Şimdi Ara

DHKAHVE 300/40 İndirim | A Roasting Lab Filtre Kahve ve Espresso Fırsatları (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
845
Cevap
105
Favori
151.279
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Titan blendi 1 kiloluk paket olarak satmayı düşünüyor musunuz ?

•  

• quote:

Orijinalden alıntı: Dragon.Born

Titan blendi 1 kiloluk paket olarak satmayı düşünüyor musunuz ?

Merhaba, bu gece satışta olacak
  • Gurme deneme seti aldık. Beklentim çok yüksek umarım karşılar :)

• Türk kahvesi için çekirdek öneriniz nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 kiloluk titan siparişi geçeceğim uygun olduğunuz sürece destekcinizim. Zaten pandemi etkisi ile de evde kahve tüketimi çok arttı 1 kiloluk paketler çok daha avantajlı 250 gramlıklar 5-6 güne bitiyor hem paket israfı hemde para.1 kiloluklarda kampanya olduğu sürece almaya devam edeceğim

• Tavsiye ederim, Bursa'ya gittiğimde uğramıştım 3-4 hafta önce. V60 siyah dripper almıştım, çok ilgilenmişlerdi sağolsunlar. Hatta hanımefendi hediye sumatra kahvesinden vermişti. Dönmeme yakın uğrayıp 100lü japon hario filtre aldım. O sırada da değirmenden laf açılınca oradaki arkadaş şu değirmeni kullandırtmıştı bana https://www.theibrik.com/urun-detayi/theferruat-kahve-degirmeni

Öğütümü çok hoşuma gitti. Molent yerine tercih edilebilecek bir değirmen bence, öğütümü endrüstriel makineye çok yakındı. Ama yine de fiyatı amatör kullanıcı için tuzlu 820TL. Amazondaki yurt dışı fiyatlı ürünlerde 500-700 arasında çelik kesicili ve alüminyum gövdeli değirmenler mevcut üstelik vergi dahil fiyatları. Ülkemizdeki Türk yatırımcılar da biraz insaflı fiyatlandırma yapmalı bence. Comandante baz alınmamalı fiyat konusunda. Ama öğütümü gördükten sonra da gidip molent g50 ye 1000 tl vereceğime bunu alırım. Keşke incelemeleri falan olsa youtube'da. Hiç kimse bilmiyor markayı.

Titan kahvesinde ise farklı bir deneyim yaşadım. Kahve çok taze kavrulmuştu. 25 mart kavrumlu kahve 27'si sabahı elimdeydi. Hemen demledim ve ciddi bir ekşilik vardı. Forumdan arkadaş, çok taze kavurumlarda bu olabilir zamanla düzelecektir demişti. Ve gerçekten, aradan zaman geçtikte 5 6 gün sonra o ekşilik gitti, tat yerine oturdu. Ama kahvem bitti bu süre zarfında. :D

İndirimi maalesef demin sanalbaharattan sipariş geçtikten sonra gördüm şimdi. Bilseydim buradan alırdım 1 haftada bitirdim Titan'ı   ama bana hep yakın olması ile AroastingLAB ın yeri ayrı. Bursa'ya gittiğimde Görükle'ye giderken mutlaka uğrarım artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 7 Nisan 2021; 2:4:10 >

• Latte için önerebileceğiniz bir kahve var mı? Yoğun aromalı olsa güzel olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fitarih

Türk kahvesi için çekirdek öneriniz nedir
    Merhaba, tam klasik Türk kahvesi olmasa da nitelikli Türk kahvesi olarak Ethiopia Adado önerebiliriz.https://www.aroastinglab.com/ethiopia-adado-250-gram

Ek olarak çekirdek alarak kendiniz Türk kahvesi oranında öğütebilir ya da Moka Pot olarak sipariş verdikten sonra sipariş notunuza "TÜRK KAHVESİ İSTİYORUM" yazarsanız sizin için ince Türk kahvesi oranında öğütebiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: TinyAngel

Latte için önerebileceğiniz bir kahve var mı? Yoğun aromalı olsa güzel olur.
    Espressoların hepsi ile Latte yapılsa da sütü destekleyen yapısıyla Good Fellas Espresso Blend önerebiliriz.https://www.aroastinglab.com/good-fellas-espresso-blend-250-gram

Eğer espresso yapma imkanınız yoksa sütlü filtre kahve için Titan Filter Blend öneriyoruz.https://www.aroastinglab.com/titan-filter-blend-250-gram

• Alışveriş yapmaya çalışıyorum. indirimli üründe kod kullanılmıyor. Sitede indirimsiz görünen kahve yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 6 Nisan 2021; 15:8:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Alışveriş yapmaya çalışıyorum. indirimli üründe kod kullanılmıyor. Sitede indirimsiz görünen kahve yok.
    Merhaba, hediye çekleri ve kuponlar kampanyalarla birleştirilememekte. Şu anda (ilk defa) tüm ürünlerin de dahil olduğu bir kampanya mevcut ve yılda sadece 1 kez olacak (konuyu takip edenler bilecektir, sık sık kampanya yapmamaktayız). Bizim 1. yılımıza özel bir durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aroastinglab -- 6 Nisan 2021; 14:19:45 >
  • aroastinglab kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun o halde böyle sipariş geçeriz, tanışalım.

Cevap için teşekkürler.
  • Merhabalar...

Uzun bir süredir Good Fellas alıyoruz. Şimdilerde de Titan blend' in ismi çok geçmeye başladı. Espresso şeklinde tüketiyoruz. Her ikisini kullanmış olanlar yorum yapabilirler mi hangisini tavsiye edersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: soak

Merhabalar...

Uzun bir süredir Good Fellas alıyoruz. Şimdilerde de Titan blend' in ismi çok geçmeye başladı. Espresso şeklinde tüketiyoruz. Her ikisini kullanmış olanlar yorum yapabilirler mi hangisini tavsiye edersiniz?

Neyse daha vakit kaybetmeden Good Fellas siparişini verdim. Bunun yanında da 50 gr' lık titan deneme paketi aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: soak

Neyse daha vakit kaybetmeden Good Fellas siparişini verdim. Bunun yanında da 50 gr' lık titan deneme paketi aldım.

Alıntıları Göster
    Merhaba, siparişinizi özenle hazırlıyoruz. Kahveleri deneyimledikten sonra sormuş olduğunuz sorunun yanıtını sizden dinlemek isteriz
  • Ücretsiz kargo kodu güzel olmuş.Deneme amaçlı olarak espresso blend siparişimi geçtim:)

• merhaba,

güral porselenin ürettiği yerli dripperdan var elimde. sanırım tasarımı v60 dan farklı. sanırım kalita çakması bir ürün. öğütme seçerken yine v60 mı seçmek gerekir ?

• Valla alışveriş yaptığım yeri övmem genelde ama burdan cidden memnun kaldım

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.