Şimdi Ara

DH ## Sro Eski ss ## 2005/06 ## (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
3
Favori
20.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BEYLER sadece eski sro nun olduğu bir serveer var mı?? 2005/6 olabilir mesela.sadece o zmanki olaylar olsa super olurdu.var mı?

not:ko da vardıda ondan soruyorum.
  • vay bee eski sro ne güzeldi mahvettiler oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcanFaint

BEYLER sadece eski sro nun olduğu bir serveer var mı?? 2005/6 olabilir mesela.sadece o zmanki olaylar olsa super olurdu.var mı?

not:ko da vardıda ondan soruyorum.

80 cap var sanırım. zszc oyununun retro serverını araştır. joymax onaylı client
  • Silah özelliklerine bakar mısınız?

DH ## Sro Eski ss ## 2005/06 ##
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aazam

Silah özelliklerine bakar mısınız?

O SoS yazısını altta görmeyi çok özlemişim

Edit: Pardon :)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: Zena

quote:

Orijinalden alıntı: Aazam

Silah özelliklerine bakar mısınız?

O SoS yazısını altta görmeyi çok özlemişim

Edit: Pardon :)

(%) Olmadığını unutmuşum Sanki 10 yıl olmuş gibi geliyor.Oyun 2005 sonu açıldı bende 2006 ocakta başlamıştım

• fotoğrafları ve tarihlerini görünce duygulanmamak mümkün değil teşekkürler fotoları ekleyen arkadaşlara :) ve Hey gidi günler demeden geçilmez tabi.. :(
  • Orijinalden alıntı: synaX:Lecter

Troy serverı 2006 son baharı (elka'dan)

arkadaşlar bu resimdeki deathsoul neset ben oluyorum bu arada deathsoul charı artık bende degil ama
  • Ne güzel gunlerdi çok özledim oyunu ama şimdi yine başlasam aynı tadı alamam gibi geliyor.
  • Eski tadı bitti oyunun. 80 lvl cap zamanı ne güzel günlerdi...
  • Konuyu görünce hep eski günler geldi aklıma yaw :) Ne oyundu 4 sene silkroadla yatıp kalkmıştık ama eskiden daha zevkliydi :) Bende eski fotoları denkgeliş ilk msn adresimden buldum sadece bunlar vardı diğerleri mağlum formatla silindi gitti fotolar msn de yazdığına göre 2007 den :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciom92 -- 23 Nisan 2011; 13:51:12 >

•  DH ## Sro Eski ss ## 2005/06 ##

•  DH ## Sro Eski ss ## 2005/06 ##

• Vay be ne ss ler ama eski sro şimdikinden 10 kat daha zevkliydi.
  • ya fotoğrafları görünce yemin ederim ağlayasım geliyor nerde o eski günler tigerlarda kasardık giant cıkınca bütün cafe toplanırdı item çıkınca kafayı yerdik janganda pazarlarda +2 +1 silahlar arardık :) Earth Ghostlardan kaçardık :S Serverda Sun Silahı olan kral olurdu :S cold fire light force heuksal bicheon herşeyi açardık :D off off :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: carter7415

Vay be ne ss ler ama eski sro şimdikinden 10 kat daha zevkliydi.

Aynen öyleydi en azından oynarken bi zevk alıyodum.Ama sonra herşeyi gerçek paraya çevirdiklerinde hiç bi tadı tuzu kalmadı İyikide zamanında bırakmışım.Yoksa şimdi büyük ihtimal sinirden deliriyo olurdum oyuna giripte kasıcam die:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciom92

quote:

Orijinalden alıntı: carter7415

Vay be ne ss ler ama eski sro şimdikinden 10 kat daha zevkliydi.

Aynen öyleydi en azından oynarken bi zevk alıyodum.Ama sonra herşeyi gerçek paraya çevirdiklerinde hiç bi tadı tuzu kalmadı İyikide zamanında bırakmışım.Yoksa şimdi büyük ihtimal sinirden deliriyo olurdum oyuna giripte kasıcam die:(

Biz onu birakiyoruz ama o bizi birakmiyor nedense tekrar basladik oyuna Oyun şu an sadece para üstüne kurulu gerisi hikaye...

• Evet Carter zaten işin içine gerçek para girdimi zenginler alıp başını gidiyor.Bizde zar zor kasıcaz die uğraşıyoruz :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciom92

Evet Carter zaten işin içine gerçek para girdimi zenginler alıp başını gidiyor.Bizde zar zor kasıcaz die uğraşıyoruz :(

artık oynanmaz zaten bu oyun. bırakın yol yakınken . eskidendi o güzel şeyler
  • Konuyu hort :) :) Bencede insanlar eski silkroad tan çok zevk alıyorlardı şahsen bende öyle çünkü en azından eskiden char kasmak emek işi para kasmak emek işiydi kervanlar çekilirdi thiefler desen ayrı bir dert insan kervanı yatınca öyle sinir oluyordu ki ama şimdi nerde adam çok rahat lv ex ve para kasabiliyor . . .
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.