Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (2059. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
88.161
Cevap
923
Favori
3.558.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20572058205920602061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LorD_KeNNy

quote:

Orijinalden alıntı: EfsaneFenerli

%100 Altındayım
    Fed öncesi altını satıp dolara mı geçsem ?
    yarın ons yükselir mi ? yoksa bugün elimden çıkarıyım mı ?

işte dostum tam nokta burası. bunu bilenler zaten burda degil :)

bunu kim biliyor
  • Borsada düşsün ki düşüyor para dolara kaysın;-) herşey güllük gülistanlık olunca dolara yaramıyor:-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KMLSNY -- 24 Ocak 2012; 15:41:11 >
  • An itibarıyla dolar 1.8310 üzerinde.Portföyümün tamamıyla şuan 100% dolardayım.Hiç sevmesem de bu sözü ,durmak yok yola devam.
  • Dolar çık artık adamı delirtme

Kasım'da iş bankasına döndüğümden beri 3.5% kar yapmıştım. Dolar aldığımdan beri çoğu erimişti. 1.87 maliyetle bekliyorum.
  • evet beyler, altının düşüşünü kutluyor muyuz?

Kıraç - Sarı Kızım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kofmaniac -- 24 Ocak 2012; 15:57:49 >
  • altın & dolar arbitrajı ile güzel seviyede dolar artırılabilecek 2 hafta sona erdi galiba. ben sadece seyredenlerden de olsam dolar toparlasın artık MB anasını aglattı sıra dolarda :P
  • dün 1675 den satmadım altınları şimdi 1663 oldu .
    yarın sizce altın düşüşe devam eder mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfsaneFenerli

dün 1675 den satmadım altınları şimdi 1663 oldu .
    yarın sizce altın düşüşe devam eder mi ?

Eğer kar da olsaydım şimdiye altınları elden çıkarmıştım.zaten pazartesi gümüşte kar geçince elden çıkardım.doalra geçtim.bu hafta düşüş bekleniyor onsta.Ancak Tl/gr 101 ile aldığım için zararına vermem.En iyisi hepsinden biraz biraz alıp satmak.Yoksa büyük riskler almak gerekli.
    "Bankalara dikkat ettiyseni alım satım makasını düşürüyorlarsa hep altın düşmüştür şimdiki gibi.MAkas arttıkça fiyatta yükselecek demektir " demek için 4 ay yetermi:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samilto -- 24 Ocak 2012; 16:14:31 >
  • Veriler. Kötü geldikçe dolar yükselir:-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KMLSNY

Veriler. Kötü geldikçe dolar yükselir:-)

aslında mb mudahaleleri olmasa zaten 1,86 altına inmezdi muhtemelen
  • quote:

quote:

Şu IMF'nin 500 milyar dolarlık paketi ve geçenlerde çindeki sanayi verilerinin iyi gelmesi değerli madenlere yaradı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Şu IMF'nin 500 milyar dolarlık paketi ve geçenlerde çindeki sanayi verilerinin iyi gelmesi değerli madenlere yaradı.

Perşembe ve Cuma ABD verileri var .NE bekliyorsun hocam.Veriler iyi gelirse bu doalra yaramaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: samilto
    "Bankalara dikkat ettiyseni alım satım makasını düşürüyorlarsa hep altın düşmüştür şimdiki gibi.MAkas arttıkça fiyatta yükselecek demektir " demek için 4 ay yetermi:)

Hocam son günlerde makas oranları benimde dikkati çekmeye başladı.Bankaların çoğu 0.70tl'ye endekslenmişler gibi:)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Perşembe ve Cuma ABD verileri var .NE bekliyorsun hocam.Veriler iyi gelirse bu doalra yaramaz mı?

Yaramaz hocam berbat gelsin:-) iyi gelirse borsa yükselir altın yükselir dolar düşer:-)

• quote:

Orijinalden alıntı: By_XenoN

quote:

Hocam son günlerde makas oranları benimde dikkati çekmeye başladı.Bankaların çoğu 0.70tl'ye endekslenmişler gibi:)

Uyandılar:-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_XenoN

quote:

Herhalde millet düşecek diye altın almıyor ondandır.Ki 1520 li seviyelere gelince onsta 0.70 krş a endekslediler.Alış -satış karları azaldı.şerefi.... doğru çoğu banka ve finans kurumu da dahil:)
  • yarın sabaha kadar altına arbitraj hakkında fikirleriniz nedir
  • Hım.. bişeyler oldu..

HAydi hayırlı işler ..

50 gramım kalmıştı. Yuh. ..
  • Dolar yine aşağı doğru yol almaya başladı. >1.8225
  • Bir türlü 1660 ı aşağı kıramadı.Demekki artık çıkışa geçecek...Geçsin yine kar satışları gelecektir...
  • 
Sayfa: önceki 20572058205920602061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.