Şimdi Ara

.::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::. (865. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.961
Cevap
182
Favori
3.005.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 863864865866867
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    quote:

Orjinalden alıntı: apojitsu
    allanı tipe bakale bikilo mu aldın abi sen? son gördüğümde böle diildin
  • Alkol bütün kötülüklerin anası değildir.
    En büyük kötülük hep cahillerden cehaletten gelir.
    Bu böyle olmasaydı batı en geride,alkolün yasak olduğu dinin saptırılmış kuralları ile yönetilen sözde şeriat devletleri en ileride olurdu...
    Ama petrol şeyhlerinin ve petrol devlerinin güdümünde savaşlarla,terörler yıpratılarak rezillik içinde yaşıyorlar...
    Bu ülkelere ayrıca tırlarla viski,ot,kokain,uyuşturucu gidiyor...
    Bizdede senin özendiğin düzeni savunan yazarlarda 14 lük kızlarla alem yapıyorlar...

Okumakla cahillik gider,eşşeklik bakidir.

İçmek istiyorum...
  • değerli dozi-17 döşenmişsin gene ellerine sağlık
    tebrik etmek istedim sadece
  • quote:

Orjinalden alıntı: dozi17

Alkol bütün kötülüklerin anası değildir.
    En büyük kötülük hep cahillerden cehaletten gelir.
    Bu böyle olmasaydı batı en geride,alkolün yasak olduğu dinin saptırılmış kuralları ile yönetilen sözde şeriat devletleri en ileride olurdu...
    Ama petrol şeyhlerinin ve petrol devlerinin güdümünde savaşlarla,terörler yıpratılarak rezillik içinde yaşıyorlar...
    Bu ülkelere ayrıca tırlarla viski,ot,kokain,uyuşturucu gidiyor...
    Bizdede senin özendiğin düzeni savunan yazarlarda 14 lük kızlarla alem yapıyorlar...

İçmek istiyorum...

dozer birgeliyosun pir geliyosun yahu bırakın şunu anlayın kervan yürüyo ben bu şahsın adresini arabasını işini gücünü biliyorum tarikar ehli bir kişidir kim se burda buna yazdıkların danm dolayı ceza vermez çünki hgaklıların yanın dadır site yada form adaleti anlamıyorsa anladığı dilden verceksin cevabı bunu ereglide çok yakınen bilen de var sümme tarikat ehli bu sahra bejli mareacı taklacı güvercin seni bir tepsi baklavaya bir ordu askeri feda edenler gurubu paçası yamalıklılar bunlarrrrrrrrrrrrrrrr

• quote:

Orjinalden alıntı: alpi4242

diger dükkan da böle bi yazı çıkyo

There seems to be a problem with the MySQL server, sorry for the inconvenience.

We should be back shortly.

bir öğretmen bu yazının ne anlama geldiğini bilir evelde yazmıştım sen diplomayı para ile almışın
  • Ulen varya ÇANAKKALE'ye gelip alnından öpülecek adamsın. Budur başka nedir yaw
    Beraber içelim operatör kankatörüm

quote:

İçmek istiyorum...

• nerde içeceğinizi de deyiverin bakalım da bende geleyim beraber içelim yaa... abilerimle beraber
    quote:

Orjinalden alıntı: marea8875

Ulen varya ÇANAKKALE'ye gelip alnından öpülecek adamsın. Budur başka nedir yaw
    Beraber içelim operatör kankatörüm

quote:

İçmek istiyorum...

• arkadaşlar bu kulübe nasıl üye olacağım.Bana açıklamalı olarak yardım ederseniz sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: eggy13

quote:

@eggy gerçektenmi soruyorsun yoksa

Notun dibi: Galatabahçe'li arkadaşları tebrik eder Fenersaray'lılarada yeni sezonda başarılar dilerim

evt?

?

• Aradaki telaşeden senin soruyu atlamışız
    1.vitesde fazla gazlamadığın zaman fırlamaz nihayetinde 103 hp 1.6 bir araç bu. Eğerki 2.viteste kaldırmaya devam edersen yakın zamanda debriyaj balatasını yenisiyle tanışmak zorunda kalırsın
    quote:

Arabayı ikinci viteste kaldırıyorum bir zararı olurmu birinci viteste fazla fırlıyorda 1.6 liberty
  • Üye olmak isterseniz bunu belirtmeniz yeterli
    Bunun yanında isim-şehir vearacınızın renk-km vs özelliklerinide yazarsanız daha güzel ve kolay bir şekilde yardımlaşabiliriz. Aracın fotosu filanda olursa daha daha güzel olur.
    Buda diğer adresimizwww.trmareaclup.com
    quote:

Orjinalden alıntı: ÖĞRETMEN42

arkadaşlar bu kulübe nasıl üye olacağım.Bana açıklamalı olarak yardım ederseniz sevinirim.

• Bu kulübe üye olmak istiyordum İsimim Ehan ÇAKIR Öğretmenim .İzmir.Aracım 2004 model Marea Liberty 103hp 1.6AC Çelik Grisi 85000km. Tartarini marka lpg sistemi var.
  • O zaman hoşgeldiniz diyelim hocam
    KBC uzak olsun marea'nızla beraber nice km'lere

Diğer dükkanada uğrarsanız orda 21 haziran'daki İZMİR toplantısı ile ilgili paylaşımlarada ulaşabilirsiniz
    quote:

Bu kulübe üye olmak istiyordum İsimim Ehan ÇAKIR Öğretmenim .İzmir.Aracım 2004 model Marea Liberty 103hp 1.6AC Çelik Grisi 85000km. Tartarini marka lpg sistemi var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: apojitsu

quote:

Orjinalden alıntı: okn_shn

S.A bende NEVŞEHİR'den Okan Şahin Eğer kabul ederseniz bende aranızyadım artık:)
    Benimde 2004 model marea liberty 1.6 16v beyaz renk bi KOÇUM var:)Arabamdan çok ama çok memnunum tabi sizinkiler gibi modifiye olmasada sade,orjinal halde Nevşehirin caddelerinde Büyük bi şekli var yani abileri tanımayanı yoktur:)Hem konforu hemde performansından memnunum.Sıralı sitem tüp takılı tartarin marka.Tüp takıldıktan sonra performasında fazla bi düşüs oldugunu görmedim ama yinede psikolojik olarak başka bi arabayla yarışırken veya hız yaparken tüpten benzine alıyorum:)
    Nevşehirde bulunduğum için otoban gibi yollara çıkmak pek nasip olmadı ama buraya gelen bilir KAPADOKYANIN bu virajlı yolarına rahmen kafama koydugum hızı yaptım ibreyi ibrenin sonu olan 220 ile 210 arasında gördüm.Ve ardından hemen firene asıldım çünkü cok kötü bi viraja geldim:( BİLMİYORUM ARTIK KOÇUM OTOBANDA NE YAPAR:)Onda çok büyük bi potansiyel görüyorum:)
    Evet bende cd çalar sorunu yaşadım onuda başta ıpod sonrada arabalar için yeni cıkan çakmaklıga takılan mp3 çalarla hallettim ama pekte hoşuma gitmiyor açıkcası!
    Evet arabamdan menunum ama benimde sizlere bazı sorunlarımı,sorularımı dile getirecem.fikirlerinizi görüşlerinizi bekliyorum!
    1-)Arabamı gün içinde ilk çalıştırısımdan sonra araba tam ısınmadan başta motorun sesi değişik geliyor ve yola cıktıgımda hızlanmaya başladıgımda sanki motorun ısınıp açılması lazımmış gibi geliyor neden derseniz performansı,hızlanması zayıf oluyor.Seside ayrı geliyor.Ama araba ısındıktan sonra sesi ve hızlanması düzeliyor.
    2-)Diğer bi sorunumda su.Mesela arabayla 2.fiteste basıyorum sonuna kadar araba bağrıyor 3.fitesi istiyor işte tam bu sırada ayağım gazdayken motor gücünü kesiyor ve tekliyor.ama bunuda bazen yapmıyor.Sonra hemen fites değiştiriyorum hızıma devam ediyorum.
    3-)Sizede başta demiştim psikolojikmen hız yaparken veya bi arabayla kapısırken sizede oluyordur işte yolculuk sırasında bakarsınız sizi gecer hemen ardına basarsınız:)işte tam bu sırada basmadan önce ne olur ne olmaz diye hemen arabayı benzine alıyorum.Bu benzine almam hemen motorda etkisini gösterirmi?
    ŞİMDİDEN TEŞEKÜR EDERİM İLGİNİZE.ARTIK BENDE ARANIZDAYIM.HERKEZE İYİ GÜNLER KAZASIZ BELASIZ.
    ALLAH MAREALARINIZIN LASTİKLERİNE TAŞ DOKANDIRMASIN:) :) :)

2- yüksek devirlerdeki teklemeyi eğer lpg'de iken yapıyorsa, bu gaz ayarlarınızın düzensizliğindendir. her zaman yapmamasının nedeni ise sizin gaz pedalına verdiğiniz tepkiden dolayıdır. pedala sonuna kadar basıp, dip gaz yaparsanız kesilmeyi hissedersiniz. eğer gaz pedalına yedire yedire basarsanız bu sefer kesilmeyi hissetmezsiniz...

o tekleme sorunu bendede yapıyor..aynen anlattığın gibi..1,6 paliolarla aynı motora sahip bizim arabalar..onların forumlarınıda araştırmıştım onlardada bu sorun var..kronik birşey heralde

• quote:

Orjinalden alıntı: alpi4242

konuyu ii okuyun ben dedım kı anasına neden küfür ediyon etme
    alpi4242 banlanmış banlayın gerçekleri söleyınce mı böle oldu

anasının ne suçu var kardesımmmmm

• selamlar cemaat
    cümleten iyi akşamlar
  • quote:

Aradaki telaşeden senin soruyu atlamışız
    1.vitesde fazla gazlamadığın zaman fırlamaz nihayetinde 103 hp 1.6 bir araç bu. Eğerki 2.viteste kaldırmaya devam edersen yakın zamanda debriyaj balatasını yenisiyle tanışmak zorunda kalırsın
    quote:

Arabayı ikinci viteste kaldırıyorum bir zararı olurmu birinci viteste fazla fırlıyorda 1.6 liberty

debriyaj balatasıyla ne alakası var bir çözebilsem

• quote:

quote:

Aradaki telaşeden senin soruyu atlamışız
    quote:

debriyaj balatasıyla ne alakası var bir çözebilsem

orti çözmene gerek yok. sen soylenılenı uygula bence yoksa 200lük olursun:D..
    baskı ve balata ikisi olmadan arabanı kaldıramazsın.. sen 2 viteste arabayı kaldıracam diye ayağını debriyajda daha çok tutacağın için baskı ile balata birbirlerine daha çok sürtünecekler ve aşınacaklar.. onun için bi zaman sonra fazla sürtünmeden dolayı erkenden bitecekler..senin araban ondna sonra yerınden kalkmaz hale gelecek.. yeterli bi açıklama olmuştur kanımca.

• quote:

Bu kulübe üye olmak istiyordum İsimim Ehan ÇAKIR Öğretmenim .İzmir.Aracım 2004 model Marea Liberty 103hp 1.6AC Çelik Grisi 85000km. Tartarini marka lpg sistemi var.

hoşgeldiniz hocam bende izmirliyim hangi okulda ne öğretmenisiniz?
  • Arkadaşım karşıyakada kurtuluş ipek işeri i.ö.o beden eğitimi öğretmeniyim sizin branş neydi hangi okuldasınız?
  • 
Sayfa: önceki 863864865866867
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.