Şimdi Ara

DH Şampiyonlar Ligi 6. Sezon / Şampiyon Noel Gallagher! (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
324
Cevap
5
Favori
9.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DH Şampiyonlar Ligi 6. Sezon / Şampiyon Noel Gallagher!

Bu haftayı Looserpool'a gönüş vermiş kardeşimiz Noel kazanmıştır.

Lumisade ve Nepenthe, Boba hocamın tabiriyle "yanlış ve geç" attıkları için -10 puan ceza almışlardır ancak bu tabloya yansıtmadım. Papa genel tabloya girecektir.

Oylar içler acısıydı. İlk önce Boba bana şaka yaptı ve bazı oyları evindeki şempanzelere attırdı sandım ama maalesef yanılmışım, gerçek oylarmış. Oy atarken arkadaşlar, puanları ve grubun adını hatta şarkıları açık seçik yazalım olur mu?

Yeni hafta Blue Öyster Cult olmuştur, şarkıları Papa arkadaşımıza atalım. Gözlerinizden öpüyorum.

• Noel Gallagher kullanıcısına yanıt
    İşbirliğiniz için teşekkürler Slaven Vilson hocam.

Bu hafta arkadaşlar ceza almayacaklar. Hafta sahibinin de bu yanlışlıklarda payı oldu çünkü.

Yarışmamız hayırlı uğurlu olsun, Noel Loserpool hocam güzel bir giriş yaptı, tebrik ederim.
  • GODS OF ARENA konunun başlığına da yazılsın

Tebrikler @Noel Gallagher
  • Teşekkür ederim arkadaşlar. İlk hafta güzel bir müzik dersi vardık. Sıradaki dersimiz futbol. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONUNA loser diyen arkadaşlara ön sıralara oturmalarını tavsiye ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noel Gallagher -- 9 Eylül 2019; 19:47:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noel Gallagher

Teşekkür ederim arkadaşlar. İlk hafta güzel bir müzik dersi vardık. Sıradaki dersimiz futbol. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONUNA loser diyen arkadaşlara ön sıralara oturmalarını tavsiye ediyorum.
    Bir başka Loser takıma karşı kazanılmış CL
  • Bu takım turnuvaya finalden mi başladı? Yolda Bayern'i, Barcelona'yı yedi Liverpool. Onlar da mı loser he, onlar da mı loser?!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noel Gallagher

Bu takım turnuvaya finalden mi başladı? Yolda Bayern'i, Barcelona'yı yedi Liverpool. Onlar da mı loser he, onlar da mı loser?!
    Evet.
  • Yanlış veya geç atılmadı bilip bilmeden konuşmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nepenthe*

Yanlış veya geç atılmadı bilip bilmeden konuşmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oncelikle SW ve WC ye tesekkurler, halimden anladiklari icin. Noel'e de tebrikler!

Nepenthe ust uste yanlis; Lumisade de gec ve yanlis atti ama onemli degil. Onemli olan kabul edebilmek.

Ben de islerimi ayarlayamadim bu kadar.

Tek diyecegim sey, bir dahaki sefere ozen gostermeleri parca seciminde.
  • Bilseydim Garden Gate'i çekmezdim :/

• Daha atmayacağım zaten iyi yarışmalar size.
  • Detay

DH Şampiyonlar Ligi 6. Sezon / Şampiyon Noel Gallagher!

İlk mesaja şekilli

DH Şampiyonlar Ligi 6. Sezon / Şampiyon Noel Gallagher!

haberler güncelleniyor 2 dk içinde

• Gündem çok hareketli yine

• Psy pop getirin ordan noel abimiz şov yapçak.

Ligin fikir babası olarak hırstan uzak bi yarışma yapmak ilk amacımdı. İlk sezondan beri kız mevzusu bile yaşadık ama yarışma sonuçları pek de umrumuzda değildi. Ortaya çıkış sebebi öteki şarkı yarışmalarındaki yersiz hırs falandı. Demem o ki sakinlikten uzak toxic olcaksak yapmayalım olsun bitsin ya da keyif almayan kişileri üzmeyelim daha fazla.

• Ayrıca nickimi tabloda değiştirmeyen papayı da lanetliyorum.

• Sen gonuşma Soner!

Aldatıldım.

• oğlum haftada bir nick değiştiriyorsun yetişemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zafenate Paneia

Psy pop getirin ordan noel abimiz şov yapçak.

Ligin fikir babası olarak hırstan uzak bi yarışma yapmak ilk amacımdı. İlk sezondan beri kız mevzusu bile yaşadık ama yarışma sonuçları pek de umrumuzda değildi. Ortaya çıkış sebebi öteki şarkı yarışmalarındaki yersiz hırs falandı. Demem o ki sakinlikten uzak toxic olcaksak yapmayalım olsun bitsin ya da keyif almayan kişileri üzmeyelim daha fazla.
    Bırak bu işleri arşiv konusunu güncelledin mi?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.