Şimdi Ara

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu (1014. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.966
Cevap
128
Favori
569.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10121013101410151016
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamamdır abi 2,5 kez sıkıntı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    Oyun on numara 5 yıldız. Ben ilk başta oynanış garip geldi bıraktım. 1 ay oynamadim. Sonra bir kaptirdim. Harika oyun dedim.

Şuan beyond two souls oynuyorum. Onu daha çok sevdim. Oynamadıysan oneririm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • spacemonkey kullanıcısına yanıt
    Trophy için dikkat etmek gereken bir şey var mı peki ? Chapter sistemi var gerçi ama
  • Crash serisini bitirdim bende. Konuyla alakasız ama platin alan arkadaşları tebrik ederim. İlk oyunda defalarca kez gamepad'i kırma girişiminde bulundum. Sonra sıfır fiyatının 420 lira olduğunu görünce vaz geçtim.

İlk defa kabaca oynayıp geçtiğim üzerine düşmediğim bir oyun oldu. Saçlarım ağardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    İlk oynanış için kafanıza göre takılın. Delilleri araştırın bölümde her şeyle etkileşime girmeye çalışın ama kupalara bakmayın ağır spoiler var
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

bir oyunun ps4 de farklı vitada farklı tophy listesi olup olmadığını nasıl anlıyoruz?

bir de daha da önemlisi :) bir oyunun farklı bölgelerdeki versiyonlarından ayrı ayrı kupa kazanıp kazanamayacağımızı nasıl anlıyoruz?

bunların takibini yapan bir site vs var mı?
    playstation trophies gibi sitelerde stack varsa aynı oyundan 6 tane platin bile alabiliyorsunuz 4 tane jack and jill aldım 3.tetra escape alacağım gibi
  • agent82 kullanıcısına yanıt
    Daha once duymamistim, 6 platin alinabilen oyunlar hangileri oluyor?

Mesela TR PSN icin bazi oyunlar PS4/Vita icin ayri kupa listeli oluyor, ayni oyunun US PSN'den alinma PS4 surumu ve Japon PSN'den alinma PS4 surumu ile toplam 4 ayri platin alinabiliyor ama 6 platin alinani bilmiyordum, merak ettim
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    hocam trophy sitelerinden stackli oyunları bulmanız lazım kolay platin oyunların birçoğu bu şekilde .

stack olayı da şöyle örneğin tera escape in hem ps4 hem vitada ayrı kupa listesi var. (2 platin eder) bu oyunun Na ve asya sürümlerinde de yine ayrı kupa listeleri var 3 ayrı bölgeden toplam 6 platin alabilme imkanınız oluyor.
    Tamam onu biliyorum ama pratikte yine benim ust mesajda dedigime geliyor yani tek bir psn hesabindan maksimum 4 platin alinabiliyor boyle stack oyunlarda, ben acaba tek hesaba 6 platin alinabiliyor mu diye sormustum oyle degilmis emin olmus oldum
    vitaya girip trick var 6 tane alabiliyorsun hocam 4 değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agent82 -- 18 Ekim 2018; 9:32:7 >
    Bunu bilmiyordum, bu islemin nasil yapildigini anlatan bir link/video falan mevcutsa paylasabilir misin?
    Hem ben faydalanirim hem konuda bilmeyen baska arkadaslar varsa onlar da bilgilenmis olur.
    Buyrun. Biraz alengirli görünüyor ama yaptıkça alışıyorsun..

https://www.youtube.com/watch?v=cPUirja6Q8g

https://www.youtube.com/watch?v=1pK9fbrlWBI
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Tamam onu biliyorum ama pratikte yine benim ust mesajda dedigime geliyor yani tek bir psn hesabindan maksimum 4 platin alinabiliyor boyle stack oyunlarda, ben acaba tek hesaba 6 platin alinabiliyor mu diye sormustum oyle degilmis emin olmus oldum
    Sound Shapes tavsiye edeyim abi sana. Hunharca 6 tane platinum alırsın. :)
    Tesekkurler, videolari indirdim, musait bir anda denemesini de yapacagim
  • GOZ_35 kullanıcısına yanıt
    Onun TR PSN icin ultimate bundle surumu olacakti bende, bir ara bakayim
    jack and jill i hiçbir yerde bulamadım, nereden buldunuz?

tetra's escape misal aşağıda 6 adet farklı trophy listesi var, bu 6 tane farklı platinum alınabilir mi demek oluyor?

• renzokuken kullanıcısına yanıt
    Evet hocam 6 plat alabilirsiniz

Jack and jill linki

https://www.playstationtrophies.org/forum/jack-n-jill-dx/330085-jack-n-jill-dx-trophy-guide-roadmap.html

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Anladım süpermiş

Oyunu bulamadım ben, siz nereden indirdiniz? Pkgj de dahi yok oyun. Link varsa süper olur :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • renzokuken kullanıcısına yanıt
    jack n' jill

Böyle arat abi.
  • Platin kupa almanın bir avantajı mı var? PSN ekstra indirim mi yapıyor eve plaket mi gönderiyor? Bir oyundan 4 tane platin alayım falan diye uğraşmayı çözemediğim için benim bilmediğim bir fayda var diye düşünmeye başladım ister istemez.
  • 
Sayfa: önceki 10121013101410151016
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.