oldu gizli soruyu ve cevabını yollayıp itemlerini paralarını geri aldılar.
    hesap sahibi arkadaş gizli soruyu hatırlıyorsanız ticket açar mısınız blizzarda. blizzard müşteri hizmetlerinin bir şekilde sonuca ulaşacagını sanıyorum. icabında kimlik fotokopisi filan da isterler.
    ayrıca mail adres şifresi, account şifresi ile ne kadar benzerdi? account şifresini bilen birisinin deneme yanılma metodu ile mail şifresine ulasması cok güç ,eger ufak da olsa bi farklılık varsa.

ayrıca içimden iyi bir his de bu accountun kendiliğinden bloke oldugunu soyluyor. 1 ay kala kimsenin bir betaya bu kadar tamah salacagını düşünmüyorum. hatta betanın oyunun cıkmasına 10-15 gun kala kapatılacagını hesaba katarsak, 1 ay bile değil yani şunun surasında 15 gun var. starcraft 2 de bole oldu cunku.
    acaba coklu ipden giriş yapıldıgı için hatta oyunda birisi varken baska bir kişinin de girmeye calısması sonucu mu hesap kitlendi?. çünkü geçenlerde bir arkadaşım wowda arkadaşının hesabındayken acc sahibinin de girmeye calısması sonucu hesabın kitlendiğini soylemişti.

ayrıca tam sıra bana gelince patladıgı için acc, bir umut diğer arkadaşların da d3 acclerini paylaşmalarını bekliyorum. dota 2 hesabım vardır eğer denemek istiyorsanız diablo 3 beta ile 1-2 günlüğüne değiş tokuş yapabiliriz.

Ama maile de girilemiyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CRAZY Hero -- 16 Nisan 2012; 23:40:48 >

• Battle.net ID derken, Battle tag mı hocam?
  • quote:

Battle.net ID derken, Battle tag mı hocam?

Aynen öyle.GoStoP'un dediği şeyleri deneyebilirsiniz tonimotto'yla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CRAZY Hero

quote:

Battle.net ID derken, Battle tag mı hocam?

Aynen öyle.GoStoP'un dediği şeyleri deneyebilirsiniz tonimotto'yla.

Tamam, tonimotto da uğraşmaya değer görürse, bi deneyelim hocam. Teşekkürler.
  • şu dünyada iyi niyetin su istimal edilmediği gün var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoStoP

wowda filan hacklenen arkadaşlarım oldu gizli soruyu ve cevabını yollayıp itemlerini paralarını geri aldılar.

Güzel başlıyan bu başlıkta sonradan yaşananlar çok üzücü. Şifre hatası vermeye başladıktan sonra beta login ekranında Blizzard tarafından Flash Haber olarak yansıtılmış bir metin vardı cumarteside paylaşmıştım. Tercüme etmeye çalışıyım.

"275000 ek beta kullanıcısını daha davet ettik. Lütfen bu yoğunlukta oluşabilecek stress'in hesaba girememe, bağlantı kopukluğu, potansiyel lag gecikmesi gibi sonuçlar doğurucağını göz önünde bulundurun. Ayrıca oyuna girerken test ettiğimiz queuing(sıra) sistemimizle karşılaşabilirsiniz. 15 Mayıs dağıtımına kadarki test aşamasında bize olan yardımınız ve sabrınız için teşekkür ederiz"

Bu başlıktaki kullanıcıların çoğu eski üye ve bogüalp&tonimotto paylaşımına kadar beta test şansı bulamamış Diablo oyuncuları. Bu bilinci vicdanına yerleştirmiş birinin bu kadar insanın ahını alıpta böyle bir işe kalkışıcağına pek ihtimal vermiyorum.

Diğer mesajlardan anladığım kadarıyla deneme yanılma yöntemiyle mailin şifresini açıp güvenlik sorusunuda bilmesiyle şifreyi değiştirmesi lazım ki bu da çok zor. WoW'dan tecrübesi oldugundan GoStop'un dediklerini denemek daha mantıklı. umarım hesap geri alınır

• E-mail şifresini değiştirmek için gizli cevap istiyor mu ki? E-mail'e bir kere girdikten sonra gizli cevap da değiştiriliyor, diye biliyorum. Battle.net şifresinin sonuna "1" eklemiştim sadece, o derece benzerdi...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.