Şimdi Ara

.::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::. (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.961
Cevap
182
Favori
3.006.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: alpi4242

Bursalı arkadaslar bursada lpg yi nerden almalıyım yazarmısınız

OPETLERDEN AL DERİM BENCE EN İYİSİ
  • BAŞKAN NERDESİN YAU

İTALYADA DOĞDU,
    TÜRKİYELİ OLDU,
    HELAL OLSUN SANA,
    FİAT MAREA OOO OOOO
  • quote:

Orjinalden alıntı: firrari

quote:

Bursalı arkadaslar bursada lpg yi nerden almalıyım yazarmısınız

OPETLERDEN AL DERİM BENCE EN İYİSİ

sagol firrari bursada sahra beji konya plakalı marea görürsen benim.slm
  • önemli değil hş geldin
  • quote:

Orjinalden alıntı: firrari

İTALYADA DOĞDU,
    TÜRKİYELİ OLDU,
    HELAL OLSUN SANA,
    FİAT MAREA OOO OOOO

slogan güzel olmuş eline sağlık
  • herkese selam. kejnedar abim geçmiş olsun.İnşallah fazla masrafın olmaz.Bu arada ankara organizasyonuna da inşallah müsait olursam gelirim.Şimdiden tarih kararlaştırılırsa iyi olur.
  • KEJNEDAR ÜSTAD MUM DİBİNE IŞIK VERMEZMİŞ SENİN ARABAN NASIL OLURDA BOZULUR HAYRET ÖNEMLİ BİŞEY OLMAMASI DİLEĞİMİZDİR SAYGILARIMLA ...
  • SELAMUN ALEYKÜM ARKADAŞLAR İLK BAŞLARDA NE DEDİM BEN SİZLERE SERVİS MERVİS KAVA ARKADAŞLAR ARABAMI ECUSUNA BAKITTIM HİÇ BİR ARIZA BELİRTİSİ YOK GAZA ANİDEN BASINCA BOĞULMA YAPIYODU SERVİSTEKİ KİŞİLER İNANIN BULAMDI ARIZAYI YOK EFENDİM DEBİ METRE YOK EKSOST MANİFOLT ÇIKIŞI YOK EFENDİM BIRAK BURDA KALSIN İKİ GÜN SAYIN ARKADAŞLAR ALLAHA ŞÜKÜR ARIZAYI KENDİM SERVİSTEN ÇIKINCA HALLETTİM ÇÜNKİ ARACIN BÜTÜN VERİLERİ DOGRU İDİ BENDE BİR PETROLDEN BENZİN KATKISI ALDIM BENZİNDE AZ OLUNCA 200 GR DI HEPSİNİ DEPOYA KOYDUM VE BAS GAZA 50 KM ARAMIZ ARABA KENDİNİ YANİ DEPO ENJEKTÖR BENZİN YOLLARI KANALLARINI AÇTI SİZİN ANLICANIZ KARBON KLER YAPTIM 22. YTLYE ALMIŞTIM MASRAF BU ARKADAŞLAR KARBON KLER YAPTIRMAYIN SERVİSE ONLAR SADECE ENJEKTÖRE VERİYOLAR BU KATKIYI BENİM GİBİ AZ BENZİNLİ DEPOYA DÖKÜN İŞ TAMAM BU DA BİR TECRÜBE OLDU

SORUNUMU PAYLAŞAN TÜM ARKADAŞLARA TEŞEKÜR EDERİM SORUN HALLOLMUŞTUR KEJNEDARCA ANLICANIZ

EVET BEYLER ANKARA TOPLANTISI EKİM AYI İÇERİSİNDE OLUR SANIRIM KAVAKONİ ARKADAŞIM BU KONU İLE İLĞİLENİYO BÜTÜN ÜYELERİN ANKARA AYAGINA GELME SORUMLULUĞU VARDIR BU HEPİMİZİN BORCUDUR HERKEZ BORCUNU ÖDESİN YOK ŞU BU ANLAMAM MADEM MAREACISINIZ GELMEK ZORUNDASINIZ YA BUNE KAÇAN KAÇANA

BU ARADA BAKIN LAF ATAN VAR KAŞINMA SAYIN MİSAFİR ARKADAŞIM

• Selam daha önceirmiyiz? üye olmuştum ama herhalde çıkartıldım ..Kontrol edebilir miyiz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: NASYALCIN

Selam daha önceirmiyiz? üye olmuştum ama herhalde çıkartıldım ..Kontrol edebilir miyiz?

ozaman tekrar hoşgeldin arkadaşım bu konu hakkında pek anlamam ama aktif olnayan arkadaşların isimleri listeden kaldırıldı
  • MARENIN ASLANLARI NASILDA BİRLİK OLMUŞLAR EVET HEP BİRLİK TE OLMAK UMUDU İLE SALLAYIN BABALAR YARASIN
  • Arkadaşlar, arabamdan o kadar memnunum ki anlatamam. 2004 kasım çıkışlı 2006 ekişmde aldım 9.500 km de . şu an 18.500 de aracım ilk defa bakıma girecek.(satın alındığında yağ değişimi yapıldı sadece diğer malzemeler kontrol edilip takıldı.). Şimdi uzun yolda kullanıyorum ve 2 tane ufak oğlum var(Allah bağışlasın herkesinkini) bunlar uzun yolda durmuyorlar 8inch lcd tv aldım 2.el 21 ay garantili 150 ytl ye.. 88 ytl yede dvd divx çalar aldım dicsman şeklinde yeni çıkmış.(özelden ulaşanlara link verilir.) yolda takıyorum , keyiflerine diyecek yok.Güneş geliyor dediler En koyu filmden yaptırdım tüm camları (50 ytl) süper oldu dışardan içeri görünmüyor ama içerden gayet güzel görüş var .Gece sorun oluyor geri geri gidişlerde cam açıyorum. Şimdi sıra geldi hız sabitleyici yaptırmaya.... uzun yolda ayak bileğim ve dizim ağrıyor uyuşuyor. Bununla ilgili bilgisi olan varsa yardım ederse sevinirim...

.::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::.

• quote:

Orjinalden alıntı: NASYALCIN

Arkadaşlar, arabamdan o kadar memnunum ki anlatamam. 2004 kasım çıkışlı 2006 ekişmde aldım 9.500 km de . şu an 18.500 de aracım ilk defa bakıma girecek.(satın alındığında yağ değişimi yapıldı sadece diğer malzemeler kontrol edilip takıldı.). Şimdi uzun yolda kullanıyorum ve 2 tane ufak oğlum var(Allah bağışlasın herkesinkini) bunlar uzun yolda durmuyorlar 8inch lcd tv aldım 2.el 21 ay garantili 150 ytl ye.. 88 ytl yede dvd divx çalar aldım dicsman şeklinde yeni çıkmış.(özelden ulaşanlara link verilir.) yolda takıyorum , keyiflerine diyecek yok.Güneş geliyor dediler En koyu filmden yaptırdım tüm camları (50 ytl) süper oldu dışardan içeri görünmüyor ama içerden gayet güzel görüş var .Gece sorun oluyor geri geri gidişlerde cam açıyorum. Şimdi sıra geldi hız sabitleyici yaptırmaya.... uzun yolda ayak bileğim ve dizim ağrıyor uyuşuyor. Bununla ilgili bilgisi olan varsa yardım ederse sevinirim...

Allah k.b.c vermesin.Temiz duruyo.
    Hız sabitleyici konusunda şu linke bi bak istersen.İngilizce ama yardımcı olur az buçuk.
    http://www.fiatforum.com/stilo-guides/55049-cruise-control-installation.html

• FİRARİ..... BANA ACİL Bİ TANE TEMİZ Bİ MAREA LAZIM 11,500 YTL Yİ GEÇMEYECEK ORDAN BAKABİLİRMİSİNİZ ABİNLE BERABER.BURDAN BAKTIM TEMİZ YOK
  • marea ya hız sabitleyici takılıyor mu
  • quote:

marea ya hız sabitleyici takılıyor mu

Arama motorlarında birçok hız sabitleyicili SW Marea denk geldi.Belki de Avrupa'da opsiyonel donanım olarak vardır.

Edit:
    Örneğin bu SW Marea'da var.
    http://www.marktplaza.nl/Fiat-Marea-1-6-ELX-16V-LPG-Weekend-BETAAL-ZOMER-2008-3751445.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jok3r_88 -- 2 Temmuz 2007; 23:50:56 >
  • Abi Ankara olyını biraz ben dillendirdim galiba ilk söz benden ekim uyar gelirim.Not :Ekim sonu olmasın havalar soğuyabilir gerçi en iyi otomatik kalorifer marea da ama.Saygılar
    quote:

Orjinalden alıntı: kejnedar

SELAMUN ALEYKÜM ARKADAŞLAR İLK BAŞLARDA NE DEDİM BEN SİZLERE SERVİS MERVİS KAVA ARKADAŞLAR ARABAMI ECUSUNA BAKITTIM HİÇ BİR ARIZA BELİRTİSİ YOK GAZA ANİDEN BASINCA BOĞULMA YAPIYODU SERVİSTEKİ KİŞİLER İNANIN BULAMDI ARIZAYI YOK EFENDİM DEBİ METRE YOK EKSOST MANİFOLT ÇIKIŞI YOK EFENDİM BIRAK BURDA KALSIN İKİ GÜN SAYIN ARKADAŞLAR ALLAHA ŞÜKÜR ARIZAYI KENDİM SERVİSTEN ÇIKINCA HALLETTİM ÇÜNKİ ARACIN BÜTÜN VERİLERİ DOGRU İDİ BENDE BİR PETROLDEN BENZİN KATKISI ALDIM BENZİNDE AZ OLUNCA 200 GR DI HEPSİNİ DEPOYA KOYDUM VE BAS GAZA 50 KM ARAMIZ ARABA KENDİNİ YANİ DEPO ENJEKTÖR BENZİN YOLLARI KANALLARINI AÇTI SİZİN ANLICANIZ KARBON KLER YAPTIM 22. YTLYE ALMIŞTIM MASRAF BU ARKADAŞLAR KARBON KLER YAPTIRMAYIN SERVİSE ONLAR SADECE ENJEKTÖRE VERİYOLAR BU KATKIYI BENİM GİBİ AZ BENZİNLİ DEPOYA DÖKÜN İŞ TAMAM BU DA BİR TECRÜBE OLDU

SORUNUMU PAYLAŞAN TÜM ARKADAŞLARA TEŞEKÜR EDERİM SORUN HALLOLMUŞTUR KEJNEDARCA ANLICANIZ

EVET BEYLER ANKARA TOPLANTISI EKİM AYI İÇERİSİNDE OLUR SANIRIM KAVAKONİ ARKADAŞIM BU KONU İLE İLĞİLENİYO BÜTÜN ÜYELERİN ANKARA AYAGINA GELME SORUMLULUĞU VARDIR BU HEPİMİZİN BORCUDUR HERKEZ BORCUNU ÖDESİN YOK ŞU BU ANLAMAM MADEM MAREACISINIZ GELMEK ZORUNDASINIZ YA BUNE KAÇAN KAÇANA

• İYİ GECELER ARKADASLAR
  • evet aslında uzun yolda çok kullananlar için hız sabitleyici iyi olur ama maliyeti yüksek olur gibime geliyor!!
    evet marea larına Halojen yada Xenon yaptıran varsa fiyat ve marklarıyla yazarsa çok sevinirim!!

herkeze iyi geceler!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: oguzhannn

Abi Ankara olyını biraz ben dillendirdim galiba ilk söz benden ekim uyar gelirim.Not :Ekim sonu olmasın havalar soğuyabilir gerçi en iyi otomatik kalorifer marea da ama.Saygılar
    quote:

Orjinalden alıntı: kejnedar

SELAMUN ALEYKÜM ARKADAŞLAR İLK BAŞLARDA NE DEDİM BEN SİZLERE SERVİS MERVİS KAVA ARKADAŞLAR ARABAMI ECUSUNA BAKITTIM HİÇ BİR ARIZA BELİRTİSİ YOK GAZA ANİDEN BASINCA BOĞULMA YAPIYODU SERVİSTEKİ KİŞİLER İNANIN BULAMDI ARIZAYI YOK EFENDİM DEBİ METRE YOK EKSOST MANİFOLT ÇIKIŞI YOK EFENDİM BIRAK BURDA KALSIN İKİ GÜN SAYIN ARKADAŞLAR ALLAHA ŞÜKÜR ARIZAYI KENDİM SERVİSTEN ÇIKINCA HALLETTİM ÇÜNKİ ARACIN BÜTÜN VERİLERİ DOGRU İDİ BENDE BİR PETROLDEN BENZİN KATKISI ALDIM BENZİNDE AZ OLUNCA 200 GR DI HEPSİNİ DEPOYA KOYDUM VE BAS GAZA 50 KM ARAMIZ ARABA KENDİNİ YANİ DEPO ENJEKTÖR BENZİN YOLLARI KANALLARINI AÇTI SİZİN ANLICANIZ KARBON KLER YAPTIM 22. YTLYE ALMIŞTIM MASRAF BU ARKADAŞLAR KARBON KLER YAPTIRMAYIN SERVİSE ONLAR SADECE ENJEKTÖRE VERİYOLAR BU KATKIYI BENİM GİBİ AZ BENZİNLİ DEPOYA DÖKÜN İŞ TAMAM BU DA BİR TECRÜBE OLDU

sayın arkadaşım o yazılar sana değildi yanlış anladın sanırım kaşınma arkadaşım demiştim sitemize laf atana demiştim yoksa yanılıyormuyum bunumu demek istemiştin

• 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.