Şimdi Ara

DH Kayıtlı Telefon Numarası Değiştirme (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
482
Cevap
2
Favori
20.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Ayarlar>profil ayarlarım kısmında en üstte çıkmıyor mu hocam ?

Alıntıları Göster
    Şimdi Bilgisayar tarayıcısından girip bakınca buldum değiştirdim hocam teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylönen

Şimdi Bilgisayar tarayıcısından girip bakınca buldum değiştirdim hocam teşekkürler.

Alıntıları Göster

Rica ederim iyi forumlar

• Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar ,bende numaramı değiştirmek istiyorum,gerekli açıklamayı desteğe yazdım ilgilenirseniz memnun olurum.Saygilar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hooper113

Hocam selamlar ,bende numaramı değiştirmek istiyorum,gerekli açıklamayı desteğe yazdım ilgilenirseniz memnun olurum.Saygilar..

Selamlar, destekten dönüş almışsınız takıldığınız bir yer olursa yazın bakalım.

Tamam hallettim çok teşekkür ederim.

Üstad selamlar, bu üyelik için yardım edermisiniz ben masaüstü versiyondan girdiğim halde bende GSM ile ilgili hiçbir şey yok. Profil ayarlarım kısmında gsm ibaresi olsa gerisini ben hallerin ama GSM ile ilgili hic bir bölüm bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berlin007 -- 12 Kasım 2019; 13:16:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berlin007

Üstad selamlar, bu üyelik için yardım edermisiniz ben masaüstü versiyondan girdiğim halde bende GSM ile ilgili hiçbir şey yok. Profil ayarlarım kısmında gsm ibaresi olsa gerisini ben hallerin ama GSM ile ilgili hic bir bölüm bulamadım.

profil ayarlarından tek bir sefer yapılabiliyor sanırım. Destek açmanız gerekmekte. Form açıp şuan sistemde kayıtlı olan numaranızı yazarsanız yardımcı olalım.

• quote:

profil ayarlarından tek bir sefer yapılabiliyor sanırım. Destek açmanız gerekmekte. Form açıp şuan sistemde kayıtlı olan numaranızı yazarsanız yardımcı olalım.

Alıntıları Göster
    Desteğe yazdım ama halen geri dönüş yapan olmadı, siz el atarsanız memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berlin007 -- 13 Kasım 2019; 3:37:5 >
  • berlin007 kullanıcısına yanıt

@berlin007 Destekten dönüş yaptım size, oradan cevap yazdığınızda bir de pm atarsanız ilgileniriz hemen.

Hocam kafayı yiyecem vallahi, yeni numaramı girdim telefonuma mesaj kod geldi kodu gerekli yere girdim tamamlandı tam üyelik oldu ama ne hikmetse ikinci el bölümünde ilan veremiyorum, telefon numaramın son 4 hanesini istiyor oraya son 4 haneyi giriyorum telefon numarası uyuşmazlığı diye uyarı çıkıyor. Anlamadım gitti ? 3 gündür sorunu çözemedim.

merhaba, haksız yere verilen bir uyarı sorunum var, yardımcı olur musunuz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam kafayı yiyecem vallahi, yeni numaramı girdim telefonuma mesaj kod geldi kodu gerekli yere girdim tamamlandı tam üyelik oldu ama ne hikmetse ikinci el bölümünde ilan veremiyorum, telefon numaramın son 4 hanesini istiyor oraya son 4 haneyi giriyorum telefon numarası uyuşmazlığı diye uyarı çıkıyor. Anlamadım gitti ? 3 gündür sorunu çözemedim.

Selamlar, forum desteğe girdiğiniz son 4 haneyi yazar mısınız hocam bi bakalım eşleşmiyor mu acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: abdusaum

merhaba, haksız yere verilen bir uyarı sorunum var, yardımcı olur musunuz ?

Forum desteğe, form oluşturursanız daha doğru olur hocam. Sizin için süreci hızlandırmaya çalışırım.

• quote:

Selamlar, forum desteğe girdiğiniz son 4 haneyi yazar mısınız hocam bi bakalım eşleşmiyor mu acaba ?

Alıntıları Göster
    ....
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

....

Alıntıları Göster

aman hocam naptın. 

• Bir sıkıntı yok eşleşmesi lazım. Kontrol edelim. @hooper113

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Bir sıkıntı yok eşleşmesi lazım. Kontrol edelim. @hooper113

Hocam sana ne kadar teşekkür etsem az, tamam pm den yazdığın şeyi yaptım oldu sorunum çözüldü.. Çok teşekkür ederim,ayrıca yukarda dalgınlığıma gelip kayıtlı numaramı yazdığımda hemen müdahale ettiğin için ayrıca teşekkür ederim.

• quote:

Hocam sana ne kadar teşekkür etsem az, tamam pm den yazdığın şeyi yaptım oldu sorunum çözüldü.. Çok teşekkür ederim,ayrıca yukarda dalgınlığıma gelip kayıtlı numaramı yazdığımda hemen müdahale ettiğin için ayrıca teşekkür ederim.

Alıntıları Göster

Rica ederim ne demek, sorun çözüldüyse ne mutlu, iyi forumlar. 

• Bende desteğe bir telefon no güncelleme mesajı attım 2. el ilanı açmam gerekli oldu yardımcı olurmusunuz ? @Jeolog.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaea -- 15 Kasım 2019; 20:40:40 >
    oluşturdum bakmıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.