Şimdi Ara

Diablo 3 Keyi Alamayanlar - Liste / Tartışma / Key ve Hesap Paylaşım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
1
Favori
6.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • random.org dan yaptığım çekiliş sonucu kazanan realmadboy u kutlarım. Kendisine kazandığına dair bir mesaj attım, eğer 1 gün içinde cevap vermezse tekrar çekiliş yapacağım.
  • merhaba benide keyi olmayan guruba eklerseniz sevinirim
  • Benide eklerseniz sevinirim..
  • Harıl harıl key aramaya devam ediyorum bu arada haberiniz ola bulursam günlük hesap paylaşıcağım.Kendi hesabımla bir yere kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1mpossible

Harıl harıl key aramaya devam ediyorum bu arada haberiniz ola bulursam günlük hesap paylaşıcağım.Kendi hesabımla bir yere kadar.

Ben fazla keyi olanlara söyledim ama kimse tınlamadı. Forumda sürekli aktif olan kişilere verilseydi ve o kişide diğerlerine günlük oynama hakkı tanınsaydı daha faydalı olurdu.
  • Dayanamadım beni de ekleyin madem

not: eğer gerekliyse key arama için daha onceki mesajlarıma ana konu altından ulaşabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Millennium

random.org dan yaptığım çekiliş sonucu kazanan realmadboy u kutlarım. Kendisine kazandığına dair bir mesaj attım, eğer 1 gün içinde cevap vermezse tekrar çekiliş yapacağım.

Çok teşekkürler arkadaşım. pm attım sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: realmadboy

quote:

Orijinalden alıntı: Millennium

random.org dan yaptığım çekiliş sonucu kazanan realmadboy u kutlarım. Kendisine kazandığına dair bir mesaj attım, eğer 1 gün içinde cevap vermezse tekrar çekiliş yapacağım.

Çok teşekkürler arkadaşım. pm attım sana

Keyi alınca pm at kara listeden çıkarayım seni
  • Eğer mümkünse yaz beni de dostum. Aralın yaptığı key dağıtımı bugün son buldu. Şuan için key dağıtan CVG ve D3Sanc kaldı galiba. Bilmediğim başka bir yer var mı acaba?
  • Yokmu dostlar fazla key çıkan biri,walla oyun çıkıcak biz demoyu alana kadar
  • theFaLLeN arkadaş da sağolsun göndermiş account bilgilerini oyundayım şuan.
    yabancılar key diye kıvranıyor biz keysiz oynamaya devam valla helal olsun teşekkür ederim tekrar.
  • Donanım haber kullanıcısı farklıdır, paylaşımcıdır, özverilidir. Burdaki her üye diğer üyeye güvenir ve güvenmeye de devam edecektir. Kaç yıldır burda kaç kişiyle oyun oynadığımı neler paylaştığımı unuttum bile diyebilirim. Basit bir beta accountunu paylaşmaktan hiç birimiz gocunmayız. Key çıkan diğer arkadaşlarda heveslerini aldıktan sonra direk paylaşmaya başlıyorlar zaten. Kimisi theFallen , 1mpossible , Dilon ve benim gibi duyuru yoluyla paylaşıyor, kimi arkadaşımız da güvenebildiği kişilerle pm yoluyla paylaşıyor. Şahsen bana da KEY çıkmadı burdan bir arkadaşımız ( @Rhuff ) kendine çıkan ikinci keyi benimle paylaştı. Bu sebeple ben DH gibi bir platformda olmaktan ve burdaki paylaşım ortamından son derece mutluyum.

Hala DiabloIII Beta'yı deneyememiş arkadaşlar varsa, her gece saat 02:00 dan akşam 19:00'a kadar accountumu paylaşmaya devam ediyorum. İlgilenenler PM atabilir ya da mesajımı alıntı yapabilir. Oyun çıkana kadar ne kadar çok arkadaşımla paylaşabilirsem o kadar mutlu olucam.

Şimdiden teşekkürler DH ailesi, güvenimizi boşa çıkartmıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hirbag

theFaLLeN arkadaş da sağolsun göndermiş account bilgilerini oyundayım şuan.
    yabancılar key diye kıvranıyor biz keysiz oynamaya devam valla helal olsun teşekkür ederim tekrar.

Rica ederim dostum, ne demek. Biraz klişe bir söylem ama; Türkün Türkten başka dostu yok gerçekten. İrlandalı bir arkadaşıma "şifremi vereyim şu saatlerde oyna" dedim şoke oldu. Onlarda bizdeki güven ve paylaşım ortamı ne yazık ki yok.
  • Bende fazladan key (acc değil) olursa talibim dostlar

Çok şey istedim sanırım.
  • Bahtsız bedevi listesine eklenmek istiyorum.
  • Silinmesini rica ederim. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keshberfo -- 8 Mart 2012; 18:27:08 >
  • Arkadaşlar hesabım akşam 21.00 oglen 13.00 arası boş hergün. oyunu denemek isteyen arkadaşlar pm atarsa hangi gün kullanmak istedigini. paylaşabilirim.

bugün akşam 9 dan sonra dark_deeply kullanıcak hesabı
    diger günler için denemek isteyenler pm atabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realmadboy -- 7 Mart 2012; 19:53:48 >
  • Beta'dan umudu kestim. Hayata küstüm ulen!!!
  • Beta key im yok. Paylaşmak isteyen olur belki beni listeye ekleyin lütfen
  • her gün aksam 8-9 gibi evde oluyorum 12 -1 gibi uyuyorum eger hesabını paylasacak biri varsa pm atarsa sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.