Şimdi Ara

DH Ford Cargo'cular Grubu (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
2
Favori
132.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GlobaLife

quote:

Orijinalden alıntı: GingerMan

quote:

Orijinalden alıntı: asan70

Yeni Cargo öncekinin makyajlanmış hali gibi görünüyor kamuflajlı fotoğraflara göre.
    http://otorama.blogspot.com/2012/08/otosandan-ford-cargo-1846.html
    Ancak 460 beygiri içinde saklayan yeni Cargo 1846T Türkiye ile Brezilya da üretilecek..
    Otomatik şanzıman standart olarak yer alıyor!

motor Iveco imiş...

bu durumda, Ford üst segment müşteriye mi ulaşmaya çalışacak, anlam veremedim..!?

Bana göre yurtdışı çalışacak araba yapmışlar.Benimde anlam veremediğim bir şey var, dediğinize göre Ford'un motoru Iveco olmuş, Bmc'nin yeni aracının ise kabini Iveco'dan alıntı.Iveco ise yeni çıkardığı Hi-Way Iveco Stralis ile yılın kamyonu seçildi..

Her taşın altından İveco çıkıyor...
    .İveco artık Türkiye de üretilmiyor ama işbirlikleri ile var.

• beyler lütfen acill yardım...önemli ford 2540 römorklumu daha iyi.13,6 tırmı daha iyi acilll cevap lütfen
  • arkadaşlar acilllllllllllllllllllllllllll mi acillllllllllllllllll bir konu
    FORD 2540 ROMÖRKLUMU DAHA İYİDİR. YOKSA 13,6 TIRMI DAHA ÇOK GETİRİ YAPAR İŞ BULUR YARDIMMMMMMMMMMM LÜTFENNNNNN
  • Lokum gibi Mübarek
     DH Ford Cargo'cular Grubu
  • quote:

Orijinalden alıntı: parasal_35

beyler lütfen acill yardım...önemli ford 2540 römorklumu daha iyi.13,6 tırmı daha iyi acilll cevap lütfen

Eğer piyasaya çalışacaksanız tır. Ama römorku araç için bir firmada sabit işiniz varsa o da kazanır. Fakat piyasa işine römorklu pek gitmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tır işi en mantıkısı.çünkü bir şirkette çalışıyorsan ve römorklu kamyon daha işe yararsa 2 kere düşün.çünkü şirketin arkası güçlü değilse her an batma tehlikesiyle karşı karşıyadır.römorklu kamyonla piyasada pek bi yük bulmazsın.ama tırla sebze yükü bile taşırsın.hesabını ona göre yap ki başın ağrımasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cargo 3227 hakkında bilgi edinmek istiyorum diğer scania askam mercedes hino pro man gibi birçok araçta çalıştım şuan pro 827 ve as 32260 var ikisiylede yerine göre çalışıyorum ama ford grubundan herhangi biriyle hiç çalışmak nasip olmadı çalışan ve bilgi sahibi olan arkadaşlardan motoru yürürü defransiyel ve yakıtı hakkında bilgi edinmek istiyorum saygılarımla.
  • OrduluGençKaptaN O kullanıcısına yanıt
    Hocam Pro 827 ve askam 32260 ın yakıt tüketimi ne kadar?
    Bu arada cargo hakkında bilgim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ongun_44 -- 15 Mart 2014; 21:13:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ongun_44 kullanıcısına yanıt
    arkadaşım pronun avantajı kampanalar yanana kadar ısınsa dahi fren tutar ama çok ısıtmaya gelmez acemi procular nede olsa fren nede olsa tutuyo diye salıyolar arabayı 15 günde bir lastik değiştirmek zorunda kalıyolar hinoya gelince yakıt konusunda çok iyi dağ taş bozuk yolda çok çok iyi man kadar yüksek yerden kar buz demez ve kabin kalın sac olduğu için taksi kadar rahat yakıt konusunda 827 kullanan arkadaşın 600 tl yaktığı aynı yol aynı yük aynı sürede yani komvoy yapmıştık ben 400 tl yaktım ikisininde artıları ve eksileri var ama tercih konusu olsa şahsi fikrim hino olurdu...
  • arkadaşlar merhaba, bayadır kimse yazmamış. Kısmetse 1993-1995 model cargo 2520 alacağım. 4x2 6x2 ne anlama geliyor? 20 - 22 bin TL arasında fiyatlar var. Alırken nelere dikkat etmem lazım? Kamyon çok kısa mesafede kullanılacak 500mt ilerideki depodan 15-20 ton civarında yük alıp getirecek, günde 3-5 sefer yapacak. Almayı düşündüğüm araç da buhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-ticari-araclar-kamyon-kamyonet-otomobil-takasli-182057509/detay/
  • HaTToRi kullanıcısına yanıt
    4x2 6x2 o arkadaki çekerlerin sayısı. 6x2 4x2 ye göre daha fazla ağır işler için. herhalde size 4x2 yeterli olur
  • HaTToRi kullanıcısına yanıt
    4x2 6 teker 2 dingil tek çeker, 6x2 10 teker 3 dingil tek çeker demektir.Bizde sizinkine benzer bir iş için şuan 200-26 fatih kullanıyoruz.Az yakar dayanıklı ama 20 tonla performans ve konfor beklemeyin.Size önereceğim araç aşağıda.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-ticari-araclar-kamyon-kamyonet-acill-bakmadan-gecme-157954873/detay
  • bu da benden
  • Arkadaşlar çekici (tır) alarak yurt içi ve uluslararası taşımacılık yapmayı planlıyorum. belgelerımı hazırlıyorum ancak sızlerden fıkır almak ıstıyorum...

Aracımı calıstıracak lojıstık fırmaları varmı sıtede ?

baslangıcta tentelı dorse ıle tek çekici(tır) ve 10 teker kamyon ile ıse baslayacagım yeterlı olurmu ?

Lojıstık fırmalarına baglı olarakmı calısmalı yoksa bı ofıs acıp musterımı toplamalıyım ?

Ilk aracımı 2012-2013 model en fazla 200 bın kılometredekı Ford yada bmc gıbı kötu ama ucuz marka mı almalıyım yoksa, 2004-2005 model 500 bın kılometreyı aşmış mercedes - daf gıbı pahalı aracmı alayım...
  • Onur.K kullanıcısına yanıt
    Ford cargo beyin tamiri için adres vereyim,

Koca mehmet ford servisi konya

;letişim; 4443678

• mtso_221 M kullanıcısına yanıt
    Araç Çok güzel,

Kocamehmet ford servisinde gördüm sanki yıllar önce bu aracı
  •  DH Ford Cargo'cular Grubu

Baba ve oğlunu sohbette yakaladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DursunBey -- 14 Eylül 2018; 14:31:7 >
  • Bu Eskişehirli Cargo, Güney Amerika çöllerinde rakiplerine geçmeye çalışıp dünyanın en iyi ve güçlü kamyonu olmak istiyor..
    Cargo 4x4

• Merhaba 2536 ford cargo kullaniyorum aracin klimasinda sogutmasinda veya kaloriferin isitmasinda bir problem yok ama cok az bir sekilde üflüyor bu kalorifer faninin üflemesini cogalmasi icin neler yapabiliriz

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.