Şimdi Ara

*** DH MERCEDES-BENZ YILDIZ KULÜBÜ ( İMZA EKLENDİ RESİMLERLE 111 ÜYE) ***2017*** (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
589
Cevap
9
Favori
149.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2004 VANEO 1.7 CDI 136 BG CHİP TUNİNGLİ+FAR ALTI LED+XENON 8000K

HASTA BİR MERCEDESCİYİM W124 KASA HAYRANIYIM ESKİ ARCIMIZDA 1989 300D İDİ
  • Bari fotografları koymasaydın Bir Mercedese bu yapılırmı... Geçmiş olsun..
  • Geçmiş olsun
  • geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bianconera -- 13 Mayıs 2009; 0:07:12 >
  • Arkadaşlar Mercedes sahipleri olarak bu kadar az olamayız.Muhtemelen DH kapsamında birçok Mercedes sahibi vardır ve eminiki yıldızlarımız gibi kullanıcılarıda asildir.Onlara bu başlığı tanıtabilmek için imzalarımıza logo çalışması yapmak lazım.Ben anlasam logo tasarımından filan ben yapıcam da anlamıyorum malesef.O logoları kendi imzalarımıza koyarsak daha çok Mercedes sahibini haberdar edeceğimize inanıyorum.
    İyi forumlar
  • Kaza yapan arkadaşa da çok geçmiş olsun.Çok yazık olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: ulashh1907

Arkadaşlar Mercedes sahipleri olarak bu kadar az olamayız.Muhtemelen DH kapsamında birçok Mercedes sahibi vardır ve eminiki yıldızlarımız gibi kullanıcılarıda asildir.Onlara bu başlığı tanıtabilmek için imzalarımıza logo çalışması yapmak lazım.Ben anlasam logo tasarımından filan ben yapıcam da anlamıyorum malesef.O logoları kendi imzalarımıza koyarsak daha çok Mercedes sahibini haberdar edeceğimize inanıyorum.
    İyi forumlar

Aynen arkadaşım kesinlikle sayı olarak bu kadar olmayacagımız bariz DH'de.İmza logo çalışmasını yapabilecek bir arkadaş çıkarsa güzel olur.
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bianconera -- 5 Mayıs 2009; 0:37:53 >
  • güncel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bianconera -- 13 Mayıs 2009; 0:10:39 >
  • GEÇMİŞ OLSUN KARDEŞİM OLMUŞ ARTIK OLMUŞLA ÖLECEĞE ÇARE YOK DERLER ÖNEMLİ OLAN SANA BİŞEY OLMAMIŞ .
  • VALLAHİ ARKADAŞLAR BEN KENDİ AÇTIĞIM KONULARA MUTLAKA YAZIYORUM AMA TAKIMA TALEP ÇOK AZ BUNA BİR ÇARE BULMAMIZ LAZIM MERCEDES E GÖNÜL VERMİŞ MERCEDES SAHİPLERİNİ HABERDAR ETMEK GEREK . HERKESE SAYGILAR.
  • 2008 model,C220 CDI....Antalyadan umut uysal...Foto eklenmiyor dosya büyük diyor...kolay gelsin...
  • Birde birşey sorayım,aracı Antalya hastalyada 30000 bakımın sokucam.Her ne kadar kulanıma bağlı desenizde,balataların değişmesi olucak mı acaba??Yeni C serisi malum 400 Tork var,frenleri yiyoruz gibi geliyor çabucak...Bilgisi olan veya yeni C kullanıcıları yardımcı olusa sevinirim...
  • Sizde Antalyadanmışsınız sanırsam...Merak ettim nerde oldu bu kaza??Tahminim Lara'dan havaalanı yoluna çıkan eski yol mu??
  • SOn soru:)))Yeni E serisini çok beğendim...ACAba 2.el c220 2008 model,yarı deri koltuk dışında full araç,30000 de ve de kazasız...Ne kadar eder şu anda bilgsi olan varsa sevinirim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: umutuysal

SOn soru:)))Yeni E serisini çok beğendim...ACAba 2.el c220 2008 model,yarı deri koltuk dışında full araç,30000 de ve de kazasız...Ne kadar eder şu anda bilgsi olan varsa sevinirim...

45-50 bin euro arasında değişiyor fiyatlar.
  • Arkadaşlar bence bizim hala imza için bir logomuz yok o yüzden konumuz ilgi görmüyor.Daha öncede yazdığmgibi arkadaşlarımızdan biri logo çalışması yaparsa biz de imzalara koyarsak çok daha tanınabilir olacağız.
  • Çalışmayı yapabilen biri olursa güzel olur.Ben anlamıyorum bu işlerden
  • gslmiş bize de gelicek yakında mayıs sonunda
  • Buda benim 1989 w 126 500 sel im.

*** DH MERCEDES-BENZ YILDIZ KULÜBÜ ( İMZA EKLENDİ RESİMLERLE 111 ÜYE) ***2017***

*** DH MERCEDES-BENZ YILDIZ KULÜBÜ ( İMZA EKLENDİ RESİMLERLE 111 ÜYE) ***2017***

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.