Şimdi Ara

DH Üyelerine Özel Ekstra İndirimli Tatil Fırsatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
284
Cevap
38
Favori
18.645
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> DH Üyelerine Özel Ekstra İndirimli Tatil Fırsatı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    134 Mesaj
    PM attım, bugün rezervasyonu halletmeyi istiyorum, o yuzden fiyat teklifi konusunda acelem var. Sizle telefonda görüşsek daha hızlı olabilir aslında, numaranızı bulamadım profilinizde , özel mesajla iletirseniz sevinirim
    24 ağustos 29 ağustos arası yani 5 gece 6 gün Antalya bölgesinde 3 kişilik aile için otel arıyoruz. Bütçe olarak 3500-3600 civarı çıkabildim. Öneriniz nedir acaba? Daha önce side coast hotel e gitmiştik çok memnunduk ama fiyatlar uçmuş bu sene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    25-30 ağustos arası
    İki yetişkin
    5000-6000 arası Antalya bölgesinde her şey dahil otel düşünüyoruz. Daha önce bellis deluxe de kaldık çok memnunduk. Önerileri ve tekliflerinizi bekliyorum. Gün sayısı bir gün daha artabilir bütçeye uyduğu takdirde. Yemek ve içki kalitesine önem veriyoruz. Havuza girmeyi tercih ediyoruz. Deniz önemli değil. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khantan -- 25 Temmuz 2019; 0:44:7 >

Orijinalden alıntı: muscako

Merhaba.
    24 ağustos 29 ağustos arası yani 5 gece 6 gün Antalya bölgesinde 3 kişilik aile için otel arıyoruz. Bütçe olarak 3500-3600 civarı çıkabildim. Öneriniz nedir acaba? Daha önce side coast hotel e gitmiştik çok memnunduk ama fiyatlar uçmuş bu sene.
    Merhaba.
    Talebiniz özel mesajla karşılandı.
    Sevgiler.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: niyeki

PM attım, bugün rezervasyonu halletmeyi istiyorum, o yuzden fiyat teklifi konusunda acelem var. Sizle telefonda görüşsek daha hızlı olabilir aslında, numaranızı bulamadım profilinizde , özel mesajla iletirseniz sevinirim
    Merhaba.
    Telefonla görüşüldü.
    Sevgiyle kalın.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: khantan

Merhabalar
    25-30 ağustos arası
    İki yetişkin
    5000-6000 arası Antalya bölgesinde her şey dahil otel düşünüyoruz. Daha önce bellis deluxe de kaldık çok memnunduk. Önerileri ve tekliflerinizi bekliyorum. Gün sayısı bir gün daha artabilir bütçeye uyduğu takdirde. Yemek ve içki kalitesine önem veriyoruz. Havuza girmeyi tercih ediyoruz. Deniz önemli değil. Teşekkürler.
    Merhaba.
    Talebinizi özel mesajla karşıladık.
    Sevgiler.
    |
    |
    Merhaba
    Side Alanya Belek civarında
    4 kişi: 2003 ve 2009 doğum lu çocuklar ile ebeveyn
    30 temmuz giriş 2 Ağustos çıkışa uygun otel öğrenebilir miyim? Bütçe en fazla 4 bin civarı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: honan

Merhaba
    Side Alanya Belek civarında
    4 kişi: 2003 ve 2009 doğum lu çocuklar ile ebeveyn
    30 temmuz giriş 2 Ağustos çıkışa uygun otel öğrenebilir miyim? Bütçe en fazla 4 bin civarı
    Merhaba.
    Talebiniz özel mesajla karşılanmıştır.
    Sevgiler.
    |
    |
    Giriş Tarihi:29 Temmuz Sonrası (Esnek)
    Çıkış Tarihi:
    4 Gece
    Yetişkin Sayısı:2
    Çocuk Sayısı:2
    Çocuk Tam Doğum Tarihleri: Mart 2009 Mayıs 2014
    Tercihen Aquaparklı

Tercih Edilen Bölgeler: -
    Maksimum Bütçe:4500

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gerten -- 26 Temmuz 2019; 16:59:6 >
    |
    |

10-14 ağustos için Antalya'da 3 yetişkin olarak annemleri güzel bir yere göndermek istiyorum da biraz geciktik. Aşırı pahalı olmayan nereye gidebilirler? +16 da olabilir.
    |
    |
    Sayın Yetkili,

2 yetişkin ve 1 tane 4 yaşında çocuğumuz var.

Tercihen su kaydırağı/aqua parkı tarzı fasilitesi olan alkollü içkilerin dahil olduğu bir sistemle işleyen bir tatil arıyoruz. Bütçemiz 2500-3500 civarı.

Tarihler için 19-23 veya 26-30 Ağustos (Hafta içi 4 gece) düşünüyoruz.

Teşekkürler.

Orijinalden alıntı: LeftEyeNine

Sayın Yetkili,

2 yetişkin ve 1 tane 4 yaşında çocuğumuz var.

Tercihen su kaydırağı/aqua parkı tarzı fasilitesi olan alkollü içkilerin dahil olduğu bir sistemle işleyen bir tatil arıyoruz. Bütçemiz 2500-3500 civarı.

Tarihler için 19-23 veya 26-30 Ağustos (Hafta içi 4 gece) düşünüyoruz.

Teşekkürler.
    Merhaba.
    Sevgiler.
    |
    |
    İyi akşamlar

Marmaris,Datça,Didim,Fethiye ilçelerinde

18 Eylül - 26 Eylül Arası bütçe 4.000 tl - 5.000 tl 2 aylık bebeğimizle gideceğiz o yüzden otelden çıkmadan herşey dahil konseptinde bir yer istiyoruz

Orijinalden alıntı: musiclover

İyi akşamlar

Marmaris,Datça,Didim,Fethiye ilçelerinde

18 Eylül - 26 Eylül Arası bütçe 4.000 tl - 5.000 tl 2 aylık bebeğimizle gideceğiz o yüzden otelden çıkmadan herşey dahil konseptinde bir yer istiyoruz
    Merhaba.
    Sevgiler.
    |
    |
    MErhaba 27 ağustos 31 ağustos arası 2 yetişkin 6 yaşında çocuk.
    belek tarafında (havuz aramız yok denizi severiz) alanya, okurcalar tarafında öneriniz ne olabilir acaba
    |
    |
    merhaba, 2 yetişkin 2 çocuk doğum yılları 2010 - 2015 çocukların eğlenebileceği alanya olur antalya olur şöyle eylül ayı fırsatlarından 2 sinde giriş yapacağım 5 yada 6 sında çıkacağım şekilde bi kaç yer önerebilir misiniz dh özel olarak.Hayırlı işler
    |
    |
    en önemli kriter aquapark. Antalya ve ya Muğla da.
    3500 tl bütçe.
    Eftelia ocean içinde fiyat alabilir miyim?
    |
    |

Giriş tarihi: 18.09.2019

Çıkış tarihi: 21.09.2019

Bütçe: 2500-3000

Kişi sayısı: 2

Antalya civarı (belek side bölgesi olabilir) tavsiye edebileceğiniz otel var mı?
Bey Azura
üniversite
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.