Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

<<

38.965
Cevap
71
Favori
2.894.895
Tıklama
Giriş
    1237 Mesaj
    Buralar önceden dutluktu! sonra kamyon ağırlık-lı bir yol oldu..Sonra biraz maliyetlerden kamyonculuk ve kara taşımacılığı monotonluğa dönüşürken belki zamansızlık gibi nedenlerle sayfa da boş kaldı.
    Artık Fma M-Tuğra tartışma zamanı.. :)

F max Avrupa pazarında çok iddalı...ispanya ve portekiz hedef pazarlar... Tuğra benim kafamda soru işareti , sesi sedası haberi ve reklam fazla yok , fiyatı da tartışılır... Hayırlısı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    asan70 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tuğra, ordu için tank taşyıcı hazırlaması, imal edilmesi sebebiyle sarktı, BMC 600 veya BMC Tuğra 600.
    fakat bu sebebin yanında BMC askeri araca odaklanmış durumda.Ama artık Tuğra satışları beş onlardan 100 lere çıkmalı.
    |
    |
    TruckTörMinator kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Aynen öyle üstad , sözkonusu vatan ise gerisi tefferuat...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Sedefci

Yaaa değil mi, birisi ne de güzel kandırmıştı herkesi, 40 yaşındayım demişti de 10-15 yaşında bir çocuk çıkmıştı milletin karşısına. Güzel denen muhabbetlerin, eski sohbetlerin hepsi de yalanmış, hepsi de kandırmacaymış. Sadece burayı değil wowturkeyi bile kandırmış.

Hadi burdan bir tane nazım çıktı, peki o çocuk ne oldu acaba, bmc pro alabildi mi bari? :)

Hey Allahım ya, hatırladıkça hala gülüyorum.

Alıntıları Göster
    Yine çıkmış bu oraya.

Sen yaşı falan boşver, 10 yıl önce ortamdaki dönen muhabbetlerin güzelliğine odaklan.Sanırsın Jet Fadıl gibi vurgun yaptık da kaçtık.

İçinde bir yara varsa bana ulaş, kapatayım ben o yarayı. Kaç yıldan beri unutamamışsın, belli bir yaran var.
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
SEO
Bey Azura
Masal
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
instagram takipçi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.