Şimdi Ara

•DH Wii U KULLANICILARI• (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
631
Cevap
9
Favori
23.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wonderful 101'i Pikmin 3'ü eShop'tan aldığım için %30 indirimle 27.00 Pound'a satın aldım. Öneririm, 2 oyunda mükemmel kalitede. Bir Call of Duty GHOSTS fiyatına 2 efsane alıyorsunuz Pikmin 3'ü single oynamaktan multi olayına bakamadım, herhalde Online da oynanıyor. Alan olursa direk akabiliriz Bu arada AC3 için hala bekliyorum
  • valla kutusuz oyun hiç almıyorum ya :) w101i kutulu olarak kargo dahil 35 paunda aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cahitdikici

valla kutusuz oyun hiç almıyorum ya :) w101i kutulu olarak kargo dahil 35 paunda aldım

O logolarla ekranın dolduğunu görmek çok hoş oluyor
    Bu arada online yok dimi Wonderful 1O1'da?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetoguzderin -- 23 Ağustos 2013; 14:38:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ucuz olsun ve multisinde oynayabileceğim kişi olsun diyenler için Trine 2 %60 indirimle 5.40 Pound - 5 Eylül'e kadar.
    Not: Bende var alanla direk Co-oP akabiliriz.

• pikmin i gittigidiyordan aldım elemanın kargolamasını bekliyorum digerinide bulursam kutulu almak tercihimdir kutulu hangi sitelerden alıyosunuz gittigidiyorda pahalı baya..multi işine gelince ben listedeki herkesi ekledim ama kabulmu etmeniz gerekiyo bilmiyorum online kimseyi göremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murlek -- 23 Ağustos 2013; 15:35:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murlek

pikmin i gittigidiyordan aldım elemanın kargolamasını bekliyorum digerinide bulursam kutulu almak tercihimdir kutulu hangi sitelerden alıyosunuz gittigidiyorda pahalı baya..multi işine gelince ben listedeki herkesi ekledim ama kabulmu etmeniz gerekiyo bilmiyorum online kimseyi göremedim

Ben seni ekledim galiba, şuanda online gözüküyor muyum?
    Eskiden ShopTo.net kullanırdım, 1 yıldır kutulu tek oyun almadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MedalOfMode

quote:

pikmin i gittigidiyordan aldım elemanın kargolamasını bekliyorum digerinide bulursam kutulu almak tercihimdir kutulu hangi sitelerden alıyosunuz gittigidiyorda pahalı baya..multi işine gelince ben listedeki herkesi ekledim ama kabulmu etmeniz gerekiyo bilmiyorum online kimseyi göremedim

Şuan işteyim hocam bakamıyorum akşamları takılabiliyorum sadece

• quote:

quote:

quote:

Şuan işteyim hocam bakamıyorum akşamları takılabiliyorum sadece

Tamam akşam mesaj atabilirseniz görüşürüz

• quote:

Wonderful 101'i Pikmin 3'ü eShop'tan aldığım için %30 indirimle 27.00 Pound'a satın aldım. Öneririm, 2 oyunda mükemmel kalitede. Bir Call of Duty GHOSTS fiyatına 2 efsane alıyorsunuz Pikmin 3'ü single oynamaktan multi olayına bakamadım, herhalde Online da oynanıyor. Alan olursa direk akabiliriz Bu arada AC3 için hala bekliyorum

Wonderful 101 ile Pikmin 3'ün demolarını deneyeceğim en kısa zamanda. Beğenirsem e-shop'dan alırım.

Trine 2'yi oynardık senle ama hem PC'de hemde PS3'de elimde mevcut olduğu için Wii U'ya almam sanırım. :)

• quote:

hocam aslında ıyı fıyat ama ben 101 i öyle aşırı beğenmedim bir de digital almak bana biraz pahalı geliyor nintendonun drm politikası çok rezil tek makine tek hesap öyle süründürüyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Only Love

quote:

Wonderful 101'i Pikmin 3'ü eShop'tan aldığım için %30 indirimle 27.00 Pound'a satın aldım. Öneririm, 2 oyunda mükemmel kalitede. Bir Call of Duty GHOSTS fiyatına 2 efsane alıyorsunuz Pikmin 3'ü single oynamaktan multi olayına bakamadım, herhalde Online da oynanıyor. Alan olursa direk akabiliriz Bu arada AC3 için hala bekliyorum

Wonderful 101 ile Pikmin 3'ün demolarını deneyeceğim en kısa zamanda. Beğenirsem e-shop'dan alırım.

Trine 2'yi oynardık senle ama hem PC'de hemde PS3'de elimde mevcut olduğu için Wii U'ya almam sanırım. :)

Olsun eninde sonunda hepimiz Mario Kart'ta yarışacağız
    Dijital olayı ise evet Nintendo'da garip.

• wii u nereden buldunuz ya Türkiyede satılıyo mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ΒİLOCAN

wii u nereden buldunuz ya Türkiyede satılıyo mu

İllegal

• WiiU'nun tarzım olmadığını, yeni nesil konsol heyecanına kapılarak aldığımı gün itibari ile anlamış bulunuyorum Deluxe paket, Pro Controller, ZombiU, NintendoLand, Trine2 paketine sahip konsolumu satmaya karar verdim. Ne kadar fiyat belirlemeliyim arkadaşlar, henüz WiiU nun pazarı oluşmadığı/oluşamadığı için fiyat konusunda biraz esnek sanırım. İkişer adet Wii remote ve nunchukla bereber Wii Sport Resort oyunu da var.

Ekleme: Şimdilik bir fiyat belirledim, yorumlarınıza göre değiştirebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wNchstR -- 24 Ağustos 2013; 13:09:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

WiiU'nun tarzım olmadığını, yeni nesil konsol heyecanına kapılarak aldığımı gün itibari ile anlamış bulunuyorum Deluxe paket, Pro Controller, ZombiU, NintendoLand, Trine2 paketine sahip konsolumu satmaya karar verdim. Ne kadar fiyat belirlemeliyim arkadaşlar, henüz WiiU nun pazarı oluşmadığı/oluşamadığı için fiyat konusunda biraz esnek sanırım. İkişer adet Wii remote ve nunchukla bereber Wii Sport Resort oyunu da var.

Ekleme: Şimdilik bir fiyat belirledim, yorumlarınıza göre değiştirebilirim.

Pm alabilirmiyim fiyat için

• An itibari ile lego city bitti :(

• İkinci el bolumune ilan actim, inceleyebilirsiniz.

• Şu hit oyunlar çıksın artık. 3DS yine iyi gidiyor da Wii U resmen yerin dibinde seyrediyor. Atağa geç artık Nintendo. :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Only Love

Şu hit oyunlar çıksın artık. 3DS yine iyi gidiyor da Wii U resmen yerin dibinde seyrediyor. Atağa geç artık Nintendo. :/

Facebook'ta Wii U'su olanlarla ender ırk diye dalga geçiyorlar

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.