Şimdi Ara

DH Özel: Dungeon Hunter 4'ü inceledik (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
2
Favori
19.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • android de nasıl bilmiyorum fakat ios kullanan arkadaşlara tavsiye etmem. evet oyun mükemmel fakat 21 levele geldim ve basit yaratıklar bile çok güçlendi. daha doğrusu canları yükseldi. tek vuruş ile aldıklarımı 10-20 vuruşla alamıyorum artık. birden bu kadar zorlanması mantıksız. anlayacağınız adamlar parayı basın diyor. bağımlılık yaratabilecek bir oyundu hatta çanta genişlemesi için 3-4 lira da alışveriş yaptım fakat fazlası verilmez. kısacası hiç başlamayın daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: tekin-71

Android kullananlar dert etmesin bence sınırsız para hilesi elbet çıkar :))

• oynamadım. açıkçası video yu bile tam olarak izlemedim. Ama kesin diablo 3 ten iyidir.
  • Beyler ios için bu oyunun hilesi var mı bilen varsa bi yazdın

• Beyler 49 levelim sonsuz savaş hiç bitmiyo mu en son 45. dalgaya geldim oyun buga girdi bilgisi olan yazabilirmi

• ruh taşlarıyla kutsal yatagan2 üretemiyorum. buglaroğaşdı oyunun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir şeye benziyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: foz54

Bence freemium olayı çok iyi çünkü:

Androidde paralı 3d-hd oyunları internetten partlar halinde indirip kurardık, uğraştırıyordu. Şimdi ise google playden rahat indiriyoruz, oyun içi satın almalar sorun değil hileler var yeteri kadar parayı-eşyayı hile ile alın, sınırsız yapmayın zevki kaçıyor :)

Aynı şeyler jbli iphonelar için de geçerli.

Hileyle oyundan zevk alanı da ilk defa görüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: JakSocket

quote:

Orijinalden alıntı: foz54

Bence freemium olayı çok iyi çünkü:

Androidde paralı 3d-hd oyunları internetten partlar halinde indirip kurardık, uğraştırıyordu. Şimdi ise google playden rahat indiriyoruz, oyun içi satın almalar sorun değil hileler var yeteri kadar parayı-eşyayı hile ile alın, sınırsız yapmayın zevki kaçıyor :)

Aynı şeyler jbli iphonelar için de geçerli.

Hileyle oyundan zevk alanı da ilk defa görüyorum.

Dostum son cümlemi okumadın galiba. Tabiiki hileyle herşeyi sınırsız yapınca oyundan zevk çıkmaz ama; bazen oyunda kazanılmayan satın alınan veya saatlerce oynayıp ancak birkaç tane alınan gems gibi şeylerden ihtiyaç kadar(satın almış gibi) hile yapınca emin ol daha çok zevki çıkıyor .
    satın almadan oyun bitirmek istersen ona ne vakit dayanır ne de batarya

• 42 lwlim markete altınla alınan itemler gelmedi kaç lwl de yeni itemler gelir

• arkadaşlar ben 37 lvl im yıldırımlı bi harita var ordan yeni bölüme kapı açılmıyor bilen varsa yardım etsin lütfen
  • Oyuna online bağlanamıyorum tekrar deneyinz diye hata veriyor ne yapmam lazım

• Para para para.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 7 Eylül 2013; 13:27:06 >
  • oyun iyi güzel ama para tuzağı. bu tarz bi oyun arayanlara dark avenger i öneririm. bunda hiç değilse para vermek zorunda değilsin.
  • Androide ücretli oyun koysan 100 dolar kazanamazsın toplam, adamlarda haklı.
  • Arkadaşlar Oyun Suana Kadar Oynadıgım Oyunlar Arasında Çok İyi Fakat Suan 41 Levelim Gecemediğim Bir Bölüm Var Yardımcı OLursanız Sevinirim.

Bölümün Fotosu Aşagıdadır.
    http://u1309.hizliresim.com/1f/t/szyuu.jpg

Burdan Yada Aşağıda Vermiş Oldugum Facebook Hesabımdan Yardımlarınızı Bekliyorum İyi Oyunlar
    https://www.facebook.com/ozancan.gulaldi.9

• Güzelmiş elinize sağlık.

• sarmadı pek beni.
  • DH Özel: DH 4'ü inceledik
  • server side calisan bir oyunda nasil hile yapilacakmis anlamadim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.