Şimdi Ara

DH KAFKASYA SEVDALILARI [295 KAFKASYALI] 15.YIL Forumun En Uzun Soluklu Konusu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
829
Cevap
14
Favori
61.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

DH KAFKASYA SEVDALILARI [295 KAFKASYALI] 15.YIL Forumun En Uzun Soluklu Konusu

(En Son Oy Tarihi: 7.5.2023)
Giriş
  • Baba tarafı çerkez.. Eklersen sevinirim
  • Baba tarafında çerkeslik varmış ama yakın tarihte mi bilemeyecem..
    Çünki Sivaslıyız ama sarışınız baba tarafı komple.
  • [right][image]https://store.donanimhaber.com/ad/ad/9e/adad9ea461f2be888058e394fa143fc7.gif[/image][/right][color=green][b][i][font="Trebuchet MS"][right]DH KAFKAS ÇERKES KÖKENLİLER CEMİYETİ[/right][/font][/i][/color][url=http://forum.donanimhaber.com/m_27671855/mpage_1/key_//tm.htm#27671855_][font="Trebuchet MS"][i][right]Şerefsizce yaşamaktansa şerefimle ölürüm[/right][/i][/font][/url][/b]

DH KAFKAS ÇERKES KÖKENLİLER CEMİYETİ
    Şerefsizce yaşamaktansa şerefimle ölürüm

Benim kullanacağım imza bu şekilde olucak, isteyen bunuda kullanabilir...

• Yaz beni çerkesim..Bugün folklor kursu vardı ekibin başkanı oldum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hypocrites

[right][image]https://store.donanimhaber.com/ad/ad/9e/adad9ea461f2be888058e394fa143fc7.gif[/image][/right][color=green][b][i][font="Trebuchet MS"][right]DH KAFKAS ÇERKES KÖKENLİLER CEMİYETİ[/right][/font][/i][/color][url=http://forum.donanimhaber.com/m_27671855/mpage_1/key_//tm.htm#27671855_][font="Trebuchet MS"][i][right]Şerefsizce yaşamaktansa şerefimle ölürüm[/right][/i][/font][/url][/b]

/>
    DH KAFKAS ÇERKES KÖKENLİLER CEMİYETİ
    Şerefsizce yaşamaktansa şerefimle ölürüm

Benim kullanacağım imza bu şekilde olucak, isteyen bunuda kullanabilir...

eyvallah hacım güzel olmuş

bende ilk mesaja bu şekilde ekliyorum

• ekle kardeşim
  • Cerkez deyilim ama bende Kafkas kokenliyim ve aylem Kafkas gocunden gelmisler Turkiyeye, Ruslar surmus.

Azerbaycandan.
  • eklenmiştir
    Arkadaşlar mesajı güncellemeyi unutmayalım
  • Karapapak'ım Kardeşim.. Gurcistan Borçalı --> Ardahan Çıldır

Ekle Kardeşim..
  • eklermisin benide
  • quote:

Orjinalden alıntı: Attila-HUN

Cerkez deyilim ama bende Kafkas kokenliyim ve aylem Kafkas gocunden gelmisler Turkiyeye, Ruslar surmus.

Azerbaycandan.

Ekledim kardeş1861 sürgünü sadece çerkesleri değil orada yaşayan pek çok halkı derinden etkilemiştir.Bu grup sadece çerkesleri değil kafkas kökenli tüm kardeşlerimizi biraraya getirme amacındadır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BauglirXul

Karapapak'ım Kardeşim.. Gurcistan Borçalı --> Ardahan Çıldır

Ekle Kardeşim..

Eklendi
  • Benim asil yurdumdan bir resim.

Balakan, Azerbaycanin kuzeyinde. Buda haritasi:

Buda resmi, karsinizda Balakan. Alazani akarsuyu ve arkaplanda Buyuk KAFKAS sira daglari:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shinigamii -- 9 Kasım 2008; 0:15:06 >

• quote:

Orjinalden alıntı: diabrek

quote:

Orjinalden alıntı: Attila-HUN

Cerkez deyilim ama bende Kafkas kokenliyim ve aylem Kafkas gocunden gelmisler Turkiyeye, Ruslar surmus.

Azerbaycandan.

Ekledim kardeş1861 sürgünü sadece çerkesleri değil orada yaşayan pek çok halkı derinden etkilemiştir.Bu grup sadece çerkesleri değil kafkas kökenli tüm kardeşlerimizi biraraya getirme amacındadır.

Eyvallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shinigamii -- 9 Kasım 2008; 0:18:45 >

• kardeş biz çerkez değil lazız sorun olur mu
  • Arkadaşlar,elimizdeki Kafkas resimlerini paylaşarak arşiv oluşturalım.Benden şimdilik bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diabrek -- 9 Kasım 2008; 0:39:57 >

• quote:

Orjinalden alıntı: hashus1099

kardeş biz çerkez değil lazız sorun olur mu

Niye sorun olsun,hoşgeldiniz
  • Bir Azerinin hazirladigi guzel bir video.

Caucasian power:

• DH KAFKASYA SEVDALILARI [295 KAFKASYALI] 15.YIL Forumun En Uzun Soluklu Konusu

• güncel
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.