Şimdi Ara

DHTML prg. linke void(0); eklentisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaptığım sitede dhtml menü programı ile bi menü oluşturdum. Site php bu arada .. .
    Sitede sayfalar arasında kullandığım metod orta php ye yönlendirerek yapıyorum tabi index ten . . . javascript kodu ile sayfaları ortaya yönlendiriyorum

Gelelim soruna dhtml programında aynı kodu ortaya yönlendirmek için kullandığımda program içinde bi void(0); eklentisi çıkıyor ve tabi yönlenmiyor sayfa link boş gibi gözüküyor. .
    program içinde gösterdiği void(0); eklentisi kodların içinde normal de gözükmüyor programda menü üzerinde link in üzerine geldiğimde aşağıda gözüküyor void ancak kodlarda yok

belki hata orda değil tam olarak ondanda emin değilim yani kısaca programı kullanarak ortaya yönlendirme yapamıyorum hee diceksiniz komple sayfayı aç sende normal bi şekilde sitenin tasarımı göze hoş gelmesi için baya bi resim var her ara sayfanın öle açılması uzun sürüyor o yüzden böle bi metod kullanmam gerek . ..
    Ürünlerimiz-> soldaki menüden-> badi -> 8boy badi den soruna bakabilirsiniz

Siteye burdan

şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hocaaa -- 2 Mayıs 2008; 18:34:03 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.