Şimdi Ara

DH PokemonDeluge Ligi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bildiğiniz gibi artık, PokemonDeluge'de live battle yapılabiliyor. Bende hem oyunu daha çok kişinin oynamasını sağlamak hem de oynayanların keyifli vakit geçirmesini sağlamak amacıyla bir mini lig düzenlemek istedim

-Lige 6 kişi katılacaktır. Lig 5 hafta sürecek ve herkes birbiriyle bir kez maç yapacaktır.
    -Her gün bir maç şeklinde 5 gün sürecektir lig.
    -5 günün sonunda en çok puanı toplayan kişi ligi şampiyon olarak tamamlayacaktır.
    -Ödül olarak çok sayıda DSGMSM ezik pokemonlar verilecektir. Ödül sponsoru olmak isteyenleri seve seve kabul ederiz

-Katılımcıların maçları mutlaka gününde tamamlaması gerekmektedir. Online süresi günlük 3-4 saatten az olan kişiler başvurmasın.
    -Lige katılmak isteyenlerin forumdan 2 kişiyi referans göstermesi gerekmektedir. Bunun amacı maçların aksamasını engellemektir.

Katılımcı Listesi
    1.OzaN (OzaN_FF)
    2.garlic-h (kinataki )
    3.catres (FreeDi3)
    4.
    5.
    6.

Başvurmak isteyenler bu formu doldurup mesaj atsınlar:

PokemonDeluge Nick:
    Günlük Online Süresi:
    Forumdan Referansları:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzaN -- 21 Ağustos 2010; 0:18:16 >

• DH Nick:garlic-h(ne kadar saçma bir soru)
    PokemonDeluge Nick:kinataki
    Günlük Online Süresi:delugede:3-4 ,forumda 3-4(Hangisini soruyorsun ki?)
    Forumdan Referansları:Eğer katılmazlarsa,Dujo,Crash,Pr0_Bjk,Warlic-catres eğer isterlerse benim referansım olabilirler.Eğer isterlerse tabi
  • Ekledim. Evet harbiden saçma bir soru. Eskiden beri böyle yapılıyor bu
    Online süresini sorarken maçı yapabileceğin zaman dilimini soruyorum.
  • Eski Günler Geldi Aklıma TT'de İlk3 ThieF ve Benimdi Puan Sistemini Değiştirdi Admin Sonrada Başka Çara Geçerken Çalıyor Diye Bir 'da Bize.

6,5 Milyon Exp'Li Poke Vardı Ludicolo'ydu Galiba.
  • online players dan bakarak 3 4 kişi denedim live battle

hep offline dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeFurkan

online players dan bakarak 3 4 kişi denedim live battle

hep offline dedi

Online players kısmında sorun vardır o zaman.

Ben arkadaşlarla birkaç batle yaptım. Sorunsuz tamamlandı
  • Ohoo daha pokemonlarımın hiç biri durmuyor benim yoksa katılırdım. Şimdi kasmaya başlasak uzun sürcek o yüzden hiç başlamayalım.
  • ben ödül sponsoruda olabilirim oyunada dahil olabilirim ama zamanlamada sıkıntı çıkacaktır herkes takılsın bence döven dövene sonra maç skorlarını birbirleri ile konuşarak buraya resim olarak koysunlar en çok kazanana ben burdan istediği efsane pokemonu yada her ne isterse veririm

bu arada Deluge'de nickim : guilty46

ama ödülleri diğer hesabımdan seçiceksiniz guilty46tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi didar46 -- 19 Ağustos 2010; 11:39:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PoKeBuRn

Ohoo daha pokemonlarımın hiç biri durmuyor benim yoksa katılırdım. Şimdi kasmaya başlasak uzun sürcek o yüzden hiç başlamayalım.

Dsg 4 efsane yakaldım dün 3-4 dakika içinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: PoKeBuRn

Ohoo daha pokemonlarımın hiç biri durmuyor benim yoksa katılırdım. Şimdi kasmaya başlasak uzun sürcek o yüzden hiç başlamayalım.

Benimde hiç durmuyordu. Ama 1 günde yakaladım az çok pokemon. Zaten iddialı değilim maksat eğlence. Takım kurarsın yani sorun olmaz Zaten 2 gün sonra falan başlayacak.

didar46: Teşekkürler ancak senin dediğin sistemde yaparsak karışıklık olacaktır. Günde ne kadar süre online olabiliyorsunuz ?
  • Live battle özelliğini aktif etmeyi unutmayın da.
  • Referans aranıyor :)
    Deluge Nick:derins

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alterfiend -- 19 Ağustos 2010; 22:09:11 >
  • DH Nick:Solda yazıyor.
    PokemonDeluge Nick:FreeDi3
    Günlük Online Süresi:15.00-02.00
    Forumdan Referansları:catres
  • quote:

Orijinalden alıntı: catres

DH Nick:Solda yazıyor.
    PokemonDeluge Nick:FreeDi3
    Günlük Online Süresi:15.00-02.00
    Forumdan Referansları:catres

Eklendin
  • tmm senin dediğin olsun ben Sponsor olmayı kabul ediyorum ayrıca yardım isteyenler bende fazladan efsane falanda var isteyenler falan varsa söyleyebilirler msn`im profilimde var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi didar46 -- 23 Ağustos 2010; 11:54:42 >
  • nick laquest
    ama bişi sorcam trainerler hala işe yarıo mu
  • ekle beni kanka
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.