Şimdi Ara

>> 13 YAŞINDA ! (1859. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.992
Cevap
71
Favori
2.988.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18571858185918601861
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aslında bende çeki istiyorum işin gerçeği bu , fakat şirket olduğum için en az üç tır almak şartının olduğunu söylediler. Tır tabiki daha avantajlı olur. Haklısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marina1453

aslında bende çeki istiyorum işin gerçeği bu , fakat şirket olduğum için en az üç tır almak şartının olduğunu söylediler. Tır tabiki daha avantajlı olur. Haklısın.

Nakliye Şirketi Açarsanız Doğru Öyle bi şart Vardı 75 Ton Ama Bi lojistik Şirketiniz Yok Trabzonda Halde Tanıdıklarım Var 2 Tane 10,60 Tırları Var Gayette İYi çalışıyorlar 3 Filan Gerekmez sizin İşe
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reiss5050

quote:

aslında bende çeki istiyorum işin gerçeği bu , fakat şirket olduğum için en az üç tır almak şartının olduğunu söylediler. Tır tabiki daha avantajlı olur. Haklısın.

Nakliye Şirketi Açarsanız Doğru Öyle bi şart Vardı 75 Ton Ama Bi lojistik Şirketiniz Yok Trabzonda Halde Tanıdıklarım Var 2 Tane 10,60 Tırları Var Gayette İYi çalışıyorlar 3 Filan Gerekmez sizin İşe

Cevabın için çok teşekkür ederim ben 13.60 tenteli dorse çalıştırmak istiyorum. bu engelmidir bana ve şirket olduğum için neler yapmam gerekiyor nakliye yapabilmem için ? hangi k belgesi onun dışında bir belge alınması gerekiyormu , çalıştırılacak şöför arkadaşımızın nasıl belgelere ve özelliklere sahip olması gerekir ? Saygılar
  • reis 50 50 nin dediği gibi trabzon halinde keleşler tarım ürünlerinin 2 tane tırı var şirket adına kayıtlı ama şirketin ortaklarının birinin adına k1 belgesi şirket adına değil yani sende aynı şekil yap şirket adına k1 belgesi alma kendi adına al 25 ton tonaj istesin
  • Fokoşu TRABZON beğenmedi :D
    [simage][/simage]http://www.hizliresimyukle.com/31f[simage][/simage]
    Yıkandıktan sonra kırmızı kova
    [simage][/simage]http://www.hizliresimyukle.com/31Z[simage][/simage]
  • quote:

Orijinalden alıntı: CivelekJetUfuK

reis 50 50 nin dediği gibi trabzon halinde keleşler tarım ürünlerinin 2 tane tırı var şirket adına kayıtlı ama şirketin ortaklarının birinin adına k1 belgesi şirket adına değil yani sende aynı şekil yap şirket adına k1 belgesi alma kendi adına al 25 ton tonaj istesin

Aynen Keleşlerin tırları Demiştim Bende :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Reiss5050

quote:

Cevabın için çok teşekkür ederim ben 13.60 tenteli dorse çalıştırmak istiyorum. bu engelmidir bana ve şirket olduğum için neler yapmam gerekiyor nakliye yapabilmem için ? hangi k belgesi onun dışında bir belge alınması gerekiyormu , çalıştırılacak şöför arkadaşımızın nasıl belgelere ve özelliklere sahip olması gerekir ? Saygılar

Valla 13,60'la Çalışmak İstiyosunuz ama Kış Aylarında Ahşap Dorsenin yada Kasanın daha iyi Olduğunu biliyorsunuzdur. Sanki 10,60 Patates işi için daha uygundur Sac kapak Var Bizde Patates için yükü Kırk Naz'la Alıyoruz Donma ihtimali daha yüksek ahşap dorseye göre
  • sebze türü işlerde çalışacak tırların ahşap kapak olmasında yarar var biz kullanıyoruz ve 10 60 dorse patates ve soğan için çok ideal reis 50 50 ye katılıyorum
  • Haklısınız bunu inceliyecegim. Sagolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ongun_44Şeker Piliç iflas mı etti?
    Bizim burdan hala hergün şeker piliç tırı geçiyor. Acaba hala birkaç şehre devam ediyorlar mı? Yoksa bizim burdan geçenler
    başka yük buldu onu mu taşıyor?
    Not: Bugün geçen Volvoydu. Sanırsam FM serisi alçak kabinli bir araçtı.

İflas gösterildi daha doğrusu...

Daha düne kadar kar eden bir şirketti fakat benim düşünceme göre kardeşlerin arasındaki çekişmeden dolayı şirket haybeye kapanıyor.

Yoksa mal varlıkları gayet iyi.

Olan işçiye oluyor.

Senin gördüğün araç da muhtemelen bayi aracı olabilir.
    Bir dahakine plakaya dikkat edersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pxcnsRy

İşten çıkanda çok , fakat BANVİT direk ŞEKER PİLİÇ'in herşeyini satın aldı , geri alım yapılacak bence.

Sadece dedikodudan ibaret onlar.

BANVİT'le görüştüler ama anlaşamayıp görüşmeyi kestiler.

Zaten BANVİT'in teknolojisi ŞEKER PİLİÇ'ten çok önde. ŞEKER'i alıp da ne yapacak ?

Ha şöyle bir düşüncesi olabilirdi; ŞEKER'i alıp bir rekabetçisinin önünü kesebilirdi ama şu an zaten BANVİT, TÜRKİYE'de piliç piyasasının lideri. ŞEKER'in üzerine binmeye pek de ihtiyacı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

quote:

İşten çıkanda çok , fakat BANVİT direk ŞEKER PİLİÇ'in herşeyini satın aldı , geri alım yapılacak bence.

Zaten BANVİT'in teknolojisi ŞEKER PİLİÇ'ten çok önde. ŞEKER'i alıp da ne yapacak ?

Ha şöyle bir düşüncesi olabilirdi; ŞEKER'i alıp bir rekabetçisinin önünü kesebilirdi ama şu an zaten BANVİT, TÜRKİYE'de piliç piyasasının lideri. ŞEKER'in üzerine binmeye pek de ihtiyacı yok.

Aynen abi dedigin gibi bunlar oyun ve daha baslangic bunlar isci aglarken agalar yine guluyor cogu sirket batiyosa vurgun buyuk demek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

quote:

Aynen abi dedigin gibi bunlar oyun ve daha baslangic bunlar isci aglarken agalar yine guluyor cogu sirket batiyosa vurgun buyuk demek

• >>  13 YAŞINDA !
  • >>  13 YAŞINDA !
  • >>  13 YAŞINDA !
  • >>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !
  • Herkese merhaba.Bugun ford showroomuna ugradim.Agir vasitayla ilgilenen arkadasla bayagi muhabbet ettik.Aracin sadece bir fotografini cekebildim:

[simage]
    >>  13 YAŞINDA !
    [/simage]

Genel olarak oldukca iddialilar.Yeni araclari da avrupa standartlarinda bence.Motoru mukemmel olmasa da iveconun 450 motorunun yazilimlanmis hali ve is gorur..Kredi olanaklari sayesinde kiytirik 1838le bile pazarda 2. olduklarina gore satis olarak uzmez bence.Fiyat olarak 70.000€ fiyat verdiler baz versiyonuna.Otomatik vites farki 3400€,retarder farkini sormadim.(Renault volvonun l-shiftine bile 1000€ fark isterken zf sanzimana bu kadar istemeleri garibime gitti)

Ayrica adamlar isterseniz size 1 hafta boyunca ucretsiz arabayi veriyorlar,deniyorsunuz.Bu da ne kadar iddiali olduklarinin birgostergesi bence.

Ama bana sorarsaniz alinmaz.Biz renaultlari siki bir pazarlikla 73.000€ya almistik.

Birinde volvo motoru var,birinde iveco motoru.Bu ikisinden tabii ki volvo secilir.Zaten 460 bg olduguna bakmayin,torku 2100nm.Aman aman bir tork degil yani.

Herkese iyi geceler arkadaslar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atom239 -- 2 Mart 2013; 22:40:35 >
  • S.a Ağalar Bu Aralar Biraz Yoğunum Okulun yanında danışmanlık Şirketinde İşe Girdim Fazla giremiyorum Foruma Ölümlü yada sakatlanmalı Kazalardan Avrupa ve Türkiye Ortaklığında Tazminat alıyoruz son 6-7 Yılda Olan kazalardan Ölümle veya Sakatlanmayla Sonuçlanmışsa bu Sekilde bi uygulamadan dolayı Tazminat alıyoruz Poliçe Değerine göre Tutanaktaki Kusur Dağılımına göre Sakatlanma Sonucu Özür Puanına Göre Tespit edilen Bi Tazminat. Akılnda bulunsun Herkesin Çıkan paradan %20'sini Danışmanlık şirketi Alıyor Dosya masrafı Ve Kendi Payları Olarak Malum Bizim Sektörümüzde De Kaza Çok Oluyor Böyle bi işe giriştik Muhattabınız ben oluyorum güvencenizde Ben Olcam Haliyle Herkese Kazasız Belasız Günler :)
  • http://www.youtube.com/watch?v=Ad3MBdWbq8w

ACIMIZ ÇOK DERİN ÇOK BÜYÜK ELVEDA USTA başka söz bulamıyorum
  • 
Sayfa: önceki 18571858185918601861
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.