Şimdi Ara

Diablo 3'ü Gözü Kapalı Bitirdiler! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
4.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ali.krts

Abi yorumlardan şunu anladım Türkler hiç bir şeyden zevk alamaz.Cem Yılmaz'nda bi skecinde vardı hani. Adam uçuyorum diye ilizyon yapıyor -Türkler ip var a...koyim .Lan adam zaten uçsa peygamberliğini ilan eder :)

Çok doğru, hep eziklik ve çekememezlik dolu. Birisi birşey yaptı mı bilip bilmeden eleştirmek, hemen nasıl yaptığına kafa yorup herkese duyurmak... gözü önünde şov amaçlı, eğlendirme amaçlı şeyleri ancak Türkler bu hale getirebilir... Yeteneksizsiniz'de İran'lı ilizyonist kimdi ? Onun şovunu hemen nasıl yaptı diye anlatma çabaları... Houdini, David Copperfield vs gibileri dünya eğlenerek izler, bizimkiler yerden yere vurur anca...

Ayrıca şu videoları izleyip de neyin inanılmaz olduğuna kanaat getiriyorlar anlamış değilim, adam tuşlara basıyor, boss ölüyor, burada gözü kapalı yapamamasını gerektiren birşey yok. 10 kere aynı boss'u kesmiş olsa, ne sıklıkla potion içmesi gerektiğini bile ezberler insan...

• helal olsun denir başka yorum yapılmaz

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 3:17 ayi ayi ayi ayi :D

• bu ne lan mal mal bağırıyor ağzına çakacan iki tane ayrıca gözleri kapalı felan değil görüyor.

• Çekmemezlik değil adamı dahi gibi sunan mantıga karşıyım, herif işsiz gücsüz 24 saat oyun başında,sapın teki, 1 ay önce son baktığımda paypalden topladığı bağış 959 bin dolardı, trilyon altını olan herkes bölye bir karakter yapabilir. Bu karakteri 5 yaşındaki 1 saat oynat olacakları izle sonra bundan kötü oynamaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Çekmemezlik değil adamı dahi gibi sunan mantıga karşıyım, herif işsiz gücsüz 24 saat oyun başında,sapın teki, 1 ay önce son baktığımda paypalden topladığı bağış 959 bin dolardı, trilyon altını olan herkes bölye bir karakter yapabilir. Bu karakteri 5 yaşındaki 1 saat oynat olacakları izle sonra bundan kötü oynamaz :)

Kardeşim benim, bilip bilmeden adamın günahını alıyorsun.O topladıkları bağışların hepsi afrikada çocuklar içindi.Ve o bağıştan bir 1 euro olsa bile almamıştır.Bide seni artılamışlarya ona acıyorum...
  • o değilde adam orçuna benziyo

• yanlız arkadaşlar dikkat edin vidyoda athenenin sağında galiba birisi var
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.