Şimdi Ara

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!! (1677. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.228
Cevap
72
Favori
4.110.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16751676167716781679
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmetozdogan06

max 200 kb resim hakkı bizm fotolar 3 er mb ne yapcaz :(:(:(:(:(:(

http://imageshack.us/
  • [simage]
     *****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!!

Uploaded with ImageShack.us[/simage]

yanlış yaptık heralde ya neyse öğrencez :D

•  *****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!!
    " data-href="http://
    ">http://

• Efekentli lastiklerin modeli ve fiyatı hakkında biraz detay verebilir misin? 1-2 ay içerisinde bizim de yenilememiz lazım ancak aklıma yatan keseme yatmıyor arada kaldım.
  • uğur usta nasıl yükledin fotoyu anlatabilirmnisin??
  • quote:

uğur usta nasıl yükledin fotoyu anlatabilirmnisin??

Verdigim siteden resimin link'ini yapıp http://img541.imageshack.us/i/cimg0126b.jpg

[simage]Buraya yapıştırıyorsun[/simage]
  • tşk ettim saol ustam
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrejet

quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

quote:

Orijinalden alıntı: H100_06_52

Servis 270 tl diyor.Yanlış bakıldı diye tahmin ediyorum.

Benim kafamdan geöen max 50 tl.Bu yüzden kullanmayan arkadaşlar olabılır onlar bana stabılırler.

Aksesuarcıdan temin edelebilir demişsiniz ama internette arıyorum ama hiç biryerde yok.Bu ürünün Parça numarasını bilen var mı

50 tl 2. el değil 3-4 el hatta hasarlı bile bulamazsınız

forddan herşey belenir bana küçük bi aux kablosu için 570lira artı kdv çıkarmıştı.

SİZ bagaj örtüsününü yoksa portatif fileyimi diyorsunuz. Biz fileyi kullanmıyoruz ama Peder satmayı düşünmez...

Şundan arıyorum hocam ben

ankara kızılcahamamdan buda
    http://img689.imageshack.us/img689/8511/cimg0147y.jpg

bizim connect
  • Ankaraya dönerken cama taş çarptı çatlak yok ama camın üstünü biçmiş gibi bi görünüm söz konusu ufak bi leke şeklinde gözüküyo çare varmıdır acaba yoksa baştan aşşağı cam mı değişcek
  • quote:

Komple cam değişiyor...
    Kaskonuzda sınırsız cam değişimi yoksa kaskonuzun bitmesine 1 ay kala gidin anlaşmalı camcıya camı kırsın(küçük cam hasarları kaskoya girmiyor) yerine yeni camı taksın ücretsiz rahatsız ediyorsa sizi

• cama çarptığı yerden yavaş yavaş tüm cama çizikler yayılır. eğer değiştirmeyecekseniz gidin bi camcıya orayı yuvarlak içine alsın en azından cizikler dağılmaz.
  • arkadaşlar geldim evime yarım saat önce gelirken sıfırladım ortalama yakıtı , 4 kişi + çanta taze yayla meyveleri sebzeleri falan yükledim 5.2 lt yaktı ama rampa aşağı yollar bol bol
  • quote:

Orijinalden alıntı: connectgücü

arkadaşlar geldim evime yarım saat önce gelirken sıfırladım ortalama yakıtı , 4 kişi + çanta taze yayla meyveleri sebzeleri falan yükledim 5.2 lt yaktı ama rampa aşağı yollar bol bol

az yakmış ne güzel bizimki 7,8 lerde aldı başını gitti birde 120 km hızdan sonra aracı kontrol etmek bayağı güçleşiyor bu sizdede varmı arkadaşlar acaba plus paketteki esp sisteminin olmayışının etkisi varmıdır????

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: connectgücü

arkadaşlar geldim evime yarım saat önce gelirken sıfırladım ortalama yakıtı , 4 kişi + çanta taze yayla meyveleri sebzeleri falan yükledim 5.2 lt yaktı ama rampa aşağı yollar bol bol

az yakmış ne güzel bizimki 7,8 lerde aldı başını gitti birde 120 km hızdan sonra aracı kontrol etmek bayağı güçleşiyor bu sizdede varmı arkadaşlar acaba plus paketteki esp sisteminin olmayışının etkisi varmıdır????

arabaya alışkın olmadığınız için size oyle gelmiş olabilir .. bundan öncede 2003 connectim vardı 6.5 sene kullanmıştım onuda .. Haliyle ESP yoktu , olmamasına rağmen ben kontrol zorluğu çekmemiştim

• Ben 160.170 lerde bayağı bir kullandım ankara izmir arasında.kontrol konusunda bir sıkıntı yok.Fakat rüzgara dikkat etmek lazım o hızla büyük araçların yanından geçerken ya da rüzgarın çok ça estiği boğaz gibi yerlerde rüzgarı hissediyorsunuz ve araç sallayıp bir yöne doğru yayılıyormus gibi oluyor. panikleyip o hızla frene yüklenip bi de direksiyonla uğraşırsaniz kötü olabilir.Her zaman derim bu araçlarda 150 km geçilmemeli
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emrejet

quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

quote:

Servis 270 tl diyor.Yanlış bakıldı diye tahmin ediyorum.

Benim kafamdan geöen max 50 tl.Bu yüzden kullanmayan arkadaşlar olabılır onlar bana stabılırler.

Aksesuarcıdan temin edelebilir demişsiniz ama internette arıyorum ama hiç biryerde yok.Bu ürünün Parça numarasını bilen var mı

50 tl 2. el değil 3-4 el hatta hasarlı bile bulamazsınız

forddan herşey belenir bana küçük bi aux kablosu için 570lira artı kdv çıkarmıştı.

SİZ bagaj örtüsününü yoksa portatif fileyimi diyorsunuz. Biz fileyi kullanmıyoruz ama Peder satmayı düşünmez...

Şundan arıyorum hocam ben

Merhaba,

Diğer arkadaşların yazdıklarına, özellikle Uğur'a katılıyorum. Araçta bulunan orijinal ekipmanı kimsenin satacağını düşünmüyorum, benim aracımda da var, bagaj hacmini çok kısıtladığı için kullanmıyorum, ama bir iki sefer üzerine naylon torba falan koydum, hemen sarktı. Dolayısı ile çok kaliteli bir parça değil, sizin için elzem değilse, ne sıfırını ne de ikinci elini tavsiye etmiyorum.

AUX çıkışı belli bir noktaya kadar aracın içinde bekliyor, sadece ucunu takıyorlar serviste. Redmilk Mehmet Abi'den bu işi nasıl başardığını öğrenebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 16751676167716781679
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.