Şimdi Ara

DHD mi?İphone 4 mü? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

Orijinalden alıntı: Kyser Sozey

benim tercihim Desire HD...

Iphone benim gözümde hiç ama hiç albenisi olan bir cihaz değil... Kızılay dağıtmış gibi herkesin elinde... donanımsal ve yazılımsal olarak DHD çok daha iyi bir cihaz... Apple pazarlama işinde çok iyi ve marka tutkusu yüzünden satış fiyatları 2.000TL rakamlarında...

DHD kullanıcısı olarak görüntü kalitesi, akışkanlık, kamera, uygulama zenginliği, kibar duruşu, devasa ekranı, masa üstünde çalışır halde duran uygulamaları vs... binlerce özellik bunları görünce zaten sende DHD alacaksın eminim :)

çalıştığım şirkette Tek HTC kullanıcısı geçen haftaya kadar bendim... fakat şimdi 5 kişi olduk 2 kişi da almaya karar verdi :) yani cihaz o kadar aşık ediyor kendini...

kızılay dağıtmış gibi? parasıyla bile bulmak kolay değil iphone'nın. donanımsal olarak bilemem ama yazılımsal olarak iphone üstüne cihaz yok. sırf bu yüzden iphone3 bile bence açık ara piyasadaki en iyi cihaz.

appstore çok iyi. iphone'nın en üstün yanı bu. işletim sistemi de zaten çok iyi ayrıca.

Appstore dısında hiç bir +'sı yok cihazın...

• Hayırlı olsun güle güle kullan pisman olmayacağın kesin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fugu

Soru mu bu, dhd aldıktan sonra iphone almadığına şükredersin. i phone çok kalite bir cihaz ama;

2100 TL para vermek akıllıca değil,
    Hiçbir telefon için maymun olamam, iphone var mı var mı diye gezdirip duruyorlar insanları,
    Çevrede bütün kırolarda iphone var, hani parası olan mercedes'e biner ya cep telefonu için de parası olan i phone alıyor. HTC yi ise bu işi bilen alıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dreampark

quote:

quote:

Iphone benim gözümde hiç ama hiç albenisi olan bir cihaz değil... Kızılay dağıtmış gibi herkesin elinde... donanımsal ve yazılımsal olarak DHD çok daha iyi bir cihaz... Apple pazarlama işinde çok iyi ve marka tutkusu yüzünden satış fiyatları 2.000TL rakamlarında...

DHD kullanıcısı olarak görüntü kalitesi, akışkanlık, kamera, uygulama zenginliği, kibar duruşu, devasa ekranı, masa üstünde çalışır halde duran uygulamaları vs... binlerce özellik bunları görünce zaten sende DHD alacaksın eminim :)

çalıştığım şirkette Tek HTC kullanıcısı geçen haftaya kadar bendim... fakat şimdi 5 kişi olduk 2 kişi da almaya karar verdi :) yani cihaz o kadar aşık ediyor kendini...

kızılay dağıtmış gibi? parasıyla bile bulmak kolay değil iphone'nın. donanımsal olarak bilemem ama yazılımsal olarak iphone üstüne cihaz yok. sırf bu yüzden iphone3 bile bence açık ara piyasadaki en iyi cihaz.

appstore çok iyi. iphone'nın en üstün yanı bu. işletim sistemi de zaten çok iyi ayrıca.

Retina ekran,en iyi dokunmatik,malzame kalitesi,satisda olan en ince akilli telefon ve en stabil isletim sistemi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan azeri -- 2 Nisan 2011; 12:40:34 >

• yaklaşık 8 aydır HTC (hd2) kullanıyorum,
    çok ama çok memnunum,
    androidli bir HTC ise çok daha iyidir,
    güle güle kullan, inan hiç pişman olmayacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan azeri

quote:

Orijinalden alıntı: Dreampark

quote:

quote:

Retina ekran,en iyi dokunmatik,malzame kalitesi,satisda olan en ince akilli telefon ve en stabil isletim sistemi

1500TL 'lik bir cihazı 2500tl'ye kakalamak sadece ve sadece elma logolu sirketin politikası olur. 2. si sırf elma logolu bir cihaz kullancam diye iphone alanlar içi bombos bir cihaza bile 1500tl verebilirler. Alanların çoğu bakın hepsi değil çoğu telefonu kullanmasını bile bilmiyor. Sadece hava maksatlı alındığını cümle alem biliyor :)

• quote:

quote:

üstad iphone 3 acık ara en iyi cihaz diyorsun bırak bu fanatikligi sana maaş baglamıyorlar videoyu izle belki dogruyu bulursun ..http://www.youtube.com/watch?v=QcOOAgvfCgk

• arkadaşlar ben görüntü kalitesi yüksek istediğim gibi uygulama indirip ve kişileştirme yapabileceğim ayrıca bilgisayara bağlanma kolay telefon istiyorum htc desire hd mi almalıyım yoksa iphone 4 mü?

arkadaşlar birde htc desire hd aldığınızda android i bir yere kadar güncelleştirilebiliyormuş bu doğru mu?

• Arkadasım bahsettiğin özellikle bir telefon istiyorsan htc alacaksın model olarakta sensationu bekle derim
  • quote:

1-retina ekran-LCD arasındaki farkı ayırt edemezsiniz. (robot değilseniz)
    2-iphone capacitive touchscreen, dhd capacitive touchscreen, dokunmatikleri aynı.
    3-malzeme kalitesi?? iphone nu arka yüzeyi o kadar kaliteli ki paraya kıyıp camdan yapmışlar. ufak bi çatlakta boydan boya gidiyor alet. dhd kasası teflon kaplama alüminyum kasa. iki kere yere düşürdüm, 5 aydır kılıfsız kullanıyorum çizik yok. iphone?? (cevap:pert)
    4-iphone4 9,3mm dhd 11,8. 2,5 mm kalın mı geliyor. ayrıca Sony Ericsson XPERIA Arc 8,7mm. en ince bu telefon şu anda.
    5-en stabil gerçekten doğru çünkü telefonun hiçbişeyine müdahale edemeyince inanılmaz stabil oluyor.
    bırakın hocam bu ezberden yazmaları artık. atı alan üsküdarı geçti. dünya kabul ediyor siz de edin lütfen. steve jobs der ki "apple müşterileri sağolsunlar 200$ a tuvalet kağıdı yapsak onu bile alacaklar." Türkçesi:"bu alet bu kadar etmez ama talep var, biz de geçiriyoruz napalım." işte 200$ a tuvalet kağıdı alacak zihniyet ayakta tutandır apple firmasını. store muş, ios muş, cihaz kalitesiymiş hikaye bunlar.

bir de azeri hocam hep android konularına cevap yazıyosun. hatta bilgi verdiğin hatta ve hatta yardım ettiğin bile var. android mi seviyosun iphone mu kendi içinde bi karar ver bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercanekon -- 20 Nisan 2011; 0:20:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ercanekon

quote:

1-retina ekran-LCD arasındaki farkı ayırt edemezsiniz. (robot değilseniz)
    2-iphone capacitive touchscreen, dhd capacitive touchscreen, dokunmatikleri aynı.
    3-malzeme kalitesi?? iphone nu arka yüzeyi o kadar kaliteli ki paraya kıyıp camdan yapmışlar. ufak bi çatlakta boydan boya gidiyor alet. dhd kasası teflon kaplama alüminyum kasa. iki kere yere düşürdüm, 5 aydır kılıfsız kullanıyorum çizik yok. iphone?? (cevap:pert)
    4-iphone4 9,3mm dhd 11,8. 2,5 mm kalın mı geliyor. ayrıca Sony Ericsson XPERIA Arc 8,7mm. en ince bu telefon şu anda.
    5-en stabil gerçekten doğru çünkü telefonun hiçbişeyine müdahale edemeyince inanılmaz stabil oluyor.
    bırakın hocam bu ezberden yazmaları artık. atı alan üsküdarı geçti. dünya kabul ediyor siz de edin lütfen. steve jobs der ki "apple müşterileri sağolsunlar 200$ a tuvalet kağıdı yapsak onu bile alacaklar." Türkçesi:"bu alet bu kadar etmez ama talep var, biz de geçiriyoruz napalım." işte 200$ a tuvalet kağıdı alacak zihniyet ayakta tutandır apple firmasını. store muş, ios muş, cihaz kalitesiymiş hikaye bunlar.

bir de azeri hocam hep android konularına cevap yazıyosun. hatta bilgi verdiğin hatta ve hatta yardım ettiğin bile var. android mi seviyosun iphone mu kendi içinde bi karar ver bence

• Iphone 2010 yilina kadar bombaydi baska telefon tanimazdim dokunmatik kalitesi ise harikaydi diger modeller ise yaninda sonuk kaliyodu 2011 de artik telefonlar iphone dan daha iyive kaliteli uretilmeye baslandi 6ay onceye kadar adam gibi marketde fark atiyolardi simdi iddaa ediyorum o da nerdeyse yok gibi android aldi basini gitti adamlar ana sisteme bluetooth bile koyamiyo orjinalinde demekki bu kadar guvenlik onlemi aldiklarina gore cabuk cokebilecek biryapiya sahip androidin bi keredonup coktugunu bilmem desire icindiyorum.iphone 3g ve3gs tel 2yil kullandim iphone bilmeyen biri degilim ayrica
  • Başlığı açan arkadaş gibi ilk 3 gün ben de çok kararsızdım.
    İnternette ne kadar HTC&İphone 4 karşılaştırma yazısı, videolar varsa baktım, donanım haberdeki bu başlığı okuyup bitirdim.
    Ve kararım HTC'den yana oldu. Siparişimi de dün akşam verdim. Umarım yarın elimde olur.
    Telefon elime gelmeden ve daha önce İphone kullanmadığım için tam bir karşılaştırma yapamayacağım fakat iki telefonuda gözümle gördüm ve bazı özelliklerini denedim. İphonenun dizaynı benim hoşuma gitmedi; diktörgen basit bir araç olarak geldi bana.
    HTC'nin ekranının 4.3 inç olması, -son telefonumda android market ile tanışmıştım- andorid market imkanlarını da göz önüne alınca HTC'yi seçtim..İphone için 2.000-2250 TL vermek bana göre çok mantıklı gelmedi. Düşürdün, çizdin için yanar, yarın sıkıldın değiştireyim desen kaybın daha çok olur vs vs
    Hala kararsız kalan arkadaşlar tüm karşılaştırma yazılarını okusun, videoları dikkatli izlesin. İmkanı varsa iki telefonu da görsün, denesin.
    İyi forumlar..

• Desire HD...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.