Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (4222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88.161
Cevap
923
Favori
3.558.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42204221422242234224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: necmettin44

quote:

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

Ons fena düşüyor yalnız ):

Son paramlada aldım bu meret altından 160 görene kadar devam.yatırım tavsiyesi değildir.

Haftaya ödemelerim var olmasa bende satmayacağım 140₺ dan aldım bende ): iki arada kaldım umarım haftaya toparlar. Hayırlı olsun bu arada sizin içinde

• Altın ve dolar normal sürede gelmesi yerlere bir türlü gelmediler bu sefer yoksa şu anda dolar'ın çoktan 3.70 altın'ın 150 lira üzerinde olması lazımdı.
    sadece altın ve dolar, tl değil diğer parite , emtia grubu ve borsa endeksleride gitmesi gereken hedeflerin çok dışına saptılar. piyasalar birşeyi bekliyor gibi ; bunun arkası fırtına.
  • 151'den kalmış durumdayız 147 ile satıp 143-144 ile yine alıp ortalama mı düşürmek lazımdı bilmiyorum.

Ne zaman olacak bu 151 ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güney Afrika kredi notu düştü. En başta TR dahil olmak üzere gelişmekte olan ülkelerde topluca olumsuz fiyat görebiliriz majör para birimleri karşısında. Benjamin artık çok dinlendi.

• İngiltere seçimlerinden dolayı sterlinin satış yediğini düşünüyorum. Bundan sonra abd dolarına mı dönüş olur yoksa gelismekte olan para birimlerine mi??

• 71 Gram sanal altına 7 Gram fiziki altın ekledim bu ay köşede dursun diye. Yatırıma devam, umarım yükselir de umduğumuzu buluruz. Satış 146 civarına geldiği gibi bozacağım ben düşünce yine alırım.

• Ankara dan altını en ucuz nereden alırız,herkes kafasına göre fiyat söylüyor..

• Altın öngörüsü nedir kısa vadede?

• Altını satamadan düştü yine
  • Tr ekonomisi %5 büyümüş. Ulan inşaat sektörü satışları baya düşük belki 2011 yılı seviyesinde ama %5 büyüdük.

• quote:

Orijinalden alıntı: Halalaluya

Tr ekonomisi %5 büyümüş. Ulan inşaat sektörü satışları baya düşük belki 2011 yılı seviyesinde ama %5 büyüdük.

bırak ya!! gayrimenkul sektörü ile büyüyeceksek hiç büyümeyelim.ayrıca al-satçılar onları ayakta tutar merak etme. vatandaşın zaten ciddi oranda konuta ihtiyacı yokki,sadece istanbul'da var konut ihtiyacı, onada yeter da, nüfus 20 milyona dayandı,altyapımı dayanır bu nüfusa.
  • Altın yine mide bulandırıyo sinirleri yıpratıyo ne yapacağız bu altını ya

• Msavaşusa kullanıcısına yanıt
    Sabreecez valla bende 140₺ ortalama ile bekliyorum aza kanaat etmedim şimdide pişmanım bozmadığıma ama tecrübe oluyor işte bunlar 500-700 arası karı görünce çıkmak lazım demek sonra yine almak vs

• quote:

Orijinalden alıntı: climanjero

Altın ve dolar normal sürede gelmesi yerlere bir türlü gelmediler bu sefer yoksa şu anda dolar'ın çoktan 3.70 altın'ın 150 lira üzerinde olması lazımdı.
    sadece altın ve dolar, tl değil diğer parite , emtia grubu ve borsa endeksleride gitmesi gereken hedeflerin çok dışına saptılar. piyasalar birşeyi bekliyor gibi ; bunun arkası fırtına.

Bu bizim altın 150 TL ve üstü ne oldu gün geçtikçe düşüyor

• wtwt24 W kullanıcısına yanıt
    Gayrimenkul sektörünün doyum noktasına ulaştığını düşünüyorum. Ama bizde yatırım amaçlıda ev alındığı içinde bir süre daha devam eder bence. Ama bunun değişmesi lazım kesinlikle...

• ihsan123456 İ kullanıcısına yanıt
    Şu an gayrimenkul piyasasında 2 tip vatandaş var:
    1) kirada oturan ya da kendi evinde oturan (en fazla 1 gayrimenkul sahibi)
    2) Zengin ve 1+1 biriktiren

pek çok projede 1+1 ler satılırken diğerlerinden satış az oluyor. Bu da zengin fakir arasındaki gelir uçurumu artışına delalet bence.
    Konut sektörü de nüfus artışı yeteri kadar olmazsa ki(talep!) doğum hızı 1.9 du en son bir yerde mecbur durucak diye düşünüyorum.
  • asgari ücret 1300 lira, tvlerde süper fırsat harika kaçmaz olanak, sadece lansmana özel fiyatlar diye 45 m2 1+1 daire 395 bin lira diye ekran altından cücük kadar yazı geçiyorlar.
  • Karı koca çalışmıyorsa dandik TOKİ evleri hariç dar gelirlinin ev alma şansı yok gibi birşey. Hoş TOKİ evlerinde olan kime sorsan onlarda kira da oturuyor ya,hesapta dar gelirli ev sahibi olacaktı. Emlak piyasasını sürekli besleyen yabancılara emlak satışı idi,turizm krizi bittiği zaman emlak piyasası da tekrar canlanır.
  • gümüş çok düştü yine 17 altını gördü, düşmüşken %20 gümüşe geçtim dolardan fed öncesi risk ama bakalım. nasdaq sağlam satış yiyor ama metaller tepki vermiyor hiç.
  • 
Sayfa: önceki 42204221422242234224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.