Şimdi Ara

◄DH MAC KULÜBÜ| Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel► (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.440
Cevap
64
Favori
169.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yav neredeyse kaç aydır bu apple topic'inin müdavimi oldum. en cahil apple düşmanlarına karşı ne savaşlar verdim ama gel gör ki nedense bu kısmı atlamışım. :) ayıp etmişim yahu :)

109 - Oxiabit - Apple MacBook White 2.2 GHZ, 4 GB ram, 144 MB Intel X3100, 120 GB hdd + Wireless Mighty Mouse
  • Bir tane de macbookpro aldım 13" 2,26ghz, elimde hazırda olan 7200turlu 320gb harddiski de taktım nefis oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: tas7035

Bir tane de macbookpro aldım 13" 2,26ghz, elimde hazırda olan 7200turlu 320gb harddiski de taktım nefis oldu

Allah aşkına şu bilgisayara mac promu demiş 2,26 ghz işlemci internet cafelere bile koymazlar bunu nedir yaa.Yazık günah yaa adamlar nasıl insanların beynini yıkamış.Çift çekirde 2 gb ddr2 667 mhz ram koyar en az 3000 liradan satar milletde alır gerçekten çok komik ve yazık...
  • Neler diyorsun arkadaşım? Galiba senin dünyanda sadece masaüstü bilgisayarlar var?
  • Merhaba,
    MacBook 2 Ghz intel Core 2 Duo,1 ram,120 gb hdd,siyah
  • 2x2,5 GHz G5, 4GB RAM, 2TB HDD OSX 10.5.8 ayrıca bugün yarın bir de macbook pro 17" alacağım 2.8GHz, 500GB HDD, 4GB RAM böyle birşey
  • ELRUHA - iMac 20 inch Intel Core 2 Duo 2.66 GHz 2GB 1067 MHz DDR3

bir kac gundur kullaniyorum ve simdiden PC ile gecen kayip yillarima aciyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turquito -- 3 Aralık 2009; 0:11:36 >
  • tüm Mac severlere merhabalar..

dün gece itibariyle a.b.d.' den satın alınma Mac Book Pro'ma kavuşmuş bulunuyorum.

bu güzel gruba dahil olmaktan çok memnunum..
    paylaşım ve dostluk dolu günler dileğimle...

115 - Emre Demirer - Apple Macbook Pro Aluminum Unibody - 13" - 2.53 Cpu - 4 Gb (2x2) Ram - 250Gb Hdd
  • su an elime gecen yeni macbook promdan yaziyorum =)
    116 - Can Durucan - Apple macbook pro aluminum unibody - 15" - 2.66 ghz 4 gb ram 9400m+9600gt 320gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c_d_c -- 16 Aralık 2009; 19:51:47 >
  • Arkadaşlar ben buranın en yeni üyesiyim belkide. Şu an üye oldum.

Ben de yeni bir Macbook pro kullanıcısıyım. Gerçekten şu ana kadar pc li yıllarıma yazık olmuş. Benim kullandığım bilgisayar donanımı şu özelliklerde;

Model Name: MacBook Pro
    Model Identifier: MacBookPro5,5
    Processor Name: Intel Core 2 Duo
    Processor Speed: 2,26 GHz
    Number Of Processors: 1
    Total Number Of Cores: 2
    Memory: 2 GB
  • Benide eleyebilirsiniz

MacBook Pro 15.4 C2D 2.53 ghz 4 Gb ram HDD 250 Gb
  • Arkadaşlar,

Ben yeni bir macbook pro 13" kullanıcısıyım. Lütfen yardım edin. Delete tuşu hangisi ve shift delete fonksiyonu için ne yapmam lazım????
  • Bugünden itibaren bende bir MBP sahibiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isenguler

Arkadaşlar,

Ben yeni bir macbook pro 13" kullanıcısıyım. Lütfen yardım edin. Delete tuşu hangisi ve shift delete fonksiyonu için ne yapmam lazım????

Hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dozdoz -- 27 Aralık 2009; 0:15:13 >

• ustalar benide ekleyiverin...
    yaklaşık bir senedir macbook pro kullanıyorum

MacbookPro Unibody 15.4" 2.53Ghz - 4GB Ram - 256mb 9400M - 512mb 9600M - 500Gb 7200rpm HDD - SnowLeopard 10.6.2
  • Macbook Pro 13` Unibody/2.53GHZ/4GB DDR3/250GB/9400M

Ilk macbookum ve yeni aldm. Alisana kadar birde xp kurdum. VMware Fusion programi ile mac os acikken birde xp acabiliorum. Cihazda fazla yavaslama olmuyor ama ESC nin oldugu ac girisi kismi ve F1-2-3 tuslarinin biraz ustu olan bolge asiri isiniyor. Sadece arka planda xp calistirdim diye... Sadece mac os acikken bir kac tool+music+safari acikken (cihazi zorlayacak mac osa uygun prog bulamadim daha) cihazda neredeyse hic isinma yok. Xp acikkenki isi durumu normalmidir?
  • Normaldir, orada işlemci bulunuyor, yüksek performans gerektiren işlemlerde ısınması olağandır.
  • Windows lar kendi başlarına bile çalışırken işlemciyi gereksiz yoruyorlar. ekonomik kullanamıyorlar. birde mac os + XP beraber olunca durum normal oluyor.
  • su arkadas listeyi yenilese daha iyi olcak sanki =)
  • MAcbook pro 13" 2.26 Ghz, 2mb ram aldım.

Outlook pst dosyalarını nasıl açacağım OSx ile. Bunda orjinal mail programı var ve ben onunla çalışıyorum. Ayrıca Microsoft office de aldım. Onda Entorouge adlı (outlook muadili) program var ama pst dosyalrını nasıl açacağım bulamadım. Yardım lütfen.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.