Şimdi Ara

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!! (1163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
48.228
Cevap
72
Favori
4.110.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11611162116311641165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2003 ford connect ... ( çin ticarisiyle takas olur)
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugurkamil

Lukunku Benım Xenon hakkında yayınladıgm bilgileri okudunmu?

http://forum.donanimhaber.com/m_13258753/mpage_386/key_//tm.htm#28625224

Okudum okumasına da; xenonların yapısı, faydaları ve kevin derecelerinin manası haricinde bir şey bulamadım, "xenon nedir" sorusunun cevabı var, bu konuda emeğine sağlık, teşekkür ederim. Daha ne bekliyorsun diyebilirsin de; ben zaten onları hem biliyorum hem de internetten zaten bulabiliyorum. Ancak herkesin sıklıkla dile getirdiği aydınlatma yaparken sürücü için gerekli yerleri aydınlatma ile ilgili yazıyı bulamadım. Gerek DH forumlarında, gerekse internetteki diğer forumlarda belirtilen "karşıdan gelen sürücüyü rahatsız etmeme" konusuyla ilgili yapılan çalışmalar da yok mesela, senin yazdığın yazıda. Zaten xenon far, hala yaygınlaşmıyor ve de trafikte hala sarı ışıklı araçları daha çok görüyorsak biraz bunun da etkisi var diye düşünüyorum.

Ha ne olmalı, belki şu andaki far dizaynları xenon ampullere uygun olarak üretilmediği için sorun oluşturuyor ve far üreticilerinin bu konuda biraz daha geliştirme yapmalarını beklememiz gerekiyor. Optik xenonların verdiği faydayı, halojen far yapısına uygun xenonların verdiği henüz görülmedi, verdiğini söyleyenler de tekraflı bakıyorlar, ya ürünlerini satmak için, ya da karşıdan gelen insanları düşünmeden yazılan mesajlar onlar, biraz da teknolojik ilerlemeyle alakalı herhalde. O yüzden, dediğim gibi emeğine teşekkür ettiğim halde, henüz tatmin olmadım; ki onun cevabı da henüz mevcut değil herhalde... Beklemeye devam yani...

Bir de; zaten xenon'ların yaygınlaşmasıyla "karşıdan geleni rahatsız etme" meselesi de yeniden hortladı. Halbuki sarı ışık veren ampullerde biz bu konuyu çoktan geride bırakmıştık.

• Lukunku Senın aracın aynısı benım bi arkadaşta var ve bütün aksesuarlarıda takılı halde bikaç aksesuar eksikti gecen gördügümde onlarıda taktırmıştı İlk fırsaata aracın resimini cekerim Sadesimi yoksa aksesuarlısımı daha güzel diye ozman daha kolay karşılaştırma yapılır... ama daha öncede dedigm gibi siyah Glx' lere nikelaj yakışmıyor...
  • quote:

Lukunku Senın aracın aynısı benım bi arkadaşta var ve bütün aksesuarlarıda takılı halde bikaç aksesuar eksikti gecen gördügümde onlarıda taktırmıştı İlk fırsaata aracın resimini cekerim Sadesimi yoksa aksesuarlısımı daha güzel diye ozman daha kolay karşılaştırma yapılır... ama daha öncede dedigm gibi siyah Glx' lere nikelaj yakışmıyor...

Sadece nikelaj değil, hiç bir aksesuar yakışmıyor

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!!

öyle değil mi ama?

• değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lukunku

quote:

Okudum okumasına da; xenonların yapısı, faydaları ve kevin derecelerinin manası haricinde bir şey bulamadım, "xenon nedir" sorusunun cevabı var, bu konuda emeğine sağlık, teşekkür ederim. Daha ne bekliyorsun diyebilirsin de; ben zaten onları hem biliyorum hem de internetten zaten bulabiliyorum. Ancak herkesin sıklıkla dile getirdiği aydınlatma yaparken sürücü için gerekli yerleri aydınlatma ile ilgili yazıyı bulamadım. Gerek DH forumlarında, gerekse internetteki diğer forumlarda belirtilen "karşıdan gelen sürücüyü rahatsız etmeme" konusuyla ilgili yapılan çalışmalar da yok mesela, senin yazdığın yazıda. Zaten xenon far, hala yaygınlaşmıyor ve de trafikte hala sarı ışıklı araçları daha çok görüyorsak biraz bunun da etkisi var diye düşünüyorum.

Ha ne olmalı, belki şu andaki far dizaynları xenon ampullere uygun olarak üretilmediği için sorun oluşturuyor ve far üreticilerinin bu konuda biraz daha geliştirme yapmalarını beklememiz gerekiyor. Optik xenonların verdiği faydayı, halojen far yapısına uygun xenonların verdiği henüz görülmedi, verdiğini söyleyenler de tekraflı bakıyorlar, ya ürünlerini satmak için, ya da karşıdan gelen insanları düşünmeden yazılan mesajlar onlar, biraz da teknolojik ilerlemeyle alakalı herhalde. O yüzden, dediğim gibi emeğine teşekkür ettiğim halde, henüz tatmin olmadım; ki onun cevabı da henüz mevcut değil herhalde... Beklemeye devam yani...

Bir de; zaten xenon'ların yaygınlaşmasıyla "karşıdan geleni rahatsız etme" meselesi de yeniden hortladı. Halbuki sarı ışık veren ampullerde biz bu konuyu çoktan geride bırakmıştık.

Tam olarak neyi merak ediyorsun xenon'ler hakkında orasını tam anlamadım...

Oturdugum sitede starex var Farları yeşile yakın bi renkte yanıyor sinir oluyorum. karşındakını boşver önünde olan aracı bile rahatsız ediyor....

• quote:

Orjinalden alıntı: connectgücü

değil

Sana göre...

Bana göre ise
    />

hem sen neden yaptırmadın o zaman kendi arabana???

• araba connect ise ne gerek var süse

• uğur merhaba;

eski ticari taxi lerde dama diye tabir etiğimiz kare figürler vardır.daha doğrusu eski chevrolerde daha iyi dururdu.bu figürlerden alıntı yapıp bizim connectlere uygulaya bilirmisin.

özellikle Lukunku'nun aracına photo shoplarsan daha sevinirimaracı sade ya daha iyi gider diye düşünüyorum
  • quote:

quote:

Lukunku Senın aracın aynısı benım bi arkadaşta var ve bütün aksesuarlarıda takılı halde bikaç aksesuar eksikti gecen gördügümde onlarıda taktırmıştı İlk fırsaata aracın resimini cekerim Sadesimi yoksa aksesuarlısımı daha güzel diye ozman daha kolay karşılaştırma yapılır... ama daha öncede dedigm gibi siyah Glx' lere nikelaj yakışmıyor...

Sadece nikelaj değil, hiç bir aksesuar yakışmıyor

öyle değil mi ama?

Bencede degil.. uygun aksesuarları taktınmı güzel duruyor bence... spoiler, yan basabak ve gibi bazı yakışan aksesuarlar var bence

• quote:

Orjinalden alıntı: akmenx

uğur merhaba;

eski ticari taxi lerde dama diye tabir etiğimiz kare figürler vardır.daha doğrusu eski chevrolerde daha iyi dururdu.bu figürlerden alıntı yapıp bizim connectlere uygulaya bilirmisin.

özellikle Lukunku'nun aracına photo shoplarsan daha sevinirimaracı sade ya daha iyi gider diye düşünüyorum

nere uyguliycam onu peki?? aracın yan kısımınami?? Biizm burda bazıları ön camın üst kısmını öyle yapıyor

• quote:

quote:

quote:

Tam olarak neyi merak ediyorsun xenon'ler hakkında orasını tam anlamadım...

Oturdugum sitede starex var Farları yeşile yakın bi renkte yanıyor sinir oluyorum. karşındakını boşver önünde olan aracı bile rahatsız ediyor....

"Xenon taktırmamak için ipe un serme" olarak değerlendirebilirsin.

Fakat eskiden beri hep söyledim hani bir kaç sayfa önce fotoğrafını da koymuştum ya; öyle bir sistemi birisi çıksa dese ki; "evet böyle bir sistemi ben yaptım, 200 TL'ye de satıyorum" , emin ol gider o saat taktırırım. Ama şu andaki satılanlar için;
    />

• quote:

Orjinalden alıntı: _emre_ connect

araba connect ise ne gerek var süse

/>
    />
    />

• quote:

quote:

uğur merhaba;

nere uyguliycam onu peki?? aracın yan kısımınami?? Biizm burda bazıları ön camın üst kısmını öyle yapıyor

/>
    Amman sakın...
    />
    />
    Git akmenx'in arabasını yap. Hem kirli zaten, onunkisi için farketmez...
    />

• Buda eski aracım... Abi kardeş duruyorlar yan yana nikelajsız

Yenisinde aslında hiç aksesuar olmiycaktı ama bayideki dikkatsizlik yüzünden oldu işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurkamil -- 2 Mart 2009; 22:14:28 >
  • yanlar ve arkaya.kapıkolları sevyesinde
    quote:

quote:

uğur merhaba;

• Birazdan cıkıcam. abimin işi var nette yarın akşam bi aksilik cıkmazsa uygun bi araca yaparım
    Lukunku'nun aracı siyah ona yakışmaz bence çok sırıtır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurkamil -- 2 Mart 2009; 22:18:53 >
  • tamam.tşk.

Lukunku
    quote:

Birazdan cıkıcam. abimin işi var nette yarın akşam bi aksilik cıkmazsa uygun bi araca yaparım
    Lukunku'nun aracı siyah ona yakışmaz bence çok sırıtır

• Siz siz olun, Google'a girdiğiniz zaman sakın arama çubuğuna;

"ford connect teyp kilitlendi napmalıyım"

"ford connect glx km'de ne kadar yakar"

"toyota teybim kilitlendi teybinin güvenlik kodu istiyor. kod"

"Ford Tourneo Connect 110 GLX nasıl bir araç"

"connect le partner tepenin farkı"

"ford 2009 glx hakkında düşünceler"

"fort transit 2007 nin elektrik şema katalogu com tr"

"fort transitin katalog bilgileri com"

"ısofix kaça takılır"

"arabamızın tekerleği patladığında yapılması gerekenler"

gibi şeyler yazmayın olur mu? Burada okuyunca böyle garip kaçıyor işte...
  • arkadaşlar onceki sayfalarda sordum kimse cevap yazmadı connectle kaldırıma cıktım.on tamponun altındaki uzun plastik pacalıgı yerinden cıktı .on tamponun altındaki ek parcayı nerden bulabilirim fiyatı hakında bilgisi olan varsa bi cevap yazarsan sevinirim.yada link bilen varsa .herkese kazasız belasız suruşler
  • 
Sayfa: önceki 11611162116311641165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.