Şimdi Ara

<<<DH HYUNDAİ ERA TAKIMI>>> (2026. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43.493
Cevap
95
Favori
1.681.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20242025202620272028
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: engin_er_26

quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Hüseyin abi aveo yokmuydu sende

onu muzoya ev almak için sattım sonra pali aldım onu sattım clio aldım şimdide clio gidici

bu arada Necati hocaya bir soru active plus ile acyuel plus arasında ne fark var hangisi daha donanımlı

Ooo ben çok geride kalmışım
    Bende fark yok i20 ile yola devam

• quote:

quote:

onu muzoya ev almak için sattım sonra pali aldım onu sattım clio aldım şimdide clio gidici

bu arada Necati hocaya bir soru active plus ile acyuel plus arasında ne fark var hangisi daha donanımlı

Abi aynı ama Actual Plus alma.
    Linea'nın piyasada en çok tutulan modeli fulleri dahil Active Plus'tır.
    Çok çabuk satılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Passenger -- 27 Ocak 2016; 22:54:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Passenger

quote:

quote:

Abi aynı ama Actual Plus alma.
    Linea'nın piyasada en çok tutulan modeli fulleri dahil Avtive Plus'tır.
    Çok çabuk satılır.

tmm hocam

Serkan ben bu kez linea alıp ama az km li temzi bir şey alıp uzun süre kullanmak istiyorum tabi Allah yardımcımız olursa

• Bu arada Serkan, 10 kuruş indirim aldık, iki günde geri 11 kuruş bindirim yedik, anlamadım bu işten...

Bizim Turkuaz'da ne kadara indi almıyorum bayadır ama....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Passenger -- 27 Ocak 2016; 22:56:37 >

• Fiatcılar siziii...
    Size birer tane Egea alalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfzb67 -- 27 Ocak 2016; 23:00:37 >
  • Araç temiz duruyor ağabey vallahi.
    Km de çok az maşallah. Bir görüş, yakın sana da...
    Bu arada 70 hp yazmış ama yanlış olmuş, bilgin olsun.

Linea'larda 70 hp'lik hiç kullanılmadı.
    2012 ye kadar 90 hp, 2012 sonrası 95 hp...
  • bu arada pejo 301 allure ve citroen c-elysee excutive hakkında ne düşünürsünüz. alınır mı yoksa linea daha mı iyidir.
  • quote:

Bu arada Serkan, 10 kuruş indirim aldık, iki günde geri 11 kuruş bindirim yedik, anlamadım bu işten...

Bizim Turkuaz'da ne kadara indi almıyorum bayadır ama....

Aynen hocam dünya piyasasında indiği gibi bizdede indeysi petrol 2.5tl düşmesi lazımdı ama vergiler işte...
    Ben petrotürkden alıyorum gerçi teco oldu ben devam ediyorum indirimli almaya en son 26 aralıkta almışım hala çeyrek depo var

• quote:

bu arada pejo 301 allure ve citroen c-elysee excutive hakkında ne düşünürsünüz. alınır mı yoksa linea daha mı iyidir.

citroen c-elysee pek tutmadıda abi peugeot 301 baya tuttu bence fena değil düşünülebilir
  • quote:

Fiatcılar siziii...

Benim gözüm kısmetse Kia Cee'd 1.6 CRDI Premium'da Serkan.... İkinci el 69-70 kağıt vallahi ama araçta yok yok ki....
    Hele 2015 son çeyrek ve 2016 modellerde direksiyon ve koltuk ısıtma bile gelmiş ki, değerini iyi anlarız sen, ben bunun....

Daha almama çok 2018 Eylül'e kadar sıkıntım var da, 2018 Eylül'de 2016 model bir Cee'd buz gibi kaçar.

• quote:

quote:

Fiatcılar siziii...

Benim gözüm kısmetse Kia Cee'd 1.6 CRDI Premium'da Serkan.... İkinci el 69-70 kağıt vallahi ama araçta yok yok ki....
    Hele 2015 son çeyrek ve 2016 modellerde direksiyon ve koltuk ısıtma bile gelmiş ki, değerini iyi anlarız sen, ben bunun....

Daha almama çok 2018 Eylül'e kadar sıkıntım var da, 2018 Eylül'de 2016 model bir Cee'd buz gibi kaçar.

Hyundai&Kia bu ara donanımı dolduruyor araçlara Tusconda ağzına kadar dolu alt donanımda bile yok yok
    Valla bende isterim i30 cw ceed cw ama biraz yüksek sürüş pozisyonu ve aydınlık geniş iç hacim için mpv aklımda baya yer etmiş durumda.
    Bende seneye belki alabilirim kısmet bakalım...

• quote:

quote:

bu arada pejo 301 allure ve citroen c-elysee excutive hakkında ne düşünürsünüz. alınır mı yoksa linea daha mı iyidir.

citroen c-elysee pek tutmadıda abi peugeot 301 baya tuttu bence fena değil düşünülebilir

evet bende 301 ilk düşündüğüm citroene sıcak bakmıyorum. gerçi ikiside aynı dizaynda araçlar sadece markası değişik o kadar. birde dış görünüm değişik.

Necati hocam kia ceed bizde düşündük ama parmaklar kısa geliyor maalesef yoksa kaçmaz yani

• quote:

Araç temiz duruyor ağabey vallahi.
    Km de çok az maşallah. Bir görüş, yakın sana da...
    Bu arada 70 hp yazmış ama yanlış olmuş, bilgin olsun.

Linea'larda 70 hp'lik hiç kullanılmadı.
    2012 ye kadar 90 hp, 2012 sonrası 95 hp...

hocam 70kw yazıyorsa ruhsatta onu yazmıştır 70 kw 90-95 beygire denk geliyor sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 27 Ocak 2016; 23:14:35 >
  • Valla 2009da 2010da c sınıfı araçlar için 35-40bin tl ler konuşulurken şimdi 70-80bin tl ler konuşuluyor. 2010da 80bine full dizel suv alınıyordu
  • e Murat hoca nerelerde valla ilk günden kayış attı çınlatın kulağını biraz da gelsin
  • quote:

Valla 2009da 2010da c sınıfı araçlar için 35-40bin tl ler konuşulurken şimdi 70-80bin tl ler konuşuluyor. 2010da 80bine full dizel suv alınıyordu

Aynen öyle Serkan....
    Düşünsene 2 yaşındaki C segmenti dizel otomatik bir araca 70 kağıt vereceksin. Abooo
  • quote:

quote:

Valla 2009da 2010da c sınıfı araçlar için 35-40bin tl ler konuşulurken şimdi 70-80bin tl ler konuşuluyor. 2010da 80bine full dizel suv alınıyordu

Aynen öyle Serkan....
    Düşünsene 2 yaşındaki C segmenti dizel otomatik bir araca 70 kağıt vereceksin. Abooo

Maaşlarda 2 katına çıksaydı sorun yoktu
    Ama maaşlar yerinde sayıyor herşey artıyor ben 17 aydır zam alacağım hala alacağım

• Murat hocam, erken devrilmiş olabilir bu gece...
  • Donanıma bakın ama gençlik.... Yok böyle bir şey yahu....

• 
Sayfa: önceki 20242025202620272028
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.