Şimdi Ara

DH Mimarlar ve Mimar Adayları Odası(İmza Eklendi) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
582
Cevap
16
Favori
43.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni üye geliyor sen eklemiyorsun kaydırak çok ayıp.

Bu arada bize kurul kararıyla bütünlemeler geri geldi, geçme notu da 50'ye düşürüldu Şimdi rahat rahat bırakabilir hocalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Illustrious -- 19 Ocak 2009; 20:29:18 >

• Güzel olmuş
  • güzel olmuş
    bağlamı neydi acaba projenin ?
    konusu amacı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: TRaMbLeN

güzel olmuş
    bağlamı neydi acaba projenin ?
    konusu amacı ?

yarı açık oturma alanları ile birlikte büfe tasarımı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WalterWhite00 -- 22 Ocak 2009; 3:13:55 >
  • YA şey bende lise1 e gidiyorum ama mimar olmak istiyorum kısmetse ekonomi üniversitesinde şöle burslu falan bizim evimizede cok yakın hani bi aday gibi olaraktan sizin imzanınzı kullanabilirmiyim yani benide eklermisiniz yoksa yaşım mı tutmuyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: MC.ARSONIST.JR

YA şey bende lise1 e gidiyorum ama mimar olmak istiyorum kısmetse ekonomi üniversitesinde şöle burslu falan bizim evimizede cok yakın hani bi aday gibi olaraktan sizin imzanınzı kullanabilirmiyim yani benide eklermisiniz yoksa yaşım mı tutmuyo

mimar olunca ekleyelim kardeşim,başarılar
  • arkadaşalar buraya da üye olup bi daha girmedim ama temel tasarımdan kaldığım ve onu tekrar aldığım için pek paylaşacak bir şeyim de yoktu.gerçi sürekli forumdayım (özellikle oto bölümü) tabi pasif olarak. şu fotoğraflarla forumu canlandırma fikri güzel en yakın zamanda bende çalışmalarımı çekip yollamaya çalışırım.hepinize iyi geceler
  • Nasılsınız arkadaşlar? Okul başladı mı, bütünlemelere kalan var mı, bütünlemeden de kalan var mı? Nasıl gidiyo iyi dinlendiniz mi? Azcık hareketlensin konu
  • quote:

Orjinalden alıntı: GebereJackson

Nasılsınız arkadaşlar? Okul başladı mı, bütünlemelere kalan var mı, bütünlemeden de kalan var mı? Nasıl gidiyo iyi dinlendiniz mi? Azcık hareketlensin konu

herkese selam tekrardan.kalan dersim yok mutluyum
    proje 2 konumuz belli oldu , 2+1 , 80 metrekare müstakil konut,haftasonu evi gibi bişey .. en çok zorlayan proje hocasına düştüm,bedevi şansı işte..
    bi de bu dönem bina bilgisi diye bi ders var , ondan korkmaya başladım

• Merhaba arkadaslar ben bi konu hakkında bilgilerinizi almak istiyorum

ben su anda maltepe unvde hazırlık okuyorum bolumum halkla ilişkiler ama ben özel yetenek sınavıyla iç mimarlıga girmek istiyorum özel uni oldugu için daha kolaydır gibi şeyler duydum bi kac sorum var

* Çok Buyuk Bir Yetenegim Yok Kursunu Baslıyacagım basarılı olurmuyum

* barajı gecmem gerekiyor galiba hangi bölümden gecmem gerekiyor ( baraj kalkacakmıs diyede birşey duydum dogrulugu varmı )

sizde bildiklerinizi eklerseniz sevinirim

Teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: K.AYDIN

Merhaba arkadaslar ben bi konu hakkında bilgilerinizi almak istiyorum

ben su anda maltepe unvde hazırlık okuyorum bolumum halkla ilişkiler ama ben özel yetenek sınavıyla iç mimarlıga girmek istiyorum özel uni oldugu için daha kolaydır gibi şeyler duydum bi kac sorum var

* Çok Buyuk Bir Yetenegim Yok Kursunu Baslıyacagım basarılı olurmuyum

* barajı gecmem gerekiyor galiba hangi bölümden gecmem gerekiyor ( baraj kalkacakmıs diyede birşey duydum dogrulugu varmı )

sizde bildiklerinizi eklerseniz sevinirim

Teşekkürler

Ben de maltepe ünv'deyim mimarlıkta, iç mimarlıktan tanıdıklarım var ve özel yetenek sınavı marmaraya, mimar sinana göre kolaymış söylediklerine göre. Kursa gidersen iyi bi çalışmayla en az yarı burs alabilirsin benim düşüncem. Yalnız şunu da söylemek lazım, marmaranın mimarsinanın sınavları zordur gerçekten, bu onlara göre kolay onu da belirteyim.

Yetenek sınavlarına girmek için de 1. bölümden herhangi bir puan türünden barajı geçmen gerekir diye biliyorum.

Bu forumdan mchll ve temh@ ya sorarsan sana daha sağlıklı bilgi verebilirler. Bu arkadaşlar burslular şu anda iç mimarlık 2. sınıftalar, diğer sanatlar bölümündeki karakalem konusunda çizimlerini görmen lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Illustrious -- 27 Şubat 2009; 22:56:33 >

• bu dönem neler yapıyosunuz arkadaşlar , valla ben yan gelip yatıyorum 1.5 aydır, iyi gitmiyo bu dönem
  • quote:

Orjinalden alıntı: KayTheRock

bu dönem neler yapıyosunuz arkadaşlar , valla ben yan gelip yatıyorum 1.5 aydır, iyi gitmiyo bu dönem

bu dönem konut üzerine çalışıyorum eğimli arazi yamaçta yüksekten deniz manzaralı
    ama sen gibiyim daha hızlanamadım ve diğer derslerimde yoğun
    son 3 ay sayıyorum sabır çeke çeke hoş 3 ay sonra herşey güllük gülistanlık olmayacak ama ben rahatlayacam ve gelecek yıllarda ki projelerime bol bol bol bol vaktim olacak

herkese yeni dönemde başarılar
  • Uzaklaştırma aldık okuldan huzursuzuz
  • final dönemi başladı herkese kolaylıklar
  • mühendislik ilk başlar çok boş mimarlık hayvani derecede dolu ikisinin ortası bişey olmalı nioghsdflhşş uykum geldi yatıcam
  • 2004 anadolu mimarlık mezunuyum...bürom Kastamonu'da...tavsiyem serbest elinizi geliştirin,güzel güzel eskizler yapınve tasarım,yapı vs dergileri takip edin...çok faydasını görürsünüz...genç arkadaşlar,hepinize başarılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plateau -- 25 Mayıs 2009; 20:52:10 >
  • @plateau teşekkürler tavsiyelerin için.

Bizim haftaya başlıyor finaller tırsmıyorum desem yalan olur... 2 de proje teslimi var biri maketli full rapido..
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.