Şimdi Ara

>> 13 YAŞINDA ! (1949. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38.993
Cevap
71
Favori
2.987.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19461947194819491950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sedefci

Yaaa değil mi, birisi ne de güzel kandırmıştı herkesi, 40 yaşındayım demişti de 10-15 yaşında bir çocuk çıkmıştı milletin karşısına. Güzel denen muhabbetlerin, eski sohbetlerin hepsi de yalanmış, hepsi de kandırmacaymış. Sadece burayı değil wowturkeyi bile kandırmış.

Hadi burdan bir tane nazım çıktı, peki o çocuk ne oldu acaba, bmc pro alabildi mi bari? :)

Hey Allahım ya, hatırladıkça hala gülüyorum.

Alıntıları Göster
    Yine çıkmış bu oraya.

Sen yaşı falan boşver, 10 yıl önce ortamdaki dönen muhabbetlerin güzelliğine odaklan.Sanırsın Jet Fadıl gibi vurgun yaptık da kaçtık.

İçinde bir yara varsa bana ulaş, kapatayım ben o yarayı. Kaç yıldan beri unutamamışsın, belli bir yaran var.
  • Hayırlı Cuma lar... Hayırlı işler🚛

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar dostlar, her şeye rağmen buradayız, eski günlere güzel bir geri dönüş oluyor buraları okumak.

Herkese selamlar

• En güçlü BMC Tuğra çekiciler Milli savunma Bakanlığı na teslim edildi.72 adet aracın hepsi 620 beygire sahip.
    Motor ise Cummins.
    BMC 600 8x8 TTAR olarak adı geçen aracın yerlilik oranı Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına göre % 50. Mercedes Benz Actros 1842 ve 3242 ise % 30.20 ile 31.90 oranındalar!
  • asan70 kullanıcısına yanıt
    Araçlar güzel ve bir o kadar ürkütücü duruyor. Bravo BMC

• Tuğra'nın ilk tasarımdan dönüp bu hale gelmesi iyi olmuş..
  • Hostese bakmıyorum , Tuğrayı inceliyorum. Hannover Fuarı 2018

• BMC'nin bir süre piyasadan silinmesi ve tekrar Tuğra gibi PRO'nun az gelişmişi bir araç çıkartması sonucu F-Max aldı yürüdü.
    BMC, bence devlet ihalelerine gözü koydu ve bu saatten sonra yandaş firma olmanın kaymağını yiyecek ve iç piyasaya çok odaklanmayacaklar.
  • F maxx ı iç mekandan inceleyemedim çünkü fuarda sadece iki araç ile yer aldılar. Hafta sonuna denk geldiği fuar çok yoğundu ve f maxx a ilgi çok yüksekti. Bmc içi pro serisine göre biraz daha kamyon/ çekiçi havası yansıtıyordu, sadece kullanılan plastik biraz basit gibi , hafif tırnakla üzerinden gecsen ciziliyordu. Bmc pro 827 grubu devam yürütelim

• İnstagram hesabım.

• Benim canlı görme fırsatım olmadı kabin içerisini lakin O imdat freninin yeri olmuş mu hiç yani internetten izlediğim kadar gördüm kabin içerisini fena değil güzel duruyordu lakin imdat her şeyi bozmuş umarım seri üretime geçmeden önce ufak tefek oynama olmuştur yeri değişmiştir.yüksek kabin modelinin iç kısmı

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 🇺🇸🚚

• Selam arkadaşlar Bayramınız kutlu olsun. Uzun zaman sonra ilk mesajım Ceran Nakliyatın 5 adet aldığı MAN TGX 18.510 Full paket araçlarından bir tanesinin fotolarını sizlerle

• isikalp İ kullanıcısına yanıt

Mutlu Bayram lar.... Resim icin tsk....kamyon güzel ama rengi ( bence ) olmamis...tek renk her daim en güzeli...

Kara Tasimacilar Grubu 5 degil , 15 yasinda.... Haydi cikin deliklerinizden , canlandiralim eskisi gibi...

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E75606366

Mutlu Bayram lar.... Resim icin tsk....kamyon güzel ama rengi ( bence ) olmamis...tek renk her daim en güzeli...

Kara Tasimacilar Grubu 5 degil , 15 yasinda.... Haydi cikin deliklerinizden , canlandiralim eskisi gibi...

Güncelleyelim.  

• günaydınlar

sınır kapıları çok yoğun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi truckerdriver -- 14 Eylül 2021; 8:0:20 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19461947194819491950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.