Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.551
Cevap
18
Favori
2.815.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SyNdRoMe_ -- 11 Mayıs 2006; 21:27:52 >
  • EEEee herşeyin bir bedeli vardır
  • ADONIA for iconpackager

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

ÇEK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavizaman -- 11 Mayıs 2006; 21:31:47 >
  • Grisand Glow for iconpackager

ÇEK

DOYDUK MU?????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavizaman -- 11 Mayıs 2006; 21:30:50 >

• Masaüstündeki mavi tonu adamı deli edecek cinsten eline sağlık ben çok beğendim.. gayet sade ve şık.. 42. DESK senindir sevgili @Kanye_west

hangi ikonu soruyosun örnek verirsen bildiğimiz isimleri söyleriz..

quote:

Orjinalden alıntı: KanYe_wEsT
    Evet haklısın ss yaptıktan yarım saat sonra düzeltmiştim zaten. Kısayol yaptım masaüstünü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 11 Mayıs 2006; 21:41:05 >
  • bu senin boardu bozuk halinmi :) dağıttın yine ortalığı ehehhe skinlerinde wallarından birbirinden güzeller.. seviyorum bu skin olaylarını yav.. neyse sen all güzel biboard kendine artıkta gel bianönce elinse sağlık

quote:

Orjinalden alıntı: melihozcan
    @tehnics
    yok technics ya nerde hiçbi degişim yok yarın bidaha aricam bi board 2 haftada sorunu çözülemezmi eger elimde olmazsa 2-3 gün içinde bende sertleşicem artık yada olmadı yeni board alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 11 Mayıs 2006; 21:43:22 >
  • doğru bu url ler sorun yok masaüstün seninde güzel ama ikonlarını düzenli hale getirsen daha iyi olabilir.. bunuda ilk sayfada bulabilirsin @furkan. 43.DESK senin eline sağlık...

buarada foruma mesaj atarken ufak tefek ekleyeceğin yazılar için yeni post atmayıp, mesajlarımızın sağ üzerindeki "değiştir" ile yazılı mesajlarını düzenlersen forumda gereksiz kirlilik yaratmamış oluruz..

quote:

Orjinalden alıntı: furkan_bjk_x

[url=http://img50.imageshack.us/my.php?image=furkan8mq.jpg]
    bana bu url verildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 11 Mayıs 2006; 21:51:02 >

• @blue bende böyle güzel ikon paketleri arıyodum.. iyi oldu eline sağlık :) @melihle senin maşallahınız var nazar boncuğu takıcam 2nizede gördüğümde

quote:

Orjinalden alıntı: bluetime

ADONIA for iconpackager

• Gözlerim nazaar boncuğu vazifesi görüyor zaten saol
  • bi ara hep beraber tanışma faslı yaparız arkdaşlar technics nazar boncuklarını unutma
  • iconpackager ve avedesk yükledim desktopum daha düzenli hale geldi sayılabilir
    quote:

Orjinalden alıntı: Technics

doğru bu url ler sorun yok masaüstün seninde güzel ama ikonlarını düzenli hale getirsen daha iyi olabilir.. bunuda ilk sayfada bulabilirsin @furkan. 43.DESK senin eline sağlık...

buarada foruma mesaj atarken ufak tefek ekleyeceğin yazılar için yeni post atmayıp, mesajlarımızın sağ üzerindeki "değiştir" ile yazılı mesajlarını düzenlersen forumda gereksiz kirlilik yaratmamış oluruz..

quote:

[url=http://img50.imageshack.us/my.php?image=furkan8mq.jpg]
    bana bu url verildi

sana yeni bir url versen (masaüstümü yeniledimde) onla değiştirebilirmisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SyNdRoMe_ -- 12 Mayıs 2006; 13:26:18 >

• arkadaşlar ben pod xp yükledim. ama siyah yapamıyorum bir türlü. black vista yı indirdim ama neyi nereye koycam bilmiyorum. uğraştım ama o kadar çıkamadım işin içinden. yardım pls.
  • hehhe unutmam :) @bluenun gözlerini kullanırız enolmadı :P

quote:

Orjinalden alıntı: melihozcan
    bi ara hep beraber tanışma faslı yaparız arkdaşlar technics nazar boncuklarını unutma
  • @unzaga biara bende denedim onu yapamadım açıkçası.. gayet kullanışlıydı ama yazılım

elbette @furkan sen herzaman daha iyisini yap yeterki

quote:

sana yeni bir url versen (masaüstümü yeniledimde) onla değiştirebilirmisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 12 Mayıs 2006; 18:23:13 >
  • LlumBlau for iconpackager

ÇEK
  • XPlactic for iconpackager

ÇEK
  • EFSANE Skin

CLEAR ONE
    v1.5 for WINAMP 5.2

>>ÇEK<<

>>ÖZEL VISULATION'ını ÇEK<<

>>KULLANIM KLAVUZU<<

• Media playerı için olan var mı?
  • hayr @blue bu adamlar sadece winamp çalışıyo :)

quote:

Orjinalden alıntı: bluetime

Media playerı için olan var mı?
  • Yapma yahu şu gariban media player bir el atacak yok mudur?
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.