Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (258. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.551
Cevap
18
Favori
2.815.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

indir

• Aero Windows VISTA Pack v3 [1600x1200]

indir

yaww bi ton var ama bole yeni mesaj atmak için o kadar çok bekletiyo ki site insanın içinden paylaşım yapmak gelmiyor vallahi

• InneX

indir

bundan sonrakiler dehşet güzel ama sonra vericem

örnek iconlar meselaa yaneee

• valla burdaki herkes uçmuş helal size be muhteşem şeyler bunlar herkese çok teşekkürler
  • Barış thanx dostum....
  • Arkadaşlar ben avedesk programını indirdim ama rss okuyucuyu çalıştıramadım. Haber ekliyorum ama yine böyle yarım şekilde görünüyor bunu nasıl normal hale çevirebilirim yardım edin...

• arkadaşlar bu object dock a nasıl tema yükleyeceğim bilgisayara attım ama aktif hale getiremedim nasıl olcak bu iş
  • Aşağıdaki Her İki Paketle Avedeskine Ek Özellikler Ekleyebilirsin...

Eğer AveScripter Yüklü Değilse İNDİR Add Menüsünden - Avescripter - RSS Ekleyebilirsin...

Ayrıca SysStats Yüklü Değilse Bunuda Burdan İNDİR Her İkisini Yüklersen Başka Özellikleri de Eklersin Avedesk'ine...

[SysStats Kurulumu: Dosyayı çektikten sonra Avedeskin Kurulu Olduğu Dizin:\Docklets klasörü içine çıkart ve programı tekrar başlattığında add desklet bölümünde SysStats kullanılabilir olacaktır.Ayrıca İndirdiğin Dosya İçindeki SysStats.dll Dosyasını Avedesk Ana dizinine Kopyala]

quote:

Orjinalden alıntı: HuMaN BoYs

Arkadaşlar ben avedesk programını indirdim ama rss okuyucuyu çalıştıramadım. Haber ekliyorum ama yine böyle yarım şekilde görünüyor bunu nasıl normal hale çevirebilirim yardım edin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizkadarderin -- 29 Eylül 2006; 13:48:37 >

• quote:

Orjinalden alıntı: deniz007

Barış thanx dostum....

eywallah kardeşim.sende number one
  • WB5 Vista Plus

İndir

IconPackager

İndir

• quote:

Aşağıdaki Her İki Paketle Avedeskine Ek Özellikler Ekleyebilirsin...

Eğer AveScripter Yüklü Değilse İNDİR Add Menüsünden - Avescripter - RSS Ekleyebilirsin...

Ayrıca SysStats Yüklü Değilse Bunuda Burdan İNDİR Her İkisini Yüklersen Başka Özellikleri de Eklersin Avedesk'ine...

[SysStats Kurulumu: Dosyayı çektikten sonra Avedeskin Kurulu Olduğu Dizin:\Docklets klasörü içine çıkart ve programı tekrar başlattığında add desklet bölümünde SysStats kullanılabilir olacaktır.Ayrıca İndirdiğin Dosya İçindeki SysStats.dll Dosyasını Avedesk Ana dizinine Kopyala]

Tamam hocam hepsini indirdim ama şu rss'ye nasıl haber ekleyeceğimi bulamadım. Bozuk olan rss'de shift+soltuş yapınca haber ekleme penceresi açılıyodu ama bunda bir türlü yapamadım.....

• Onuda Böyle Yapacan İşte

quote:

Orjinalden alıntı: HuMaN BoYs

Tamam hocam hepsini indirdim ama şu rss'ye nasıl haber ekleyeceğimi bulamadım. Bozuk olan rss'de shift+soltuş yapınca haber ekleme penceresi açılıyodu ama bunda bir türlü yapamadım.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizkadarderin -- 29 Eylül 2006; 14:22:13 >

• Sağol dostum yaptım sonunda çok teşekkürler

• paylasımlar ıcın cok tesekkurler arkadaslar gercekten cok yararlı bı topic olmus
  • Micah's Themes 1.0

indir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barış -- 29 Eylül 2006; 15:02:40 >
  • Çok Aradın mı?
  • nostalji yapıyoruz burada yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: barış

KanYe_wEsT arkaşım kusura kalma ama beğenmedim.açıkçası senin o resmi çektikten sonra halen o halde kalmadığına eminim masaustunun.çünki sıkılıyo insan ole durunca ve pc de bayağı kasıyor ne sistemin olursa olsun.sakın yanlış anlama genelleme yapıyorum +2-3 tane saatin masa ustunde gorunmesi bir anlam da ifade etmiyor genelde hep boyle.bence vb5 yada vtp5.5 kurulup wallpaper değiştirilip bide baba gibi objeckdock veya rocket dock bi de haberler için avedesk bence yeter de artar bile.arada eleştiride yapalım + iconları buyutup verdiğimiz icon packlarla değiştirdinmi o ohhh tadına doyum olunmaz masa ustunun

Evet zaten orda yapım aşamasındaydı gerçi Saatlere çok bakarım o yüzden bir tane daha eklemeyi düşünüyodum. Ama ilk defa böyle yaptım eskiden theme packlar felan yüklüyordum. Değişiklik olsun dedim şu andada memnunum bakalım nereye kadar değişmiyecek

Bir kaç değişiklik yaptım

• 
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.